Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. musti odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    komu ? https://allegro.pl/oferta/fotele-recaro-motosport-komplet-audi-rs4-b7-7785509520 https://allegro.pl/oferta/audi-rs4-avant-b7-8e-kompletny-tylny-zderzak-pdc-7161697354
  2. Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin. Zdrowia zdrowia przede wszystkim
  3. Popieram Pozostaje mi czekać by zobaczyć na żywo auto na Ranczu
  4. Witamy na forum Audi A4 Klub Polska Auto ładne , plany także na + Widzę, że jesteś ze Zgierza lub okolic także do zobaczenia gdzieś na trasie
  5. Bardzo ładnie teraz Co masz za gwint Karol ?
  6. Cześć, Niestety w tym trudnym okresie kiedy bardziej unikamy kontaktu osobistego niż go szukamy chciałbym przynajmniej w ten sposób złożyć Wam życzenia. Dużo zdrowia dla Was i waszych bliskich, szczęścia oraz wiary i mimo ograniczeń rodzinnej atmosfery. Wiosennej radości i pogody ducha. życzy Musti A4 Klub Polska
  7. Gdzieś Ty Andrzej z okolicy Mówię Ci dobrze zdejmij ją
  8. Sztuka zacna widziałem na żywo Tą tablicę mówiłem mu by całkowicie zdjął
  9. Fajnie to wygląda Dużo roboty jeśli chodzi o montaż tej kamery i zgranie jej z RNSE ? Listwy od S4 oryginalne ?
  10. Witaj na forum
  11. Widziałem na żywo więc robi wrażenie Pozdrawiam @BARTEKAUDI
  12. Dawid oby nie za długo te wolne było bo lakier zedrzesz do zera
  13. Cześć, Odpowiem Ci na kilka Twoich pytań : Koszt zawieszenia kompletnego zaczyna się od 1500zł mowa tu o częściach oryginalnych Jeśli chodzi o kwestię jaki silnik wybrać : w tym modelu 1.9 są dobrymi silnikami lecz 2.0 także przy czym te 8V(140hp) bo 16V(172hp) często się psuły i pękały głowice. Model S-line jak najbardziej na tak tylko pod warunkiem, że Audi posiada pełen pakiet S-line (np. zderzaki, listwy, kierownica, fotele) a nie tylko naklejki na drzwiach S-line. i odpowiedź na pytanie ostatnie Niestety jak widzisz nie jest lekko bo dzieje się w kraju i na świecie co się dzieje i co widać, ale trzeba żyć dalej i chronić się jak tylko jest to możliwe i jak się da. Życzę udanego wieczoru ! Pozdrawiam serdecznie, Musti A4 Klub Polska PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU
  14. @MichałA4 siadło bardzo dobrze Ja bym nie przesadzał z tym obniżeniem bo źle to nie wygląda.
  15. Pawcio fajnie się komponują z pakietem czerń
  16. 10mm lub 15mm możesz wrzucić nie powinny obcierać już
  17. Fajnie to wygląda, ale zależy na jakim aucie właśnie
  18. Świci już dobrze Graty za robotę !
  19. Zakupione 225/35/19 NEXEN N'Fera SU1 - Polecam
  20. @MichałA4 każdego stać na tyle co może. Zakładaj i niebawem się widzimy (po kwarantannie)
  21. Opony pasują idealnie moim zdaniem Sam jestem w trakcie zakupu opon o tych samych parametrach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.