Treść opublikowana przez musti
-
Strefa motocyklistów
17 kwietnia o 12 w Częstochowie
-
Strefa motocyklistów
Grzesiek folia doszła jutro testy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany niech się robi ciepło i grilla palimy Jędrula , Bart i reszta świata
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko
-
Strefa motocyklistów
Chwilowo nie mają tej folii czekam jak przyjdzie to Ci dam info
-
Strefa motocyklistów
Grzesiek fajne eventy Wybiera się ktoś na rozpoczęcie sezonu i święcenie do Częstochowy ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przemo na airze dasz radę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to zbierzcie się kiedy przy weekendzie i zapraszam do siebie na grilla O info pytajcie Jędrka lub Buła87
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niebawem sezon się zacznie i palimy grilla
-
Strefa motocyklistów
Choć pogoda nie rozpieszcza to czas odkopać ją
-
Strefa motocyklistów
tą od Oxford-a ? Grzesiek nie Ta z Oxforda to taka ala nakładka jakby Dojdzie mi to cyknę foto
-
Strefa motocyklistów
Łukasz dojdziemy do wprawy Łukasz też ekipa od Ciebie Zamówiłem sobie taką folię na szybkę kasku co mają na tych wyścigach że zrywają gdy jest brudna i jadą dalej widzieli bajer ??? Kto nie widział niech zobaczy ten filmik poniżej od 1:50min widać Ciekawe czy zda egzamin
-
Strefa motocyklistów
Sebek słabo szukałeś Łukasz to ekipa od Ciebie kojarzysz ich czy latasz z nimi ? http://motormania.com.pl/newsy/kraj/fireblady-z-minska-maz-znowu-atakuja-podsumowanie-sezonu-2015/ Dla tych co nie widzieli jeszcze lub w ramach przypomnienia
-
Strefa motocyklistów
Gitarka Wpadnij kiedy na kawę jakbyś śmigał zapraszam Z wawy A2 do mnie to chwila max 15min Moją F4i widziałeś pewnie w postach wcześniej
-
Strefa motocyklistów
Pokaż foto Latamy tym samym sprzętem widzę
-
Strefa motocyklistów
Sebek co to za Honda ?
-
Strefa motocyklistów
Impregnacja kombinezonu zrobiona
-
Strefa motocyklistów
Strój musi być przede wszystkim dopasowany do sylwetki a nie worek
-
Strefa motocyklistów
Widzę latamy tym samym sprzętem Berik za***isty kumpel ma takiego samego tylko biało - czarny
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Znalezione gdzieś w sieci Auto Moto Show Skaryszew 2015 Szukam ciekawej felgi na sezon minimum 18" 8.5J
-
Strefa motocyklistów
Pany wrzućcie na luz LwG
-
Strefa motocyklistów
Sprzedam aku POWERBAT CBTX12-BS nowy - 89zł
-
Strefa motocyklistów
Sebek mam aku do sprzedania nówkę jak coś tomaszstn odezwij się na PW w sprawie ubioru
-
Strefa motocyklistów
Stronę wcześniej opisywałem jak u siebie robiłem rozrząd itd wydałem ok 750zł mowa o samych częściach Cenią się u Was dobrze za robotę
-
Strefa motocyklistów
Drogie tam u Was te przeglądy