Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Wczoraj leciałem właśnie po 21 w tamtą stronę ale nie widziałem Cię nigdzie Pozdr
  2. Strzałeczka
  3. Coś ode mnie z początku tygodnia Miłego odbioru
  4. pisz pw mam niedaleko jak cos to podskocze Ok dzięki.
  5. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Wszystkie 4 mają takie same parametry 18" 8.5J ET 30
  7. Nic nie działałem , ogólnie to fele na sprzedaż są
  8. U mnie wygląda to tak na 225/40/18 ET 30 8.5J Przód : Tył :
  9. Witamy na forum A4 Klub Polska
  10. co chcesz to sie ogarie
  11. potrzebował bym by ktoś mi coś podjechał obejrzeć tam
  12. Aloha Będę robił w następnym tygodniu trochę koszulek ktoś coś ? Szczegóły na PW
  13. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Taką właśnie ja mam koszulkę to pierwsza sztuka jaką zrobiłem z własnego pomysłu , nowe wizje chodzą mi po głowie i znów sobie coś klepnę 40zł + kw Daj dane do przelewu Ktoś coś jeszcze chce to puszczę jedną paczką. Zamówienia zbieram do poniedziałku wieczór Wszystkie pytania słać na PW
  14. Panowie czy ktoś z Was mieszka tu Będziemyśl, ropczycko-sędziszowski, Podkarpackie ewentualnie ktoś obok ?
  15. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Taką właśnie ja mam koszulkę to pierwsza sztuka jaką zrobiłem z własnego pomysłu , nowe wizje chodzą mi po głowie i znów sobie coś klepnę 40zł + kw
  16. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kilka fotostory koszulek jeszcze kilka wzorów mam , ale muszę cyknąć foto
  17. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jutro wrzucę dziś nie miałem chwili by cyknąć foto nawet
  18. musti odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Są damskie i męskie Madzia
  19. Brałbym zdecydowanie 225/40
  20. wejdź w mój wątek tam jest trochę zdjęć to sobie zerkniesz kolego jak nie znajdziesz to podeślę Ci linka na PW
  21. musti odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    czasem się tak dzieje , spróbuj otworzyć ten sam link w zwykłej przeglądarce często w mozilli się tak dzieje btw wracając do tematu czasami padnie jedna cewka i już dupaa
  22. Nie mam takiej foty by było widać,ale jutro cyknę coś na szybko i wrzucę to sobie zerkniecie. Jak ktoś chętny to fele są na sprzedaż.
  23. musti odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    U siebie miałem problemy z falującymi obrotami.Wymieniłem świece przewody problem nadal tkwił , okazało się że to wina cewki zapłonowej.Kupiłem nowe wszystkie i problem znikł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.