Treść opublikowana przez musti
- Spoty Katowice i okolice
-
Muzyka w naszych autkach
Anna Patrini - Laleczka z saskiej porcelany (DJ's From Lukow Remix) - YouTube
-
Spoty Katowice i okolice
OK dziękował za info , truknę i zapytam Jak ktoś będzie chętny to można mini spota cyknąć
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
jaki prajs za ten nocleg ? Nie musi być to hotel za 200zł doba coś takiego by po prostu wypić obejrzeć tv i iść spać bo potrzebny nocleg na 1 noc- Spoty Katowice i okolice
9.01-10.01 będę w KTC lipnie trochę że nie we wtorek to bym na spota podjechał ale zawsze można się spotkać jak by ktoś miał ochotę Poszukuję noclegu w tych dniach ktoś coś poleci ? Hotel , motel , hostel , i nie wiem co tam jeszcze macie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
zależy co chcesz osiągnąć. czasami na spotach jak się spotkamy z milczarem to lubimy pogadać o chemi do auta, trza po prostu czasami wpadać nie świruj że tylko wy o tym pierdzielicie zdrowy ? czy zaczynamy weekend %%% ?- A4 Diesel
spoko problemu nie ma aczkolwiek jeżdżę tam raz w tygodniu i lipton max jest z częściami dzieki wielkie ---------- Post dopisany 12-12-2013 at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 15:44 ---------- Wpadl grill od s4 oraz dystans http://pictap.pl/di-JGWWT583.jpg Widzę temat się pogłębia także graty i maluj ramkę w czerń- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć kolego- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kto ma mojego Vaga teraz ? potrzebny mi- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Zależy ile płacisz za tą robotę- Moja A4 po ostrym tuningu :-)
Bardzo fajne audi i ładny bolid widać będziesz robił Powodzenia- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- B6 DIVISION
- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Eee tam Mam swój lepszy- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Patryś jak sytuacja ? Nic nie meldujesz wujkowi ostatnio- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Spotkania na drodze
Jak srebrna to Przemots Wczoraj na rondzie w Łącku upolowana czarna B6 ciemne szyby na feldze z ramkami klubowymi num rej PKL ***** nie zdążyłem zatrąbić ani mrugnąć światłami , pozdrawiam kierownika- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Dzięki kolego , staram się dopieszczać- B6 DIVISION
Oj tam najwyżej pójdziesz do Częstochowy lub Lichenia na pielgrzymkę- B6 DIVISION
Ja mam u siebie Nexeny N3000 letnie i nie narzekam 3 sezon się spisują Nie miałeś problemu z wyważeniem?? ja kiedyś miałem nexeny i rozwarzały się co chwila:kwasny: Ale 330zł za nową 19` z korei to nie dużo:kox: A może by się udało jeszcze na firmę wziąc czyli z 260zł by wyszły:decayed: U mnie nie było problemu i chłopaki w wulkanizacji nic nie gadali złego ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- nie jest źle Mirek handlarz wyklepie- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Kołek i po kołpakach Nie ma chętnych na Rs-y ? - Spoty Katowice i okolice