Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi A4 1.8T / TÜV NEU, Top Zustand 59.000 km, als Limousine in Stuttgart Fasanenhof
  2. Witaj na forum
  3. Ryjuu
  4. Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał A Nelson Ci nie odpuści Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja dłuższa niż wczoraj Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz Nie ma problema u mnie zawsze drzwi otwarte tylko ze na następną wizyte musisz sie ogarnąć z kim innym bo ja na nartach bede wtedy Looz gadaliśmy już o tym Zerknij za tym kluczykiem dla mnie jak będziesz miał chwilę
  5. Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał A Nelson Ci nie odpuści Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja dłuższa niż wczoraj Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz
  6. Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie Niebawem REPLAY
  7. jak by coś to jestem na łączach 506-535-237 do zobaczyska
  8. tak o 10 wyjezdzam
  9. Niebawem ruszam tak więc jak coś to dzwońcie do Szopena
  10. Coś ok 2h mi się zejdzie pewnie może mniej
  11. +1 Marcin wez sie za robote bo az wstyd Sprzeda graty i kupi rs4 b7 ta 2.0tdi edyszyn ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- powiedzcie lepiej jakie koło kupić (18) żeby siedziało jak 19/9 z et 35 czyli równo z błotnikiem-ewentualnie jakie 19 i jaką oponę do tego? ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- aa i jeszcze jedna rzecz jak będzie cieplej wpadnie na pokład lotka sline z b7-na taśmę chwilowo później po odmalowaniu klapy na klej do szyb Te Herbaciarz mogę Ci swoje RS-y sprzedać pytał o głośniki ? za pincet biorę :decayed: głośniki poszły mówi do mnie "chyba jakieś dobre były bo kpl poszedł"-od razu o moim suficie pomyślałem miej na uwadze głośniki
  12. szczuraz and You ?
  13. wiesz że jutro jestem we Wrocku dywan i nowego Rs-a poproszę Ode mnie masz talon. Na qrwe u balon Ty tam jutro bądź na łączach a talon się przyda a gdzie pijecie? będziesz ?
  14. +1 Marcin wez sie za robote bo az wstyd Sprzeda graty i kupi rs4 b7 ta 2.0tdi edyszyn ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- powiedzcie lepiej jakie koło kupić (18) żeby siedziało jak 19/9 z et 35 czyli równo z błotnikiem-ewentualnie jakie 19 i jaką oponę do tego? ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- aa i jeszcze jedna rzecz jak będzie cieplej wpadnie na pokład lotka sline z b7-na taśmę chwilowo później po odmalowaniu klapy na klej do szyb Te Herbaciarz mogę Ci swoje RS-y sprzedać pytał o głośniki ?
  15. wiesz że jutro jestem we Wrocku dywan i nowego Rs-a poproszę Ode mnie masz talon. Na qrwe u balon Ty tam jutro bądź na łączach a talon się przyda a gdzie pijecie? toć mnie się nie pytaj tylko Szopena i reszty wiary ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Kajak nie bądź taki hejże ho cziki tango
  16. wiesz że jutro jestem we Wrocku dywan i nowego Rs-a poproszę Ode mnie masz talon. Na qrwe u balon Ty tam jutro bądź na łączach a talon się przyda
  17. Witaj kolego na forum Audi A4 Klub Polska Zapraszamy do wspólnego życia na forum
  18. wiesz że jutro jestem we Wrocku dywan i nowego Rs-a poproszę
  19. Laptop Samsung NP350E7C-S07PL 8GB +SUPER ZESTAW (3869288017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Laptop Samsung NP350E7C 2x2.4 4GB 500 HD7670M Win8 (3869511575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Siema Ogry
  20. Kuzwa jebnelem się na kalendarzu myślałem że przyjezdzasz w piątek. Ale mam za to stalową felge 15" za pięć piw może ktoś chce w czwartek przyjeżdżam do piątku zostaję ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Szopen doszedł numer ?
  21. to zalezy, bo musti zachowuje sie jak baba w ciązy , u mnie w domu gadał ze nie jedzie a wieczorem w aucie mowił ze jedzie.Czekam na ostateczna decyzje bo dla mnie i kołka miejsca mam juz zaklepane , zostaja dwa , chyba ze kobita bedzie jechac na srodku a tam twardo wc**j nie jadę raczej
  22. Witka
  23. Jutro bede dopiero. Dobrze ze mi przypomniales. Przepijales cos?? Kiedy na Wro lecisz? Wiesz juz cos? Okey daj cynka na tele jutro jak nie zapomnisz Nic mocniej nie było ostatnio z % Dziś byłem 40km od scyzoryka ale z roboty i nie sam tak wiec nie miałem jak podlecieć nawet Lecę do Wro w czwartek z rańca jakoś pojadę to się dowiem co tam się święci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.