Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Wczoraj w Wieluniu na Warszawskiej spotkane A4 B8 czarne klubowe ramki EWI ***** wyjeżdżałeś a ja stałem w korku dwa auta przed Tobą. Pozdrawiam
  2. Co chcesz dokładnie sprawdzić ? Szukasz jakiegoś mechanika czy ASO ?
  3. W środę będę u Was ale rano i spadam potem do siebie więc lipton a czas będzie mnie gonił tak byśmy zrobili delikatnie %
  4. Dziś spotkane na trasie Płońsk-Sierpc tak o 10 niebieski avant klubowa ramka z przodu blachy WOS ***** Pozdrawiam leciałem w drugą stronę na Sierpc.
  5. Wczoraj Górczewska zjazd na A2 w kierunku Poznania ok 13:30 kierowniczka w środku mrugnąłem długimi i zatrąbiłem Pozdrawiam
  6. Alohaaa
  7. Co z tymi kosmetykami ? Karolek mam brać tamto czy nie ? http://a4-klub.pl/sprzedam-22/scholl-concepts-s17-325206/
  8. Pewnie musti. To nie ja , cały dzień siedziałem przy aucie a tego auta nie znam ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- dokładnie tak
  9. Robiła robotę na zlocie a najbardziej przed wjazdem na hamownię
  10. Dzięki za spota Pany Przemek wrzuć foto co robiłeś na emaila
  11. do jutraaaa
  12. jak z nim gadalem to mowil ze chce jechac z torunia z atk i startowac po 7 to na którą tam byście byli mniej więcej ?
  13. Buła o której wyjeżdżasz jutro ?
  14. do zobaczenia na miejscu
  15. Kto od Was leci na Lipno ?
  16. Dziś była impra na Jankach dawne cargo był ktoś od Nas ?
  17. Zippyshare.com - K-mille - Vixa Mega-MIX Maj 2014.mp3 Zippyshare.com - Anonymous LiveArena Kokocko 20.04.2014.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - OSTATKI 28.02.2014 - LACROS - www.seciki.pl.mp3 ---------- Post dopisany 26-04-2014 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 22:07 ---------- ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ---------- Świry Śwry nie spać nie spać Zippyshare.com - OMEN CLUB - WIELKANOC 2014 R.T.I.A. VOL.6 - ROZGRZEWKA DJ YOURANT -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - WIELKANOC 2014 R.T.I.A. VOL.6 - DJ NICE -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - WIELKANOC 2014 R.T.I.A. VOL.6 - DJ YOURANT -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - WIELKANOC 2014 R.T.I.A. VOL.6 - CLUBBASSE -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - WIELKANOC 2014 R.T.I.A. VOL.6 - DJ LACROS -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - WIELKANOC 2014 R.T.I.A. VOL.6 - DJ MATSON -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - WIELKANOC 2014 R.T.I.A. VOL.6 - FINAŁ BACK TO BACK CLUBBASSE & YOURANT -.mp3
  18. nie poznałeś Wujka Mustiego teraz
  19. Bongod nie błądź po tych jankach Poza tym Moskalowa widziana w Książenicach
  20. Ja lecę 1.05 rano na działkę do siebie tuż za Lipno i stamtąd podskoczę potem do Lipna
  21. Moskal miałeś podjechać iii ?
  22. ja będę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.