Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. 23.01 lecę do Wrocka
  2. Pany ktoś z Was słyszał jakieś opinie o tym ośrodku ? "SPEKTRUM" OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ
  3. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dopiero do domu doleciałem Przydały się Dzięki Stan za gościnę
  4. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ? 506.....237 dokładnie dobra Pany lecę w kimono i rano ruszam , kto chętny to come on do jutra narazisko pamietaj - weź ze sobą gumy spokojnie pamiętam już są do jutra
  5. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ? 506.....237 dokładnie dobra Pany lecę w kimono i rano ruszam , kto chętny to come on do jutra narazisko
  6. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ?
  7. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ?
  8. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to
  9. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam
  10. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- :grin: pewnie nie jeden już pukał
  11. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ? ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali dzielnica cudów tzn ? na twoim miejscu to bym chodził z prezerwatywą w doopie ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- taki żołnierski żarcik a ja słyszałem że bez gumy na miacho nie wychodź ślązaczki podobno lubią ten sport
  13. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ? ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali dzielnica cudów tzn ?
  14. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ? ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali
  15. "JESTEŚ BOGIEM" on Vimeo
  16. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś
  17. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ? ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Zerknij jutro mi ten numer jak możesz
  18. Wewnątrzzakładowe obowiązują tylko w tej firmie która Ci je zrobiła. Jeśli podjąłeś pracę w innym zakładzie i wymagają tych uprawnień musisz od nowa je zrobić.
  19. musti odpowiedział(a) na rychchu temat w Audi A4 B5
    gust sie ma albo nie ma proste, a nie że kazdy ma inny, akurat w temacie aut to najwyraźniej widać czy sie ma czy nie:wink: jak jest coś ładnego to podoba sie większosci(podoba sie ludziomw róznym stylu życia), a jak cos jest brzydkie nie pasuje to lubi to jeden, mozna powiedzieć że to jakaś tam oryginalność, ale to nie przekłada sie na gust, zwłaszcza widoczne w modzie:wink: ładne=proste(forma)+funkcjonalne(praktyka), brzydkie=skomplikowane+niespójne:decayed: temat kobiet omijam bo tutaj jest jest jeszcze cecha charakteru która przoduje nad wyglądem:whistling: ---------- Post dopisany 06-01-2014 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 15:16 ---------- https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/416276_346240992053230_1695633256_o.jpg piękny nie? Petarda
  20. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i wszystko w temacie miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/ Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam info na PW przypomnij się PS. to na piątek mam brać wolne ? ja będę od czwartku do piątku potem lecę na Kielce ale do kiedy zostanę to się okaże
  21. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i wszystko w temacie miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/ Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam info na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.