Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zdrówko
  2. Anna Patrini - Laleczka z saskiej porcelany (DJ's From Lukow Remix) - YouTube
  3. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    OK dziękował za info , truknę i zapytam Jak ktoś będzie chętny to można mini spota cyknąć
  4. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jaki prajs za ten nocleg ? Nie musi być to hotel za 200zł doba coś takiego by po prostu wypić obejrzeć tv i iść spać bo potrzebny nocleg na 1 noc
  6. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    9.01-10.01 będę w KTC lipnie trochę że nie we wtorek to bym na spota podjechał ale zawsze można się spotkać jak by ktoś miał ochotę Poszukuję noclegu w tych dniach ktoś coś poleci ? Hotel , motel , hostel , i nie wiem co tam jeszcze macie
  7. zależy co chcesz osiągnąć. czasami na spotach jak się spotkamy z milczarem to lubimy pogadać o chemi do auta, trza po prostu czasami wpadać nie świruj że tylko wy o tym pierdzielicie zdrowy ? czy zaczynamy weekend %%% ?
  8. musti odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    spoko problemu nie ma aczkolwiek jeżdżę tam raz w tygodniu i lipton max jest z częściami dzieki wielkie ---------- Post dopisany 12-12-2013 at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 15:44 ---------- Wpadl grill od s4 oraz dystans http://pictap.pl/di-JGWWT583.jpg Widzę temat się pogłębia także graty i maluj ramkę w czerń
  9. Cześć kolego
  10. Kto ma mojego Vaga teraz ? potrzebny mi
  11. Zależy ile płacisz za tą robotę
  12. Bardzo fajne audi i ładny bolid widać będziesz robił Powodzenia
  13. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrej stówka
  14. Patryś jak sytuacja ? Nic nie meldujesz wujkowi ostatnio
  15. Witaj na forum
  16. Jak srebrna to Przemots Wczoraj na rondzie w Łącku upolowana czarna B6 ciemne szyby na feldze z ramkami klubowymi num rej PKL ***** nie zdążyłem zatrąbić ani mrugnąć światłami , pozdrawiam kierownika
  17. Dzięki kolego , staram się dopieszczać
  18. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj tam najwyżej pójdziesz do Częstochowy lub Lichenia na pielgrzymkę
  19. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam u siebie Nexeny N3000 letnie i nie narzekam 3 sezon się spisują Nie miałeś problemu z wyważeniem?? ja kiedyś miałem nexeny i rozwarzały się co chwila:kwasny: Ale 330zł za nową 19` z korei to nie dużo:kox: A może by się udało jeszcze na firmę wziąc czyli z 260zł by wyszły:decayed: U mnie nie było problemu i chłopaki w wulkanizacji nic nie gadali złego ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- nie jest źle Mirek handlarz wyklepie
  20. Kołek i po kołpakach Nie ma chętnych na Rs-y ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.