Treść opublikowana przez musti
-
Spoty wrocławskie
Kiedy jedziesz ? Nie denerwuj mnie nawet
-
Spoty wrocławskie
Alooohaaaaaa NIEBAWEM WROCŁAW
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Będą ledy o żółtej barwie tylko niech te spłoną
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Dopiero co wróciłem z urlopu krótkiego i coś tam mi się udało cyknąć na szybko Niżej macie kilka foto jak lampy wyglądają na audi
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Obowiązkowo już rozmawialiśmy o tym Tybucu tu masz link do mojego konta jakbyś chciał http://a4-klub.pl/index.php?/topic/223703-recznik-klubowy-ii-tura-kolorowe-logo/
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika niebieskiej B5 w sedanie SZY 1KH* który zaparkował auto na Parkowej we Władysławowie 20.08 po 19 Mieszkałem na przeciwko
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Dzięki za spota i te % Ja już na mazowszuu sączę SPECJALA
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
wygląda jak wygląda niektorym sie nie podoba ale sa gusty i o nich sie nie dyskutuje Mi sie podoba i fajnie wyszło te malowanie choc było z tym roboty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko Zapraszamy na lokalne spoty kolego
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
cyknę foto najwyżej bo nie mam i podam Ci nazwę farb
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
W dzień świecą na biało pod wieczór barwa zmienia się na żółto Malowałem farbami modelarskimi lampy od środka
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Trafiony okazyjnie gość chciał 150zł a ja dałem 120 i butelkę ognistej wody
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
si no problem
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Podrzućcie na emaila te filmy co kręciliście
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Odświeżam trochę temat bo mały zastój się zrobił nie było dosłownie kiedy co ogarnąć Wpadłem na pomysł i prysnąłem lekko przednie lampy i obecnie wyglądają tak Do tego wpadły dzienne w miejsce długich (dzięki Przemciotoruń) Idąc dalej napotkałem taką oto paczkę u siebie Wpadł czorny sufit od Rss W planach jest jeszcze póki co : Przedni grill S4 Gładki przedni zderzak Może inna felga na kolejny sezon Niebawem wrzucę kilka fotek z OEM+ Jeśli ktoś ma foty mojego strucla to niech śmiało je tu wrzuca
-
[B5 AGB] VIAGRA
Jak stoi w krzakach to co ma się dziać
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Cymek jednak sprzedajesz ? http://olx.pl/oferta/audi-a4-avant-CID5-ID6JntD.html?action=show&id=99473025&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20140812-[diplayLink]-19392799@1-20140812215158
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
MA SA KRA
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ten gość to plastik fantastic takiego playboya grał
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
miał ciężko wstać hahaahahahahahahahahaha ja taki zaspany byłem że to szok co za gnojki cholera
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ni ma filmów za dużo zdjęć z Tobą Taa to Ty Playboy w końcu Oby nieeeeee powtórzymy za rok, najwyzej furtyne sie rozklepie wtedy to my z futryną i drzwiami razem wyjdziemy coś czuję
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Rooney dzięki za wspólny powrót Podeślij materiał który kręciłeś i zapraszam wiesz gdzie
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ni ma filmów za dużo zdjęć z Tobą Taa to Ty Playboy w końcu Oby nieeeeee
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Pamietasz? Oststni tydzien sierpnia. Zakonczenie lata w Helu. Mi tam jakas z logiem klubu i 1/4. Miało być za 2 tyg czyli od 18 do 24 sierpnia w tym terminie będę
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Wrzucajcie swoje filmy i foto na serwery by można było coś popatrzeć