Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    NIE SPAĆ , ZWIEDZAĆ , . . . Psssytt Czas zacząć przygotowania do świąt
  2. Witaj na forum
  3. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku no no dobrze gadasz z początkiem nowego roku
  4. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    właśnie pssyt czas na piwko
  5. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kolęda na święta
  6. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    żal był ale myślę że następny już zostanie i będzie służył to się chwal ...., co upatrzyłeś ? póki co nic po nowym roku coś się rozejrzę kolorowych
  7. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    żal był ale myślę że następny już zostanie i będzie służył
  8. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dawaj ojciec polewaj hejka...masz nową brykę ?? czy fantazja przy modernizacji profilu Cię poniosła ? Przez tydzień miałem to co w profilu , sprzedał się
  9. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dawaj ojciec polewaj
  10. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bry z wieczora ucho.77 stóweczka Psssyt
  11. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakąś flache na ryj można przyjąć a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz jutro będę dzwonił ogarniał temat od razu grypsujesz , kulturalnie chcę się napić poznać niektórych ogrów to skąd do c**ja znasz imię me ? a tak w ogóle ten wątek zawsze ożywa jak jest temat gorzały nie ważne skąd ważne że FylyP wszyscy się budzą jak jest opcja wychlania coś w dodatku jeszcze z obcym jutro dzwonię do Twojego kumpla bo dopiero wróciłem dziś z DE chyba jednak za dużo walę sam Ci pisałem z tym noclegiem żebyś powołał się na Filipa czekałem aż złapiesz orienta
  13. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakąś flache na ryj można przyjąć a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz jutro będę dzwonił ogarniał temat od razu grypsujesz , kulturalnie chcę się napić poznać niektórych ogrów to skąd do c**ja znasz imię me ? a tak w ogóle ten wątek zawsze ożywa jak jest temat gorzały nie ważne skąd ważne że FylyP wszyscy się budzą jak jest opcja wychlania coś w dodatku jeszcze z obcym jutro dzwonię do Twojego kumpla bo dopiero wróciłem dziś z DE
  14. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakąś flache na ryj można przyjąć a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz jutro będę dzwonił ogarniał temat od razu grypsujesz , kulturalnie chcę się napić poznać niektórych ogrów
  15. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakąś flache na ryj można przyjąć a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać
  16. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale Taaa... P.S. Dzięx za spota szybkiego! Gregorij czyżbyś był chętny na % ? Grzesiu to wali, że aż miło i zawsze pisze, że tak dawno nie pił, że już nie pamięta...z reguły co tydzień no to dobrze będzie akurat czas na zrobienie flaszki lub flaszek
  17. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale Taaa... P.S. Dzięx za spota szybkiego! Gregorij czyżbyś był chętny na % ?
  18. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale Fylyp nie pindol
  19. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu ? Pewnie stan
  20. Carol monobloków szukałeś ? felgi monoblocki polerowane winter cult audi A8 vw (3774385723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. http://allegro.pl/felgi-audi-vw-5x112-7-5jx18-a4-a5-a6-a8-monoblock-i3761685323.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.