Treść opublikowana przez musti
-
Spoty wrocławskie
Na % też ??? Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D Wysłane z monopola 24/7 Oj tam oj tam dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na % Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada a Ty dalej słuchaj kobit
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć koleżanko
-
Spoty wrocławskie
Na % też ??? Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D Wysłane z monopola 24/7 Oj tam oj tam dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na %
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
sprzedawaj swoje i bierz moje za tydzień akurat będę
-
Spoty wrocławskie
Na % też ???
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Wujas ja ledwo od siebie z podwórka wyjeżdżam mało tego musiałem wyciąć kawałek tego progu co brama do niego dobija bo nie mogłem z podwórka wyjechać Lato idzie to się świeci troszkę Niebawem kolejne fotostory Nie spać , zwiedzać i komentować ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- W każdej chwili mogą być Twoje
-
Spoty wrocławskie
Chętni na spota w piątek za tydz ? Playboy odbiorę manetkę jakbyś miał czas
-
Spoty wrocławskie
W piątek za tydzień będę we Wro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nie
-
felgi 19 a licznik
Licznik w audi przekłamuje o 7km/h
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zieleń taka jak malowana jest Kawasaki
-
Spoty wrocławskie
Ogry w następnym tygodniu podejrzewam,że będę we Wrocku a dokładnie jutro będę wiedział na 100% co i jak. Chętni na spota i % ? Dawać znać wcześniej bo muszę hotelu sobie poszukać w takim razie gdzieś
-
Spoty wrocławskie
To zależy Och Caroool
-
Spoty wrocławskie
Chłopy sprawa jest ktoś chętny ?
-
Muzyka w naszych autkach
Od kołyski aż do śmierci pozytywnie pierd******** https://soundcloud.com/clubbasse/r-t-i-a-edycja-7-seven Bądźcie czujni ...... Tu się nie śpi ........... Tu się zwiedzaaaaa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja Ja może będę tylko pogoda musi być , buła też ma być mówił
-
Spoty wrocławskie
Dzięki za spota
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany kto ma w planach jechać na Rozpoczęcie do Lipna ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałeczka
-
Muzyka w naszych autkach
Jadą świryy A to jest tylko 5km od Ostrowa