Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam u siebie Nexeny N3000 letnie i nie narzekam 3 sezon się spisują
  2. Ogólnie to sytuacja wygląda tak że buty zmienione : foto z tel a tak na marginesie ktoś chętny na RS-y ?
  3. Witaj kolego na forum
  4. Witaj kolego
  5. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    takie tam DOPE zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi ale to małe, zielone z perły ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- najlepsze to małe coś to otwieracz do Perły który dostałem w sumie dwa dostałem jak kupiłem dwie kraty perły tak więc wpadaj Arti to coś wychylimy najszybciej to chyba w BT niet
  6. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    takie tam DOPE zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi ale to małe, zielone z perły ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- najlepsze to małe coś to otwieracz do Perły który dostałem w sumie dwa dostałem jak kupiłem dwie kraty perły tak więc wpadaj Arti to coś wychylimy
  7. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    takie tam DOPE zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi
  8. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to psssyt , zdrówko
  9. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ojciec Wiem Tomek , ale i co dawno miał operację zadowolony jest ? Jaka ocena tej kliniki pod względem sprzętu personelu i obiektu ? Był dwa razy i jest bardzo zadowolony z ich pracy. Nigdy nic nie narzekał. ok dzięki , muszę umówić się na konsultację i pojechać zobaczyć co powiedzą
  10. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ojciec Wiem Tomek , ale i co dawno miał operację zadowolony jest ? Jaka ocena tej kliniki pod względem sprzętu personelu i obiektu ?
  11. Mój teść. Miał tam robioną tzn. leczoną zaćmę. Był zachwycony zarowno opika jak i samym zabiegiem. Do tej poru jest bardzo zadowolony. Przez dobry miesiac po zabiegu opowiadał wszystkim, ze wreszcie dobrze widzi i czuje sie tak jakby dostal nowe zycie. Ja chcę iść na korektę laserową wzorku i robię rozeznanie poza tym waham się między tym ośrodkiem a kliniką 2000 w katowicach
  12. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chirurgię mają b.dobrą....tyle wiem....a co potrzeba ?? Chcę iść na laserową korektę oczu i stąd powyższe pytanie
  13. Witam Miał ktoś styczność z tą kliniką ? Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego
  14. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie Art Ciebie już pytałem
  15. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bry wieczór:hi: Ktoś miał styczność z kliniką 2000 w KTC ?
  16. Witamy na forum
  17. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja bym brał Hertza ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- było BOSE
  18. Czwartek o 20 spot pod MC Przybywajcie Jakbym mógł prosić o głos http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/pazdziernik-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-303935/
  19. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  20. Może na różowo ewentualnie błękitny niebieski Arko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.