Treść opublikowana przez musti
-
B6 DIVISION
Tam sie juz wieksza ekipa kroi wiec tego a nie mówiłem , sami Andrzeje będą
-
B6 DIVISION
postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę %
-
B6 DIVISION
jo za playboya takiego chippendales-a Wladi zapomniałem zapytać o coś jak gadaliśmy
-
Spoty wrocławskie
- B6 DIVISION
Wladi jedzie jako gość , gwiazda wieczoru- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nie pindol tylko ja Cie widzę u siebie niedługo a Ty dobrze wiesz po co dzwoń jak coś- Spoty wrocławskie
ok gra tyle chciałem usłyszeć piszę urlop dziękuję na dziś miłej nocki- Spoty wrocławskie
Reasumując bo lecę w kimono Melduje się 23.01 na 15 we Wrocku u lekarza a potem chlańsko rozumiem że ten nocleg chopin lub Nelson dogadany ? bo muszę urlop cyknąć na piątek też w takim razie- Spoty wrocławskie
Kolejny z tych którzy u Was nie piją wiadrami- Spoty wrocławskie
Dobra to piątek wolny biere . Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza jakies dupeczki ktoś poleci ? powiem krótko i na temat.... bedzie wóda, bedo dziwki, bedzie discko - bedzie wszystko myślałem , że Ty to się już nie udzielisz w tym temacie- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Dobra to piątek wolny biere . Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza jakies dupeczki ktoś poleci ?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
W saunie chyba Cie widziałem albo i to nie ty ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- Pewnie bez okularów stał Po tej wizycie na śląsku to jakiś wyjeb chodzę teraz- Spoty wrocławskie
Nelson a ja słyszałem że tylko bimber tam u Was się trąca- Spoty wrocławskie
Jebniemy coś, a co się będziemy szczypać. Wrocławskie Andrzeje Ryje mają zmodyfikowane wątroby:decayed: No to widzę ekipa się zebrała od Was by ze mną wychylić co nie co Miło z waszej stony Pany- Spoty wrocławskie
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie- Spoty wrocławskie
Musti zapraszam do siebie kanapa podwójna stoi sobie i czeka na gości a i miejsca w brud Wigilia klubowa była u mnie takze tego i nie będziesz musiał bulic za nocleg propozycja kusząca Ci powiem ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- z kim pipko jedziesz ? Ja z dziewczyną zamierzamy wybrać się na dolny śląsk pod koniec lutego i też szukam ciekawego miejsca Leci ze mną znajomy bo ja nie wiem czy będę mógł kierować na powrocie , tak jak było ostatnio na śląsku- Spoty wrocławskie
Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Wujek szkoda że nie udało się nam styknąć jak byłem na Śląsku ostatnio , ale nadrobimy- Zaręczyny po naszemu.
Nawet klubowe auta załapały się na filmiku- Spoty wrocławskie
yyy... czerwony dywan i limuzyna? Dama na białym rumaku wystarczy ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Wez zapasową wątrobe joo słyszałem ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Możemy iść na browar -spoko. i wszystko w temacie Gdzie będzie waćpan koczowal ? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2 coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- [B5 AEB] Niebieskie A4 1.8T Doinwestowane
Kolego usuń trochę wiadomości na PW bo nie można wysłać Ci PW.- Spoty wrocławskie
yyy... czerwony dywan i limuzyna? Dama na białym rumaku wystarczy ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Wez zapasową wątrobe joo słyszałem ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Możemy iść na browar -spoko. i wszystko w temacie - B6 DIVISION