Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tam sie juz wieksza ekipa kroi wiec tego a nie mówiłem , sami Andrzeje będą
  2. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę %
  3. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jo za playboya takiego chippendales-a Wladi zapomniałem zapytać o coś jak gadaliśmy
  4. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi jedzie jako gość , gwiazda wieczoru
  5. nie pindol tylko ja Cie widzę u siebie niedługo a Ty dobrze wiesz po co dzwoń jak coś
  6. ok gra tyle chciałem usłyszeć piszę urlop dziękuję na dziś miłej nocki
  7. Reasumując bo lecę w kimono Melduje się 23.01 na 15 we Wrocku u lekarza a potem chlańsko rozumiem że ten nocleg chopin lub Nelson dogadany ? bo muszę urlop cyknąć na piątek też w takim razie
  8. Kolejny z tych którzy u Was nie piją wiadrami
  9. Dobra to piątek wolny biere . Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza jakies dupeczki ktoś poleci ? powiem krótko i na temat.... bedzie wóda, bedo dziwki, bedzie discko - bedzie wszystko myślałem , że Ty to się już nie udzielisz w tym temacie
  10. Dobra to piątek wolny biere . Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza jakies dupeczki ktoś poleci ?
  11. W saunie chyba Cie widziałem albo i to nie ty ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- Pewnie bez okularów stał Po tej wizycie na śląsku to jakiś wyjeb chodzę teraz
  12. Nelson a ja słyszałem że tylko bimber tam u Was się trąca
  13. Jebniemy coś, a co się będziemy szczypać. Wrocławskie Andrzeje Ryje mają zmodyfikowane wątroby:decayed: No to widzę ekipa się zebrała od Was by ze mną wychylić co nie co Miło z waszej stony Pany
  14. Hehe tylko się chłopy nie pobijcie Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie
  15. Musti zapraszam do siebie kanapa podwójna stoi sobie i czeka na gości a i miejsca w brud Wigilia klubowa była u mnie takze tego i nie będziesz musiał bulic za nocleg propozycja kusząca Ci powiem ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- z kim pipko jedziesz ? Ja z dziewczyną zamierzamy wybrać się na dolny śląsk pod koniec lutego i też szukam ciekawego miejsca Leci ze mną znajomy bo ja nie wiem czy będę mógł kierować na powrocie , tak jak było ostatnio na śląsku
  16. Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki
  17. Wujek szkoda że nie udało się nam styknąć jak byłem na Śląsku ostatnio , ale nadrobimy
  18. Nawet klubowe auta załapały się na filmiku
  19. yyy... czerwony dywan i limuzyna? Dama na białym rumaku wystarczy ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Wez zapasową wątrobe joo słyszałem ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Możemy iść na browar -spoko. i wszystko w temacie Gdzie będzie waćpan koczowal ? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2 coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki
  20. Kolego usuń trochę wiadomości na PW bo nie można wysłać Ci PW.
  21. yyy... czerwony dywan i limuzyna? Dama na białym rumaku wystarczy ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Wez zapasową wątrobe joo słyszałem ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Możemy iść na browar -spoko. i wszystko w temacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.