Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. a nie może poprostu po ludzku pójść kurierem ? jak odbierzesz i wyślesz to nie widzę problemu
  2. No właśnie chodzi mi o to żeby paczka dotarła do BT na weekend tam mi ją by ktoś odebrał a tak dupskooo
  3. Chla gorzałę standardowo
  4. Ty nie świruj bo wiesz gdzie ja Cię widzę niebawem Synciu TO CO POMOŻE KTOŚ ?
  5. Czy ktoś podskoczy do piątku odbierze mi przesyłkę z Lubina i przekaże ćwiarze ? PILNE
  6. Cwiara a jakby odebrał moją paczkę i dostarczył byś ją do BT ?
  7. Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej. Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- Co jest pięć? Wysłane z monopola 24/7 Potrzebuję coś odebrać z Lubina i podrzucić do mnie Zapraszam na %%% Podskoczyć do Lubinia no problem. Ale trasa do wawki ,odpada... Wysłane z monopola 24/7 Nie pindol obiecałeś że wpadniesz na weekend chlania %
  8. Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej. Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- Co jest pięć? Wysłane z monopola 24/7 Potrzebuję coś odebrać z Lubina i podrzucić do mnie Zapraszam na %%%
  9. Pomoże ktoś ? Chopin , oca69 , cwiara , nelson i reszta ekipy ?
  10. Pany Lubin daleko od Was ? Mały temat mam tam do ogarnięcia
  11. Witaj na forum
  12. Dychę od łepka mało Dychę masz pierwszy chlasz Dycha do dychy i dzwonią kielichy
  13. Świry , nie spać
  14. To samo słyszałem , że kupować to tylko z tym silnikiem bo reszta to lipa. Wybór dokonany także dzięki Panowie za pomoc i porady
  15. Wysłałem Ci kolego PW Myślę że temat do zamknięcia z góry dziękuję za fachową poradę
  16. a skąd kolego jesteś ? nie wiem czy dadzą rabat raczej wątpię
  17. Siemanko po długiej przerwie Sezon tuż tuż
  18. ok w takim razie już wiem na czym stoję i co kupić akurat mam u siebie dealera Stihla więc zakupię u niego tego Vikinga myślę że będzie przez lata służył w markecie oglądałem różne ale jakoś nie byłem do żadnej przekonany
  19. a ile dają gwarancji na tego Vikinga wiesz może ?
  20. Strzałka
  21. Viking to jakby nie było Stihl. Mi o AL-KO nic takiego nie mówili co kolego napisałeś
  22. nie wymiguj się bo Ty wiesz gdzie masz się grzecznie zameldować
  23. ee tam Włodziu polecieli byśmy z tematem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.