Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Info dla tych co nie załapią się : Jak co roku przywożę ze sobą CAMPINGI takie jak były na zlocie letnim w Samociążku także spokojnie miejsca będą
  2. Tutaj więcej fot z Czarnobyla Fotografia i film | podniesinski.pl
  3. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i wszystko w temacie
  4. Adriano robisz gdzie robiłeś ? Ostatnio przelatywałem tamtędy kilka razy i nie widziałem B5
  5. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Ogry Stan looknąłeś mi ten numer ?
  6. Witaj na forum
  7. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co tzn niebawem ? po nowym roku 9.01 myślałem, że przypadkowo dzisiaj jo zaraz wyjeżdżam
  8. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co tzn niebawem ? po nowym roku 9.01
  9. czyli gdzie to naprawić itd ?
  10. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Niebawem wjeżdżam w KTC
  11. Naprawić pilot tzn ? Centralny działa z otwierania manualnego
  12. Podłączę się do tematu mianowicie : Auto z centralnym jeden pilot z jednym przyciskiem do otwierania i drugi kluczyk zwykły do ręcznego otwierania. Któregoś razu kluczyk od centralnego upadł i rozłożył się do części pierwszych od tamtej pory nie działa centralny. Wymieniałem baterię nie pomogło , próbowałem ręcznie dopasować pilota do pompki nie działa gdzie szukać dalej ? Czy kupić nową centralkę i przełożyć ?
  13. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Udanego Wskoku do 2014 roku ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 18:06 ---------- felgi audi A4 A6 A8 monoblock polerowane cult 5x112 Kutno ? Tablica.pl
  14. Witaj na forum
  15. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Udanego Wskoku do 2014 roku
  16. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Udanego Wskoku do 2014 roku
  17. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Udanego Wskoku do 2014 roku życzy Musti
  18. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie pindol tylko polej
  20. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego wskoku do 2014 roku dla Was i Waszych rodzin
  21. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurna ja dziś odwoziłem koleżkę z roboty i w ramach podziękowań (poza lodem z połykiem) dała mi flaszkę biberka Miszka same literówki Ci się porobiły Twój biberek http://dcs-188-64-85-25.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/d/d/dda2b6e558f4528feae3e68fed7f0ded.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=2000&dstw=640&dsth=2000
  22. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurna ja dziś odwoziłem koleżankę z roboty i w ramach podziękowań (poza lodem z połykiem) dała mi flaszkę bimberku to ładnie skasowałeś koleżankę z pracy za podwózkę do domu lodzik , bimberek ładne prezenty Ci sypnęła pod gwiazdkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.