Treść opublikowana przez musti
-
Spoty wrocławskie
a nie może poprostu po ludzku pójść kurierem ? jak odbierzesz i wyślesz to nie widzę problemu
-
Spoty wrocławskie
No właśnie chodzi mi o to żeby paczka dotarła do BT na weekend tam mi ją by ktoś odebrał a tak dupskooo
-
Spoty wrocławskie
Chla gorzałę standardowo
-
Spoty wrocławskie
Ty nie świruj bo wiesz gdzie ja Cię widzę niebawem Synciu TO CO POMOŻE KTOŚ ?
-
Spoty wrocławskie
Czy ktoś podskoczy do piątku odbierze mi przesyłkę z Lubina i przekaże ćwiarze ? PILNE
-
Spoty wrocławskie
Cwiara a jakby odebrał moją paczkę i dostarczył byś ją do BT ?
-
Spoty wrocławskie
Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej. Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- Co jest pięć? Wysłane z monopola 24/7 Potrzebuję coś odebrać z Lubina i podrzucić do mnie Zapraszam na %%% Podskoczyć do Lubinia no problem. Ale trasa do wawki ,odpada... Wysłane z monopola 24/7 Nie pindol obiecałeś że wpadniesz na weekend chlania %
-
Spoty wrocławskie
Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej. Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- Co jest pięć? Wysłane z monopola 24/7 Potrzebuję coś odebrać z Lubina i podrzucić do mnie Zapraszam na %%%
-
Spoty wrocławskie
Pomoże ktoś ? Chopin , oca69 , cwiara , nelson i reszta ekipy ?
-
Spoty wrocławskie
Pany Lubin daleko od Was ? Mały temat mam tam do ogarnięcia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dychę od łepka mało Dychę masz pierwszy chlasz Dycha do dychy i dzwonią kielichy
-
Muzyka w naszych autkach
Świry , nie spać
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dychę od łepka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Kosiarka spalinowa bez napędu nowa jaka ?
To samo słyszałem , że kupować to tylko z tym silnikiem bo reszta to lipa. Wybór dokonany także dzięki Panowie za pomoc i porady
-
Kosiarka spalinowa bez napędu nowa jaka ?
Wysłałem Ci kolego PW Myślę że temat do zamknięcia z góry dziękuję za fachową poradę
-
Kosiarka spalinowa bez napędu nowa jaka ?
a skąd kolego jesteś ? nie wiem czy dadzą rabat raczej wątpię
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko po długiej przerwie Sezon tuż tuż
-
Kosiarka spalinowa bez napędu nowa jaka ?
ok w takim razie już wiem na czym stoję i co kupić akurat mam u siebie dealera Stihla więc zakupię u niego tego Vikinga myślę że będzie przez lata służył w markecie oglądałem różne ale jakoś nie byłem do żadnej przekonany
-
Kosiarka spalinowa bez napędu nowa jaka ?
a ile dają gwarancji na tego Vikinga wiesz może ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałka
-
Kosiarka spalinowa bez napędu nowa jaka ?
Viking to jakby nie było Stihl. Mi o AL-KO nic takiego nie mówili co kolego napisałeś
-
Spoty wrocławskie
nie wymiguj się bo Ty wiesz gdzie masz się grzecznie zameldować
-
Muzyka w naszych autkach
ee tam Włodziu polecieli byśmy z tematem