Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. To kiedy replay ?
  2. Kilka setów z Nocy Wariatów Zippyshare.com - OMEN CLUB - NOC WARIATÓW 22.03.14 - CARTER -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - NOC WARIATÓW 22.03.14 - BL@CKDEEJAY -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - NOC WARIATÓW 22.03.14 - YOURANT -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - NOC WARIATÓW 22.03.14 - TAITO -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - NOC WARIATÓW 22.03.14 - MARIODEEJAY -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - NOC WARIATÓW 22.03.14 - KIRO -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - NOC WARIATÓW 22.03.14 - LACROS -.mp3 Zippyshare.com - OMEN CLUB - NOC WARIATÓW 22.03.14 - SHOXI -.mp3 Nie spać , zwiedzać . . . . .
  3. Nawet ta blondyna z czerwonymi ustami podobna do mojej :-D Wysłane z monopola 24/7 Słyszałem że teraz zakochany jesteś po uszy i nawet do spiża na browar nie da rady Cię wyciągnąć
  4. Nelsi żyjesz ? Wrony kraczą że na boku dorabiasz śpiewając prawda ?
  5. Dziś na Grodzisku widziana furka kokosa chyba żonka jechała pozdr
  6. Ja póki co przeglądam różne strony producentów domków i porównuję sobie. Planuję też na działce postawić domek.
  7. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema A Ty znów Liptonem się skułeś ? Odstaw tą herbatę na bok w końcu
  8. Ok zapytaj Ja u siebie byłem i pytałem w Stihlu to polecili mi właśnie tą firmę AL-KO oraz Vikinga
  9. Tak jest równa nie ma gór i dolin.Trawa zadbana nie ma przerostów. Chcę coś kupić porządnego i na lata by potem nie pluć że tyle kasy w błoto poszło
  10. znalazło się gniazdo w golfie jak będziesz miał czas to podjedź ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- możliwe
  11. Drzewka są ale to same tuje w prawdzie , a działka równa jest. To czyli co spokojnie można by kupić nawet NAC z marketu ? Słyszałem że jak kupować kosiarkę spalinową to tylko z silnikiem Briggs & Stratton. Chcę też żeby nie było potem problemu z dostępem części i w razie co serwisu.
  12. Działka ogrodowa 500m2 raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie
  13. wokół komina mogę dalej nie ku ta ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- a Ty coś się pogniewał że nic nie dzwonisz ?
  14. Cześć Przyszła pora na zakup kosiarki.Chcę kupić nową bez napędu spalinówkę do 1tys zł. Przeglądałem ich trochę w necie i na żywo i wybór padł na tą : Kosiarka spalinowa AL-KO Silver 42.3 B Comfort - Kosiarki spalinowe - Technika i pielęgnacja trawnika AL-KO Ogród + Hobby Miał ktoś styczność z tą firmą , jak z materiałem i w ogóle ? Gwarancję dają na 3lata serwis mają w całej Polsce akurat u mnie jest punkt serwisowy w razie gdyby coś było nie tak. Czekam na Wasze wypowiedzi oraz na rady.
  15. Ten gość co śpiewa zgadnijcie kogo mi przypomina ? eXelent - Podobasz Mi Się ( AJ JAJ JAJ ) ( OFFICIAL VIDEO ) DISCO POLO 2013/2014 - YouTube Czyżby .... NELSON ZACZĄŁ ŚPIEWAĆ
  16. Cześć kolego
  17. Ty nie dziekuj , bo masz minusa . Miałeś sie odezwać jak bedziesz Szybko szybko i tak wyszło Karol Następną wizytę mam dopiero w maju
  18. Dzięki Panowie i Panie za spoty w spiżu i nie tylko oraz za liczne telefony
  19. O 12 wyjeżdżam do WRO Ćwiartka kom
  20. Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś jo który ma ode mnie odebrać przesyłkę ? oca69, wszystko dogram, nie bój się To dograj lepiej synku panicz się nie martwi gdzie mój pikczer dziś fotorelacje podeślę wieczorem
  21. Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś jo który ma ode mnie odebrać przesyłkę ? oca69, wszystko dogram, nie bój się To dograj lepiej synku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.