Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. trzacha dobrze dajesz
  2. Łapcie łapcieeeee świryyyy R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (VDJ Visual Remix) - YouTube
  3. oczywiście zamów pogodynkę tylko Prezes
  4. nie wymieniam jedynie sprzedaż Wpadły nowe białe kierunki boczne Odświeżyłem i zrobiłem polerrr końcówek wydechu : A także odbyło się pierwsze mycie szamponem Shiny po zimie i położenie wosku Meqsa : Może zdjęcia nie są ideał bo pstrykane telefonem , ale zawsze coś
  5. Nie spać , zwiedzać . . . . . .
  6. gadałem z nim to już nie handluje tym podobno ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 22:35 ---------- Dziś wpadły jakieś paczki ciekawe co w nich jest bo ja nic nie zamawiałem Z racji że nie ma amatora na moje Rs-y fele dziś zawitały na aucie
  7. Trafiają , ale rzadko Ogólnie to co mam w podpisie to nowe zamienniki
  8. Widział sie w lustrze ? że innych oczernia :grin: widział widział coś tam widać , poza tym nie widać a słychać tylko Carola Masz pozdrowienia od Karola Dzięki Carol pozdrów też się
  9. Widział sie w lustrze ? że innych oczernia :grin: widział widział coś tam widać , poza tym nie widać a słychać tylko Carola
  10. Siema Ogry
  11. w takim razie poszukam dipa a Ty gdzie kupowałeś ? ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- dzięki za małą opinię poszukam dipa
  12. Pytam bo lak a dip wychodzi cenowo dużo bo prawie połowa
  13. kilka drobnostek musiałem porobić Tomeczku a że czas jest i pogodynka dopisuje to się coś robi ale to tylko tylko żeby się nie przemęczyć za dużo bo nie można jeszcze nie wspomnę że audi jest tak upierdzielone że to szok a ja nie mogę umyć bo za duży wysiłek FELGI NA SPRZEDAŻ info na PW ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 21:13 ---------- Przepustnicę dziś sobie wyczyściłem i jest gitarka obroty w końcu nie głupieją. ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- Plasti lak używał ktoś tego dobre do pryśnięcia grilla ?
  14. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Młody zawsze zdziwiony Foto dla Ciebie żebyś w końcu dokończył tego strucla
  15. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Witamy na forum
  17. Kompletny dwumas udało mi się kupić za 1414zł do tego doszły jeszcze świece NGK za 150zł Robocizny nie liczę bo dałem tylko 50zł za użyczenie windy ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 18:59 ---------- Coś tam się ostatnio robiło jedno naprawiało drugie psuło he he Mała paczka a cieszy : A tutaj dzisiejsze malowanie z nudy ALA US Do tego doszły mi jeszcze przednie głośniki BOSE ale nie ma foto bo padł mi tel Jutro czyszczenie przepustnicy a niebawem malowanie ramki grilla czekam na dipa i inne malowania
  18. Playboy podeślij fotki pilne
  19. Bartek i co masz numer dostałeś info ?
  20. Karolek podeślij na PW
  21. Szkoda , że 17" i do tego z malutkim rancikiem ale i tak jest gitarka
  22. Witaj Ładny avancik i dobra baza do modów Powodzenia w dopieszczaniu Do zobaczenia może gdzieś na zlocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.