Treść opublikowana przez musti
-
B6 DIVISION
Audi A4 1.8T / TÜV NEU, Top Zustand 59.000 km, als Limousine in Stuttgart Fasanenhof
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał A Nelson Ci nie odpuści Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja dłuższa niż wczoraj Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz Nie ma problema u mnie zawsze drzwi otwarte tylko ze na następną wizyte musisz sie ogarnąć z kim innym bo ja na nartach bede wtedy Looz gadaliśmy już o tym Zerknij za tym kluczykiem dla mnie jak będziesz miał chwilę
-
Spoty wrocławskie
Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał A Nelson Ci nie odpuści Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja dłuższa niż wczoraj Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz
-
Spoty wrocławskie
Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie Niebawem REPLAY
-
Spoty wrocławskie
jak by coś to jestem na łączach 506-535-237 do zobaczyska
-
Spoty wrocławskie
tak o 10 wyjezdzam
-
Spoty wrocławskie
Niebawem ruszam tak więc jak coś to dzwońcie do Szopena
-
Spoty wrocławskie
Coś ok 2h mi się zejdzie pewnie może mniej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
+1 Marcin wez sie za robote bo az wstyd Sprzeda graty i kupi rs4 b7 ta 2.0tdi edyszyn ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- powiedzcie lepiej jakie koło kupić (18) żeby siedziało jak 19/9 z et 35 czyli równo z błotnikiem-ewentualnie jakie 19 i jaką oponę do tego? ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- aa i jeszcze jedna rzecz jak będzie cieplej wpadnie na pokład lotka sline z b7-na taśmę chwilowo później po odmalowaniu klapy na klej do szyb Te Herbaciarz mogę Ci swoje RS-y sprzedać pytał o głośniki ? za pincet biorę :decayed: głośniki poszły mówi do mnie "chyba jakieś dobre były bo kpl poszedł"-od razu o moim suficie pomyślałem miej na uwadze głośniki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty wrocławskie
szczuraz and You ?
-
Spoty wrocławskie
wiesz że jutro jestem we Wrocku dywan i nowego Rs-a poproszę Ode mnie masz talon. Na qrwe u balon Ty tam jutro bądź na łączach a talon się przyda a gdzie pijecie? będziesz ?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
+1 Marcin wez sie za robote bo az wstyd Sprzeda graty i kupi rs4 b7 ta 2.0tdi edyszyn ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- powiedzcie lepiej jakie koło kupić (18) żeby siedziało jak 19/9 z et 35 czyli równo z błotnikiem-ewentualnie jakie 19 i jaką oponę do tego? ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- aa i jeszcze jedna rzecz jak będzie cieplej wpadnie na pokład lotka sline z b7-na taśmę chwilowo później po odmalowaniu klapy na klej do szyb Te Herbaciarz mogę Ci swoje RS-y sprzedać pytał o głośniki ?
-
Spoty wrocławskie
wiesz że jutro jestem we Wrocku dywan i nowego Rs-a poproszę Ode mnie masz talon. Na qrwe u balon Ty tam jutro bądź na łączach a talon się przyda a gdzie pijecie? toć mnie się nie pytaj tylko Szopena i reszty wiary ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Kajak nie bądź taki hejże ho cziki tango
-
Spoty wrocławskie
wiesz że jutro jestem we Wrocku dywan i nowego Rs-a poproszę Ode mnie masz talon. Na qrwe u balon Ty tam jutro bądź na łączach a talon się przyda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego na forum Audi A4 Klub Polska Zapraszamy do wspólnego życia na forum
-
Spoty wrocławskie
wiesz że jutro jestem we Wrocku dywan i nowego Rs-a poproszę
-
Spoty wrocławskie
Laptop Samsung NP350E7C-S07PL 8GB +SUPER ZESTAW (3869288017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Laptop Samsung NP350E7C 2x2.4 4GB 500 HD7670M Win8 (3869511575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Siema Ogry
-
Spoty wrocławskie
Kuzwa jebnelem się na kalendarzu myślałem że przyjezdzasz w piątek. Ale mam za to stalową felge 15" za pięć piw może ktoś chce w czwartek przyjeżdżam do piątku zostaję ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Szopen doszedł numer ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to zalezy, bo musti zachowuje sie jak baba w ciązy , u mnie w domu gadał ze nie jedzie a wieczorem w aucie mowił ze jedzie.Czekam na ostateczna decyzje bo dla mnie i kołka miejsca mam juz zaklepane , zostaja dwa , chyba ze kobita bedzie jechac na srodku a tam twardo wc**j nie jadę raczej
- Spoty wrocławskie
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Jutro bede dopiero. Dobrze ze mi przypomniales. Przepijales cos?? Kiedy na Wro lecisz? Wiesz juz cos? Okey daj cynka na tele jutro jak nie zapomnisz Nic mocniej nie było ostatnio z % Dziś byłem 40km od scyzoryka ale z roboty i nie sam tak wiec nie miałem jak podlecieć nawet Lecę do Wro w czwartek z rańca jakoś pojadę to się dowiem co tam się święci