Treść opublikowana przez musti
-
Spotkania na drodze
Wczoraj leciałem właśnie po 21 w tamtą stronę ale nie widziałem Cię nigdzie Pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałeczka
-
Muzyka w naszych autkach
Coś ode mnie z początku tygodnia Miłego odbioru
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pisz pw mam niedaleko jak cos to podskocze Ok dzięki.
-
B6 DIVISION
- 8,5"x18" A4 B5
Wszystkie 4 mają takie same parametry 18" 8.5J ET 30- 8,5"x18" A4 B5
Nic nie działałem , ogólnie to fele na sprzedaż są- 8,5"x18" A4 B5
U mnie wygląda to tak na 225/40/18 ET 30 8.5J Przód : Tył :- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub Polska- Spoty wrocławskie
co chcesz to sie ogarie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
potrzebował bym by ktoś mi coś podjechał obejrzeć tam- Spoty wrocławskie
Aloha Będę robił w następnym tygodniu trochę koszulek ktoś coś ? Szczegóły na PW- Spociki Łódzkie
Taką właśnie ja mam koszulkę to pierwsza sztuka jaką zrobiłem z własnego pomysłu , nowe wizje chodzą mi po głowie i znów sobie coś klepnę 40zł + kw Daj dane do przelewu Ktoś coś jeszcze chce to puszczę jedną paczką. Zamówienia zbieram do poniedziałku wieczór Wszystkie pytania słać na PW- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie czy ktoś z Was mieszka tu Będziemyśl, ropczycko-sędziszowski, Podkarpackie ewentualnie ktoś obok ?- Spociki Łódzkie
Taką właśnie ja mam koszulkę to pierwsza sztuka jaką zrobiłem z własnego pomysłu , nowe wizje chodzą mi po głowie i znów sobie coś klepnę 40zł + kw- Spociki Łódzkie
Kilka fotostory koszulek jeszcze kilka wzorów mam , ale muszę cyknąć foto- Spociki Łódzkie
jutro wrzucę dziś nie miałem chwili by cyknąć foto nawet- Spociki Łódzkie
Są damskie i męskie Madzia- 8,5"x18" A4 B5
Brałbym zdecydowanie 225/40- 8,5"x18" A4 B5
wejdź w mój wątek tam jest trochę zdjęć to sobie zerkniesz kolego jak nie znajdziesz to podeślę Ci linka na PW- Falujące obroty
czasem się tak dzieje , spróbuj otworzyć ten sam link w zwykłej przeglądarce często w mozilli się tak dzieje btw wracając do tematu czasami padnie jedna cewka i już dupaa- 8,5"x18" A4 B5
Nie mam takiej foty by było widać,ale jutro cyknę coś na szybko i wrzucę to sobie zerkniecie. Jak ktoś chętny to fele są na sprzedaż.- Falujące obroty
U siebie miałem problemy z falującymi obrotami.Wymieniłem świece przewody problem nadal tkwił , okazało się że to wina cewki zapłonowej.Kupiłem nowe wszystkie i problem znikł. - 8,5"x18" A4 B5