Treść opublikowana przez musti
-
Muzyka w naszych autkach
trzacha dobrze dajesz
-
Muzyka w naszych autkach
Łapcie łapcieeeee świryyyy R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (VDJ Visual Remix) - YouTube
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
oczywiście zamów pogodynkę tylko Prezes
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
nie wymieniam jedynie sprzedaż Wpadły nowe białe kierunki boczne Odświeżyłem i zrobiłem polerrr końcówek wydechu : A także odbyło się pierwsze mycie szamponem Shiny po zimie i położenie wosku Meqsa : Może zdjęcia nie są ideał bo pstrykane telefonem , ale zawsze coś
-
Spoty wrocławskie
Nie spać , zwiedzać . . . . . .
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
gadałem z nim to już nie handluje tym podobno ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 22:35 ---------- Dziś wpadły jakieś paczki ciekawe co w nich jest bo ja nic nie zamawiałem Z racji że nie ma amatora na moje Rs-y fele dziś zawitały na aucie
-
Spoty wrocławskie
Trafiają , ale rzadko Ogólnie to co mam w podpisie to nowe zamienniki
-
Spoty wrocławskie
Widział sie w lustrze ? że innych oczernia :grin: widział widział coś tam widać , poza tym nie widać a słychać tylko Carola Masz pozdrowienia od Karola Dzięki Carol pozdrów też się
-
Spoty wrocławskie
Widział sie w lustrze ? że innych oczernia :grin: widział widział coś tam widać , poza tym nie widać a słychać tylko Carola
-
Spoty wrocławskie
Siema Ogry
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
w takim razie poszukam dipa a Ty gdzie kupowałeś ? ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- dzięki za małą opinię poszukam dipa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty wrocławskie
- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Pytam bo lak a dip wychodzi cenowo dużo bo prawie połowa- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
kilka drobnostek musiałem porobić Tomeczku a że czas jest i pogodynka dopisuje to się coś robi ale to tylko tylko żeby się nie przemęczyć za dużo bo nie można jeszcze nie wspomnę że audi jest tak upierdzielone że to szok a ja nie mogę umyć bo za duży wysiłek FELGI NA SPRZEDAŻ info na PW ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 21:13 ---------- Przepustnicę dziś sobie wyczyściłem i jest gitarka obroty w końcu nie głupieją. ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- Plasti lak używał ktoś tego dobre do pryśnięcia grilla ?- B6 DIVISION
Młody zawsze zdziwiony Foto dla Ciebie żebyś w końcu dokończył tego strucla- B6 DIVISION
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Kompletny dwumas udało mi się kupić za 1414zł do tego doszły jeszcze świece NGK za 150zł Robocizny nie liczę bo dałem tylko 50zł za użyczenie windy ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 18:59 ---------- Coś tam się ostatnio robiło jedno naprawiało drugie psuło he he Mała paczka a cieszy : A tutaj dzisiejsze malowanie z nudy ALA US Do tego doszły mi jeszcze przednie głośniki BOSE ale nie ma foto bo padł mi tel Jutro czyszczenie przepustnicy a niebawem malowanie ramki grilla czekam na dipa i inne malowania- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Lewa- Spoty wrocławskie
Playboy podeślij fotki pilne- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bartek i co masz numer dostałeś info ?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Karolek podeślij na PW- [B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Szkoda , że 17" i do tego z malutkim rancikiem ale i tak jest gitarka- a4 avanT z CSW - 1.8 t
Witaj Ładny avancik i dobra baza do modów Powodzenia w dopieszczaniu Do zobaczenia może gdzieś na zlocie - B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE