Treść opublikowana przez musti
-
Spoty Katowice i okolice
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska koleżanko
-
Podsufitka "wisi"
U mnie się odkleiła cała to wymieniłem na nową znalazłem w dobrej kasce
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Spoty Katowice i okolice
lepiej sp***dalaj stamtąd Ee tam nie jest zle to tylko złudne wrażenie pobędziesz tam dłużej sam się przekonasz - żebym tylko nie musiał pisać: "A nie mówiłem" Spokojnie wracam do W-wy niebawem nie bede tu dlugo siedzial
-
Spoty Katowice i okolice
lepiej sp***dalaj stamtąd Ee tam nie jest zle
-
Spoty Katowice i okolice
Pochwa ! Pozdro z Sosnowca
-
Koncówka drążka - wybór?
Ja u siebie Largo zakladalem i hula
-
falowanie obrotów temat rzeka ...
U siebie miałem problem też z obrotami. Najpierw wymieniłem cewki świece,ale problem nadal był. Przeczyściłem przepustnicę i też lipa. Okazało się,że nie mogę zrobić adaptacji przepustnicy nie wiadomo czemu. Problem tkwił we wtyczce od przepływki popsikałem ją jakimś preparatem czyszczącym wyschła wsadziłem adaptację odpaliłem i wszystko hula do tej pory
-
Spociki Łódzkie
DeeJay_Kill miałem Ci zrobić ale nic się nie odzywałeś w tej sprawie :/ Obserwujecie nowe produkcje >? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297106-koszulka-meska-damska-z-twoim-logo/#entry4272996 TOMEK GĄBKA MIAŁEŚ PODESŁAĆ MI LOGO W ODPOWIEDNIM PLIKU BYŚMY COŚ DZIAŁALI W TEMACIE , PAMIĘTASZ ?
-
Monety 1 i 2 gr na co wymienic ?
Zostaw sobie Uzbieraj 50zł.Jak dostaniesz mandat 50zł to już wiesz co z tym zrobić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany jest ktoś z Wagańca okolic ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Fajne B6 widziałem Cię kiedyś w Socho. Pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Pany mamy kogoś z Wagańca bądź okolic ?
-
Osoba z Żyrardowa znająca się na motoryzacji - PILNIE
Co tam potrzebujesz ?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemcio bieri me
-
Spoty wrocławskie
Playboy siemanko Żyjesz co u Ciebie ?
-
Spoty wrocławskie
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297106-koszulka-meska-damska-z-twoim-logo/ tu macie dziewczyny link do koszulek a poniżej do ręczników http://a4-klub.pl/index.php?/topic/223703-recznik-klubowy-ii-tura-kolorowe-logo/
-
Spotkania na drodze
Zawsze zerkam,lecz tym razem ja nie kierowalem wiec moglem nie zauwazyc hehe Pozdro Przemek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
POCHWA
-
VW CC R36 by KERCZI
Karol fura konkret