Treść opublikowana przez musti
-
B6 DIVISION
Ja mam u siebie Nexeny N3000 letnie i nie narzekam 3 sezon się spisują
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Ogólnie to sytuacja wygląda tak że buty zmienione : foto z tel a tak na marginesie ktoś chętny na RS-y ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie spać , zwiedzać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego
-
Spoty Katowice i okolice
takie tam DOPE zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi ale to małe, zielone z perły ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- najlepsze to małe coś to otwieracz do Perły który dostałem w sumie dwa dostałem jak kupiłem dwie kraty perły tak więc wpadaj Arti to coś wychylimy najszybciej to chyba w BT niet
-
Spoty Katowice i okolice
takie tam DOPE zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi ale to małe, zielone z perły ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- najlepsze to małe coś to otwieracz do Perły który dostałem w sumie dwa dostałem jak kupiłem dwie kraty perły tak więc wpadaj Arti to coś wychylimy
-
Spoty Katowice i okolice
takie tam DOPE zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi
-
Spoty Katowice i okolice
no to psssyt , zdrówko
-
Spoty Katowice i okolice
Ojciec Wiem Tomek , ale i co dawno miał operację zadowolony jest ? Jaka ocena tej kliniki pod względem sprzętu personelu i obiektu ? Był dwa razy i jest bardzo zadowolony z ich pracy. Nigdy nic nie narzekał. ok dzięki , muszę umówić się na konsultację i pojechać zobaczyć co powiedzą
-
Spoty Katowice i okolice
Ojciec Wiem Tomek , ale i co dawno miał operację zadowolony jest ? Jaka ocena tej kliniki pod względem sprzętu personelu i obiektu ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mój teść. Miał tam robioną tzn. leczoną zaćmę. Był zachwycony zarowno opika jak i samym zabiegiem. Do tej poru jest bardzo zadowolony. Przez dobry miesiac po zabiegu opowiadał wszystkim, ze wreszcie dobrze widzi i czuje sie tak jakby dostal nowe zycie. Ja chcę iść na korektę laserową wzorku i robię rozeznanie poza tym waham się między tym ośrodkiem a kliniką 2000 w katowicach
-
Spoty Katowice i okolice
chirurgię mają b.dobrą....tyle wiem....a co potrzeba ?? Chcę iść na laserową korektę oczu i stąd powyższe pytanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Miał ktoś styczność z tą kliniką ? Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego
-
Spoty Katowice i okolice
nie Art Ciebie już pytałem
-
Spoty Katowice i okolice
Bry wieczór:hi: Ktoś miał styczność z kliniką 2000 w KTC ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spociki Łódzkie
Ja bym brał Hertza ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- było BOSE
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Czwartek o 20 spot pod MC Przybywajcie Jakbym mógł prosić o głos http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/pazdziernik-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-303935/
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Czwartek o 19 pod MC
-
Spociki Łódzkie
- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Może na różowo ewentualnie błękitny niebieski Arko- Muzyka w naszych autkach
- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!