Treść opublikowana przez musti
-
Spoty wrocławskie
23.01 lecę do Wrocka
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Może i ja się pojawię
-
Spoty wrocławskie
Pany ktoś z Was słyszał jakieś opinie o tym ośrodku ? "SPEKTRUM" OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Katowice i okolice
Dopiero do domu doleciałem Przydały się Dzięki Stan za gościnę
-
Spoty Katowice i okolice
Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ? 506.....237 dokładnie dobra Pany lecę w kimono i rano ruszam , kto chętny to come on do jutra narazisko pamietaj - weź ze sobą gumy spokojnie pamiętam już są do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ? 506.....237 dokładnie dobra Pany lecę w kimono i rano ruszam , kto chętny to come on do jutra narazisko
-
Spoty Katowice i okolice
Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ?
-
Spoty Katowice i okolice
Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ?
-
Spoty Katowice i okolice
Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to
-
Spoty Katowice i okolice
Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam
-
Spoty Katowice i okolice
---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- :grin: pewnie nie jeden już pukał
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Katowice i okolice
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Spoty Katowice i okolice
jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ? ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali dzielnica cudów tzn ? na twoim miejscu to bym chodził z prezerwatywą w doopie ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- taki żołnierski żarcik a ja słyszałem że bez gumy na miacho nie wychodź ślązaczki podobno lubią ten sport- Spoty Katowice i okolice
jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ? ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali dzielnica cudów tzn ?- Spoty Katowice i okolice
jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ? ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali- Ciekawe filmy warte obejrzenia
"JESTEŚ BOGIEM" on Vimeo- Spoty Katowice i okolice
jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś- Spoty Katowice i okolice
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ? ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Zerknij jutro mi ten numer jak możesz- Uprawnienia na wózek jezdniowy
Wewnątrzzakładowe obowiązują tylko w tej firmie która Ci je zrobiła. Jeśli podjąłeś pracę w innym zakładzie i wymagają tych uprawnień musisz od nowa je zrobić.- Lampy przednie/tylnie A4 B5
gust sie ma albo nie ma proste, a nie że kazdy ma inny, akurat w temacie aut to najwyraźniej widać czy sie ma czy nie:wink: jak jest coś ładnego to podoba sie większosci(podoba sie ludziomw róznym stylu życia), a jak cos jest brzydkie nie pasuje to lubi to jeden, mozna powiedzieć że to jakaś tam oryginalność, ale to nie przekłada sie na gust, zwłaszcza widoczne w modzie:wink: ładne=proste(forma)+funkcjonalne(praktyka), brzydkie=skomplikowane+niespójne:decayed: temat kobiet omijam bo tutaj jest jest jeszcze cecha charakteru która przoduje nad wyglądem:whistling: ---------- Post dopisany 06-01-2014 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 15:16 ---------- https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/416276_346240992053230_1695633256_o.jpg piękny nie? Petarda- Spoty Katowice i okolice
i wszystko w temacie miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/ Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam info na PW przypomnij się PS. to na piątek mam brać wolne ? ja będę od czwartku do piątku potem lecę na Kielce ale do kiedy zostanę to się okaże- Spoty Katowice i okolice
i wszystko w temacie miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/ Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam info na PW - Spoty Katowice i okolice