Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. 162 lub 176 zależy którędy byś jechał W weekend jadę na działkę jak ktoś chętny to pisać dzwonić
  2. Będę na działce w ten weekend od piątku , ale nie dam rady wybrać się z Wami na gokarty niestety Jak coś to zapraszam do siebie
  3. Dzięki że przyjechaliście w końcu na grilla Zapraszam częściej
  4. luźna guma Drinki balety kobiety lecimy z programem Jak ktoś ma dobrą music to zgrać na pendrive i brać pójdzie w eter
  5. Siemankooooo Niebawem długi weekend i balety Jędrula od jutra
  6. jeżeli nie pojadę nad morze i się do końca nie rozchoruje to będę dzwonił bo na razie to mam nos czerwony jak nienormalny :/ Jędrek za mało alkoholu !!! Jak coś to dzwoń pisz , ewentualnie zgaduj się z Bartkiem i wpadajcie
  7. Chłopaki z kujawsko-pomorskiego mają przyjechać
  8. Siemanko Długi weekend niebawem. Jadę na działkę. Ktoś chętny na grilla ??? Jak coś to zapraszam
  9. Długi weekend niebawem Lecę na działkę Chętni ???
  10. sqizzy
  11. musti odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemanko Wybiera się ktoś na AUTO MOTO SHOW SKARYSZEW ? Planuję wyskoczyć tam na niedzielę
  12. Spot w tym tygodniu robimy ?
  13. 10min roboty to co Ty chcesz przez weekend tam robić PATRYK lecimy do Bongoda na broo ?
  14. w sensie maka? bo na działkę chyba jeszcze nie czas na działce to ja byłem w majówkę i tydzień temu więc dla chcącego nie ma problemu bongod ja na browar moge wpaść
  15. Można spać też a audi wedle czyjegoś uznania Kąpiel jak najbardziej wskazana w upalne dni Niedaleko bo ok 5.5km od działki jest fajne jeziorko gdzie woda jest mega przezroczysta Spot w tym tyg?
  16. jestem za Tu foto jeziorka tego obok mojej działki W następnym roku planuję budowę domku to będzie można normalnie pojechać bo póki co tylko namiot
  17. 3 lub 4 jeziora do wyboru więc idziemy na rybki Najlepiej z soboty na niedzielę
  18. Moja B5Pozdrawiam Aaaa teraz wszystko się przypomniało felga zrobiła duże wrażenie jakoś tam wygląda strucel hehe pozdrawiam
  19. Moja B5 Pozdrawiam
  20. To zbieramy ekipę i lecimy jednym autem Kiedy ? Aby pogoda była i trochę cieplej
  21. Ja nie widzę problemu by robić. Bierzemy namioty niech się cieplej zrobi wędki i lecimy. Jakieś pytania ? Są chętni ?
  22. W majówkę to zlot bmw był w Toruniu ? Byłem na działce to same bmki leciały
  23. Spot w tym tygodniu >? Gokarty otworzyli w mieście , kiedy ruszamy ?
  24. Lecimy na gokarty w sobotę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.