Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

debianA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez debianA4

  1. kurde ja mam ten sam kłopot lecz wyglądało to trochę inaczej auto nie gaśnie,lecz kopci praktycznie sadzami na 3 biegu ciągnie max 3200 obrotów i przy tym mocno dymi,niestety wcześniej na vag-u pokazywał zbyt niskie ciśnienie w przewodzie dolotowym wiec wymieniłem czujnik N75 za 380 zł!!! Problem zniknął natomiast pojawił się nowy na pewnych obrotach silnik takjag by odejmował sobie gazu... no i znów mocno kopci ktoś pomoże??? czy to może być przepływomierz ???
  2. no już wieem że na 100% to zawór n75 na forum pasata sporo więcej o tym piszą ... nic pozostało oczyścić turbine i wymienić n75 na nowy
  3. Mam ten sam problem od jakiegoś czasu moja audica A4 1.9TDi 110km nagle traci moc-po cofnieciu kluczyka i ponownym włączeniu zapłonu problem znika wiec podłączyłem vag-a w czasi kiedy moc spadła i pokazało ze "zbyt duże ciśnienie w przewodzie dolotowym-numeru błędu nie pamietam...wiec moje pytanie gdzie mam szukać tego co broi w mojej audicy??ktoś pomoże jeśli to możliwe proszę o PW... mile widziane foto
  4. cenna rada : dziekiuję
  5. :mysli:już teraz mnie wozi na tych oponach a Ty każesz mi jeszcze zwiększyć cale ? uważam ze to zbyt szerokie opony
  6. no troszkie się literki poprzestawiały no już z nim się kontaktowałemi cene mi podał...dla pewności sprawdzam cene jeszczę w jedynym miejscu iale nalewno kupię lam a co do rozmiaru opon ? ktoś mi podpowie na jakie zmienic zeby nie wybijało mi zawieszenia? aktualnie (zimówki) 16'' 225/65
  7. słuchajcie musze zakupi zawiaeszenie przodu do mojej A$ kot mi poleci coś co naprawde zakopńczy mój problem ze stukaniem i bardzo nie stabilnym na drodze samochodem... wymienieniłem odtatnio całośc za jakieś małe pinieniądze i ju mnie strzela h... wiec proszę o jakąs podpowiedz .co do dopasowania opon terz prosze o info jakie powinny by dodam ze jest to kombi na 16" felach
  8. Ja mam gorszy problem...Wymieniali mi oba łożyska z przodu... nie było wtyczek wiec rozcięli mi kable po wyciśnięciu łożyska podłączyli kable i co... ABS nie działa do dziś...Ktoś coś poradzi???
  9. Witaj ja mam ten sam problem...Kolega miał to w VW bora i okazało się ze problem tkwi w zbiorniku mianowicie jest tam taka płytka która najwyraźniej się spaliła...po jej wymianie mu wszystko działało... nie wiem czy to właśnie o to chodzi ale ja zacznę szukac właśnie od tej mańki
  10. od maja jestem posiadaczem A4 kombi 1,9 Tdi 110 km.Na forum wszedłem przypadkiem bo mam problem z klimą...ale długo ty pozostane :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.