Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Na % też ??? Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D Wysłane z monopola 24/7 Oj tam oj tam dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na % Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada a Ty dalej słuchaj kobit
  2. Witamy kolegę
  3. Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
  4. Cześć koleżanko
  5. Na % też ??? Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D Wysłane z monopola 24/7 Oj tam oj tam dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na %
  6. sprzedawaj swoje i bierz moje za tydzień akurat będę
  7. Na % też ???
  8. Wujas ja ledwo od siebie z podwórka wyjeżdżam mało tego musiałem wyciąć kawałek tego progu co brama do niego dobija bo nie mogłem z podwórka wyjechać Lato idzie to się świeci troszkę Niebawem kolejne fotostory Nie spać , zwiedzać i komentować ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- W każdej chwili mogą być Twoje
  9. Chętni na spota w piątek za tydz ? Playboy odbiorę manetkę jakbyś miał czas
  10. W piątek za tydzień będę we Wro
  11. Licznik w audi przekłamuje o 7km/h
  12. zieleń taka jak malowana jest Kawasaki
  13. Ogry w następnym tygodniu podejrzewam,że będę we Wrocku a dokładnie jutro będę wiedział na 100% co i jak. Chętni na spota i % ? Dawać znać wcześniej bo muszę hotelu sobie poszukać w takim razie gdzieś
  14. To zależy Och Caroool
  15. Chłopy sprawa jest ktoś chętny ?
  16. Od kołyski aż do śmierci pozytywnie pierd******** https://soundcloud.com/clubbasse/r-t-i-a-edycja-7-seven Bądźcie czujni ...... Tu się nie śpi ........... Tu się zwiedzaaaaa
  17. ja Ja może będę tylko pogoda musi być , buła też ma być mówił
  18. Dzięki za spota
  19. Pany kto ma w planach jechać na Rozpoczęcie do Lipna ?
  20. Witamy na forum kolego
  21. Strzałeczka
  22. Jadą świryy A to jest tylko 5km od Ostrowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.