Treść opublikowana przez musti
-
Spoty wrocławskie
Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś jo który ma ode mnie odebrać przesyłkę ?
-
Spoty wrocławskie
Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia O której będziesz dostępny ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hello
-
[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
Fajny avancik z pakietem od eski mimo że kle kle Cóż to za felgi ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Jako że ostatnio nic się nie działo to tylko do wczoraj . Poleciało no właśnie aż ciężkawo powiedzieć ale dwumas powiedział pa pa Kilka fot z dzisiejszego demontażu siedzenia i dłubania : W miejsce starego wpadło to samo czyli kompletny zestaw dwumas , tarcza , docisk LUK'A
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowników czarnej B6 avant WJ **** z przyczepą spotkanych na Castoramie przy popularnej
-
S3 by Nelson
Jednak kupiłeś tą strychninę
-
Spoty wrocławskie
Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka No no pamietam. Coś sie musiało odlutować. Bedziesz we Wro to ogarniemy Ok tylko 17 musielibyśmy się spotkać bo 18 lub po to ja już is dead Spoko. Przyjedziesz to sie spotkamy, zabiore kluczyk i posprawdzam go. ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Powiem Ci ze zabardzo czasu nie mam na takie dłubanie w kablach. Jeszcze jakby to sezon letni był to może, dzień dłuższy i wogóle. A teraz to kicha. Ryjuuu jesteśmy pod tel
-
Spoty wrocławskie
Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka No no pamietam. Coś sie musiało odlutować. Bedziesz we Wro to ogarniemy Ok tylko 17 musielibyśmy się spotkać bo 18 lub po to ja już is dead
-
Spoty wrocławskie
Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka
-
Spoty wrocławskie
Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty wrocławskie
17.01 przyjeżdżam zerkniesz mi ten pilot ?
-
Spoty wrocławskie
A kto tu spi? Spot sie odbywa http://img.tapatalk.com/d/14/02/03/e6ysyzaj.jpg ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- Tu hornet jest dobrze Andrzej ryju u Was to dobre te spoty
-
Spoty wrocławskie
Nie spać , zwiedzać
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Bongod na Bemowie
-
Spoty Katowice i okolice
co Ty gadasz ? to co gołębie przynoszą sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka c**jowo, że nie do City Rocka next będzie na Ślunsku no to będzię się działo spadam nyny a jak nie to niebawem przyjadę to się coś tam trąci %
-
Spoty Katowice i okolice
co Ty gadasz ? to co gołębie przynoszą sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka c**jowo, że nie do City Rocka next będzie na Ślunsku
-
Spoty Katowice i okolice
co Ty gadasz ? to co gołębie przynoszą sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka
-
Spoty Katowice i okolice
Stan helloł kitty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj