Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Kiedy jedziesz ? Nie denerwuj mnie nawet
  2. Alooohaaaaaa NIEBAWEM WROCŁAW
  3. Będą ledy o żółtej barwie tylko niech te spłoną
  4. Dopiero co wróciłem z urlopu krótkiego i coś tam mi się udało cyknąć na szybko Niżej macie kilka foto jak lampy wyglądają na audi
  5. Obowiązkowo już rozmawialiśmy o tym Tybucu tu masz link do mojego konta jakbyś chciał http://a4-klub.pl/index.php?/topic/223703-recznik-klubowy-ii-tura-kolorowe-logo/
  6. Pozdrawiam kierownika niebieskiej B5 w sedanie SZY 1KH* który zaparkował auto na Parkowej we Władysławowie 20.08 po 19 Mieszkałem na przeciwko
  7. Dzięki za spota i te % Ja już na mazowszuu sączę SPECJALA
  8. wygląda jak wygląda niektorym sie nie podoba ale sa gusty i o nich sie nie dyskutuje Mi sie podoba i fajnie wyszło te malowanie choc było z tym roboty
  9. Siemanko Zapraszamy na lokalne spoty kolego
  10. cyknę foto najwyżej bo nie mam i podam Ci nazwę farb
  11. W dzień świecą na biało pod wieczór barwa zmienia się na żółto Malowałem farbami modelarskimi lampy od środka
  12. Trafiony okazyjnie gość chciał 150zł a ja dałem 120 i butelkę ognistej wody
  13. Podrzućcie na emaila te filmy co kręciliście
  14. Odświeżam trochę temat bo mały zastój się zrobił nie było dosłownie kiedy co ogarnąć Wpadłem na pomysł i prysnąłem lekko przednie lampy i obecnie wyglądają tak Do tego wpadły dzienne w miejsce długich (dzięki Przemciotoruń) Idąc dalej napotkałem taką oto paczkę u siebie Wpadł czorny sufit od Rss W planach jest jeszcze póki co : Przedni grill S4 Gładki przedni zderzak Może inna felga na kolejny sezon Niebawem wrzucę kilka fotek z OEM+ Jeśli ktoś ma foty mojego strucla to niech śmiało je tu wrzuca
  15. musti odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak stoi w krzakach to co ma się dziać
  16. Cymek jednak sprzedajesz ? http://olx.pl/oferta/audi-a4-avant-CID5-ID6JntD.html?action=show&id=99473025&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20140812-[diplayLink]-19392799@1-20140812215158
  17. ten gość to plastik fantastic takiego playboya grał
  18. miał ciężko wstać hahaahahahahahahahahaha ja taki zaspany byłem że to szok co za gnojki cholera
  19. Ni ma filmów za dużo zdjęć z Tobą Taa to Ty Playboy w końcu Oby nieeeeee powtórzymy za rok, najwyzej furtyne sie rozklepie wtedy to my z futryną i drzwiami razem wyjdziemy coś czuję
  20. Rooney dzięki za wspólny powrót Podeślij materiał który kręciłeś i zapraszam wiesz gdzie
  21. Ni ma filmów za dużo zdjęć z Tobą Taa to Ty Playboy w końcu Oby nieeeeee
  22. Pamietasz? Oststni tydzien sierpnia. Zakonczenie lata w Helu. Mi tam jakas z logiem klubu i 1/4. Miało być za 2 tyg czyli od 18 do 24 sierpnia w tym terminie będę
  23. Wrzucajcie swoje filmy i foto na serwery by można było coś popatrzeć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.