Treść opublikowana przez musti
-
Spoty wrocławskie
Carol z Carolem oca69
-
Spoty wrocławskie
Ty też masz zaproszenie więc wpadaj mordko My się widzimy 26.09 we Wro
-
Spoty wrocławskie
Halooo Haloooooooo Wiecie co ? Wrony kraczą , że Wrocek do mnie jutro jedzie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Pany kumpel przyjeżdża z Wrocka do mnie i chciałby na spota podjechać. Robimy jutro spot o 19? Pogoda ma być , ogarniajcie tyłki i widzimy się pod MC o 19
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Bucu podrzuć te filmiki
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Niestety ten termin co podałeś odpada robotę mam , ale zapraszam Was w innym terminie tylko daj wcześniej znać ze dwa dni
-
Spociki Łódzkie
Spokojnie wycenię i cyknę foto jakie ostatnio robiłem koszulki
-
Spoty wrocławskie
Cyknę i wrzucę cycu czy to chodzi o te : "polisz doope" ? Dokładnie te te Koszulki są w różnej kolorystyce i logo może być różne jakie chcecie
-
Spoty wrocławskie
Tatuś jest wzór dziękował
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Ogry Ostatnio wpadłem na pomysł ogarniania koszulek z różnym logo jakie ktoś tylko sobie wyśni Kto był na Oemie widział macał i niektórzy nosili he he Będę robił kilkanaście sztuk niebawem Jak ktoś coś to pisać śmiało podawać rozmiar i logo a ja ogarnę
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Bry z wieczora Niebawem będę we Wro tzn 26.09 Ostatnio wpadłem na pomysł ogarniania koszulek z różnym logo jakie ktoś tylko sobie wyśni Kto był na Oemie widział macał i niektórzy nosili he he Będę robił kilkanaście sztuk niebawem między innymi na Wro też Jak ktoś coś to pisać śmiało podawać rozmiar i logo a ja ogarnę i jak coś to odbiór osobisty we Wro wtedy co będę
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Co tu taka cisza ? Robimy spota ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Pany wyjazd nad morze jest od czwartku do niedzieli ktoś chętny ? Gość a6 sprzedaje widać http://olx.pl/oferta/audi-a6-air-ride-cult-german-usa-solar-full-chrom-CID5-ID4HASt.html#10d648ebd9 Robimy spota w tym tygodniu jakoś ? Patryk i Bongod wrzesień już lecicie na poler ?
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
powiem Ci że mega zaskoczony byłem tym , że Was spotkałem dzięki za imprezkę powiem Ci że mega zaskoczony byłem tym , że Was spotkałem dzięki za imprezkę A co to za plaża ? dla pedałów ?? Nie zapominaj , że sam obok niej byłeś ostatnio Spoko ważne , że impreza się udała a kto jak wrócił to mało ważne
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
powiem Ci że mega zaskoczony byłem tym , że Was spotkałem dzięki za imprezkę
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
1/4 będzie czy ktoś jeszcze do Ciebie zmierza ?
-
B6 DIVISION
No to gitarka Prezes Jaka pogodynka u Was ?
-
B6 DIVISION
Siema Włodek a w ASO pytałeś jaka cena ?
-
B6 DIVISION
a co przecieka Ci to od grzybka ? ja kupowałem w ASO kiedyś to i płaciłem 70zł chyba
-
Spoty wrocławskie
Jak przyjadę to chciałbym zostać by zobaczyć wasze mordki i pójść na browarek czy flaszkę
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Co tu się od kutasza ja się pytam Bucu podeślij te linki do tych filmów co kręciliście
-
Spoty wrocławskie
Albo w ten piątek , albo dopiero połowa września okaże się jutro lub w środę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum