Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. taa widziałem się z nim i nic takiego nie gadał ściemniaczu po co do Wrocka lecisz i kiedy ?
  2. Ja nie mam , popytaj u wulkanizatorów tam najprędzej
  3. Siemano ogrze we Wrocławiu przyczepnie ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- PW Jak drogi we Wrocku ? Czarne Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? Przyjeżdżasz na badania , pozniej jedziemy do mnie zostwiamy auta i idziemy do spiża na rynek - ode mnie 10 min na piechote Jo tylko bądź gotowy na telefon ode mnie bo mogę zaniemóc prowadzić audi sie podjedzie gdzie trzeba u nas to krótka piłka bez problemu jest cacy Nelson gdzie te bułgarki
  4. Siemano ogrze we Wrocławiu przyczepnie ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- PW Jak drogi we Wrocku ? Czarne Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? Przyjeżdżasz na badania , pozniej jedziemy do mnie zostwiamy auta i idziemy do spiża na rynek - ode mnie 10 min na piechote Jo tylko bądź gotowy na telefon ode mnie bo mogę zaniemóc prowadzić audi
  5. Siemano ogrze we Wrocławiu przyczepnie ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- PW Jak drogi we Wrocku ? Czarne Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ?
  6. Siemano ogrze we Wrocławiu przyczepnie ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- PW Jak drogi we Wrocku ?
  7. Siemano Ogry Jak tam u was drogi ? Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka
  8. Witaj na forum
  9. jo był nawet taki jak powinien jutro godzina 20 pod MC
  10. Hola hola mam niebieską zieloną i czerwona do fisa była zaizolowana fabrycznie przy kolumnie i pewnie zegarek analogowy - pierwsze wyjścia polifta, ale licznik nie jest jeszcze w pełni poliftowy, jest liftowy ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ? No ja też sie wlasnie zastanawiam sie napisał, że ma małego do opieki, co Wy byście na jego miejscu wybrali? mieć dziecko na weekend czy chlać w najlepsze? toć się śmieje i znam akcje Kajak ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ? No ja też sie wlasnie zastanawiam sie Ty to już nie masz wyboru tak na dobrą sprawę
  11. te ojciec a co Ty się wymigujesz od mojej wizyty u Was co ?
  12. Stare ale jare
  13. przecież masz mojego vaga u siebie Tylko Twój nie pojdzie na moim kompie BTW dobrze ze wczoraj podjechałes patafianie Dziś jak jesteś w domu to podjadę wczoraj wróciłem o 20
  14. przecież masz mojego vaga u siebie
  15. w poniedziałek jak najbardziej jo bo mnie potem czwartek piątek nie ma lecę do wrocka
  16. Chorego sie pytasz? jo chory to ja teraz jestem ledwo żyję ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Musti ja juz na piątek wolne wziąłem No to gitarka , będzie się działo
  17. Urlop już załatwiony roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % ?
  18. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ano widzisz taka sytuacja akurat jest , ale wiesz gdzie wpaść w odwiedziny
  19. nawet w pytkę
  20. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) O ten się odezwał co księżyc ukradł ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) ja mu dam liptona...na kaca u mnie od samego rana sie atakuje ...co nie Wladi liptonka poproszę nie słodzę , cały termos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.