Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś jo który ma ode mnie odebrać przesyłkę ?
  2. Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia O której będziesz dostępny ?
  3. Fajny avancik z pakietem od eski mimo że kle kle Cóż to za felgi ?
  4. Jako że ostatnio nic się nie działo to tylko do wczoraj . Poleciało no właśnie aż ciężkawo powiedzieć ale dwumas powiedział pa pa Kilka fot z dzisiejszego demontażu siedzenia i dłubania : W miejsce starego wpadło to samo czyli kompletny zestaw dwumas , tarcza , docisk LUK'A
  5. Pozdro dla kierowników czarnej B6 avant WJ **** z przyczepą spotkanych na Castoramie przy popularnej
  6. musti odpowiedział(a) na Nelson temat w Audi A3/S3/RS3
    Jednak kupiłeś tą strychninę
  7. Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka No no pamietam. Coś sie musiało odlutować. Bedziesz we Wro to ogarniemy Ok tylko 17 musielibyśmy się spotkać bo 18 lub po to ja już is dead Spoko. Przyjedziesz to sie spotkamy, zabiore kluczyk i posprawdzam go. ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Powiem Ci ze zabardzo czasu nie mam na takie dłubanie w kablach. Jeszcze jakby to sezon letni był to może, dzień dłuższy i wogóle. A teraz to kicha. Ryjuuu jesteśmy pod tel
  8. Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka No no pamietam. Coś sie musiało odlutować. Bedziesz we Wro to ogarniemy Ok tylko 17 musielibyśmy się spotkać bo 18 lub po to ja już is dead
  9. Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka
  10. Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?
  11. Witaj na forum
  12. 17.01 przyjeżdżam zerkniesz mi ten pilot ?
  13. A kto tu spi? Spot sie odbywa http://img.tapatalk.com/d/14/02/03/e6ysyzaj.jpg ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- Tu hornet jest dobrze Andrzej ryju u Was to dobre te spoty
  14. Nie spać , zwiedzać
  15. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co Ty gadasz ? to co gołębie przynoszą sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka c**jowo, że nie do City Rocka next będzie na Ślunsku no to będzię się działo spadam nyny a jak nie to niebawem przyjadę to się coś tam trąci %
  16. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co Ty gadasz ? to co gołębie przynoszą sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka c**jowo, że nie do City Rocka next będzie na Ślunsku
  17. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co Ty gadasz ? to co gołębie przynoszą sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka
  18. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stan helloł kitty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.