Treść opublikowana przez musti
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Herbata pytałeś o głośniki ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
taa widziałem się z nim i nic takiego nie gadał ściemniaczu po co do Wrocka lecisz i kiedy ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja nie mam , popytaj u wulkanizatorów tam najprędzej
-
Spoty wrocławskie
Siemano ogrze we Wrocławiu przyczepnie ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- PW Jak drogi we Wrocku ? Czarne Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? Przyjeżdżasz na badania , pozniej jedziemy do mnie zostwiamy auta i idziemy do spiża na rynek - ode mnie 10 min na piechote Jo tylko bądź gotowy na telefon ode mnie bo mogę zaniemóc prowadzić audi sie podjedzie gdzie trzeba u nas to krótka piłka bez problemu jest cacy Nelson gdzie te bułgarki
-
Spoty wrocławskie
Siemano ogrze we Wrocławiu przyczepnie ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- PW Jak drogi we Wrocku ? Czarne Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? Przyjeżdżasz na badania , pozniej jedziemy do mnie zostwiamy auta i idziemy do spiża na rynek - ode mnie 10 min na piechote Jo tylko bądź gotowy na telefon ode mnie bo mogę zaniemóc prowadzić audi
-
Spoty wrocławskie
Siemano ogrze we Wrocławiu przyczepnie ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- PW Jak drogi we Wrocku ? Czarne Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ?
-
Spoty wrocławskie
Siemano ogrze we Wrocławiu przyczepnie ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- PW Jak drogi we Wrocku ?
-
Spoty wrocławskie
Siemano Ogry Jak tam u was drogi ? Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jo był nawet taki jak powinien jutro godzina 20 pod MC
-
Spoty wrocławskie
Hola hola mam niebieską zieloną i czerwona do fisa była zaizolowana fabrycznie przy kolumnie i pewnie zegarek analogowy - pierwsze wyjścia polifta, ale licznik nie jest jeszcze w pełni poliftowy, jest liftowy ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ? No ja też sie wlasnie zastanawiam sie napisał, że ma małego do opieki, co Wy byście na jego miejscu wybrali? mieć dziecko na weekend czy chlać w najlepsze? toć się śmieje i znam akcje Kajak ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ? No ja też sie wlasnie zastanawiam sie Ty to już nie masz wyboru tak na dobrą sprawę
-
Spoty wrocławskie
te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Muzyka w naszych autkach
Stare ale jare
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
przecież masz mojego vaga u siebie Tylko Twój nie pojdzie na moim kompie BTW dobrze ze wczoraj podjechałes patafianie Dziś jak jesteś w domu to podjadę wczoraj wróciłem o 20
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
przecież masz mojego vaga u siebie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
w poniedziałek jak najbardziej jo bo mnie potem czwartek piątek nie ma lecę do wrocka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty wrocławskie
Chorego sie pytasz? jo chory to ja teraz jestem ledwo żyję ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Musti ja juz na piątek wolne wziąłem No to gitarka , będzie się działo
-
Spoty wrocławskie
Urlop już załatwiony roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % ?
-
B6 DIVISION
ano widzisz taka sytuacja akurat jest , ale wiesz gdzie wpaść w odwiedziny
-
Spoty wrocławskie
nawet w pytkę
-
B6 DIVISION
postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) O ten się odezwał co księżyc ukradł ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) ja mu dam liptona...na kaca u mnie od samego rana sie atakuje ...co nie Wladi liptonka poproszę nie słodzę , cały termos