Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Carol z Carolem oca69
  2. Ty też masz zaproszenie więc wpadaj mordko My się widzimy 26.09 we Wro
  3. Halooo Haloooooooo Wiecie co ? Wrony kraczą , że Wrocek do mnie jutro jedzie
  4. Pany kumpel przyjeżdża z Wrocka do mnie i chciałby na spota podjechać. Robimy jutro spot o 19? Pogoda ma być , ogarniajcie tyłki i widzimy się pod MC o 19
  5. Niestety ten termin co podałeś odpada robotę mam , ale zapraszam Was w innym terminie tylko daj wcześniej znać ze dwa dni
  6. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spokojnie wycenię i cyknę foto jakie ostatnio robiłem koszulki
  7. Cyknę i wrzucę cycu czy to chodzi o te : "polisz doope" ? Dokładnie te te Koszulki są w różnej kolorystyce i logo może być różne jakie chcecie
  8. Tatuś jest wzór dziękował
  9. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko Ogry Ostatnio wpadłem na pomysł ogarniania koszulek z różnym logo jakie ktoś tylko sobie wyśni Kto był na Oemie widział macał i niektórzy nosili he he Będę robił kilkanaście sztuk niebawem Jak ktoś coś to pisać śmiało podawać rozmiar i logo a ja ogarnę
  10. Cool
  11. Bry z wieczora Niebawem będę we Wro tzn 26.09 Ostatnio wpadłem na pomysł ogarniania koszulek z różnym logo jakie ktoś tylko sobie wyśni Kto był na Oemie widział macał i niektórzy nosili he he Będę robił kilkanaście sztuk niebawem między innymi na Wro też Jak ktoś coś to pisać śmiało podawać rozmiar i logo a ja ogarnę i jak coś to odbiór osobisty we Wro wtedy co będę
  12. Co tu taka cisza ? Robimy spota ?
  13. Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
  14. Pany wyjazd nad morze jest od czwartku do niedzieli ktoś chętny ? Gość a6 sprzedaje widać http://olx.pl/oferta/audi-a6-air-ride-cult-german-usa-solar-full-chrom-CID5-ID4HASt.html#10d648ebd9 Robimy spota w tym tygodniu jakoś ? Patryk i Bongod wrzesień już lecicie na poler ?
  15. powiem Ci że mega zaskoczony byłem tym , że Was spotkałem dzięki za imprezkę powiem Ci że mega zaskoczony byłem tym , że Was spotkałem dzięki za imprezkę A co to za plaża ? dla pedałów ?? Nie zapominaj , że sam obok niej byłeś ostatnio Spoko ważne , że impreza się udała a kto jak wrócił to mało ważne
  16. powiem Ci że mega zaskoczony byłem tym , że Was spotkałem dzięki za imprezkę
  17. 1/4 będzie czy ktoś jeszcze do Ciebie zmierza ?
  18. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to gitarka Prezes Jaka pogodynka u Was ?
  19. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Włodek a w ASO pytałeś jaka cena ?
  20. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co przecieka Ci to od grzybka ? ja kupowałem w ASO kiedyś to i płaciłem 70zł chyba
  21. Jak przyjadę to chciałbym zostać by zobaczyć wasze mordki i pójść na browarek czy flaszkę
  22. Co tu się od kutasza ja się pytam Bucu podeślij te linki do tych filmów co kręciliście
  23. Albo w ten piątek , albo dopiero połowa września okaże się jutro lub w środę
  24. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.