Treść opublikowana przez RaFi^^GW
-
chromowany grill ze znaczkiem audi
mi by nie pasowal bo moje autko jest cale srebrne ja sie zastanawiam nad siatka;)
-
[RS6] Audi RS6
To nie pali Ci duzo jak na taka moc ... spodzielawem sie wiekszych cyferek ;0
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
autka ladne tylko to radio troche psuje wyglad wewnetrzny
-
[RS6] Audi RS6
tylko pozazdroscic samochodu moze sie kiedys takiego dorobie... a ile pali ? ze spytam z ciekawosci ?
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
co do sofciku to jakos niejestem przekonany jestem zadowolony z tego silnika a szczegolnie z tego ze tak malo pali a osiagi tez ma nienajgorsze... a narazie wyscigowki niepotrzebuje 17' owszem ale troche sie boje o zywot zawieszenia na tych polskich drogach... ale prezentuja sie duzo lepiej niz 16'
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
dzieki.... ladniejsza bedzie po zimie na nowych 16" lub 17"
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
Troche pozno wklejam fotki ale niemialem internetu .. ale lepiej pozniej niz wcale ;D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60d810449f51e4b5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ee60dc7ea869516.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/624fb7654cbde521.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4cecf3a07ab6707.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f8e928c5d5ae957.html Po zimie mam zamiar zakupic nowe alufelgi 16" ,a moze i 17" ale watpie...
- perełka z Konina
-
perełka z Konina
Tylko to radio w srodku kijowo wyglada ;P nie ma to jak zostawic orginal ;P
-
czyszczenie felg od wewnatrz
na stacjach bp jak myjesz sobie auto jest opcja aktywnej piany moze ona da rade.... ale sam nigdy sie na tym nie skupialem bo tego niewidac
-
Radio Chorus Audi
http://allegro.pl/item113942128_radio_chorus_audi_stan_idealny_ksiazka.html Mamy pytanie czy do tego radia da rade podlaczyc zmieniarke, navi z mp3, lub sam odtwarzacz mp3.
-
seryjne felgi
ja nie wiem czy niemiec jezdzil tez zima na alu czy wrzucal zwykle felgi ... ale alusy sa w bardzo dobrym stanie.... tylko tera sa brudne i nie mam czasu ich umyc a mam zamiar kupic na lato jakies 16 to na zime orginaly maga byc zeby sie nie marnowaly ...
-
seryjne felgi
Ja poczekam do zimy.... zaloze zimowki na orginalne alusy a na lato kupie jakies kozackie 16" pajaczaki jakies
-
zmieniarka mp3
To czekam na relacje... najlepiej jakbysmy pogadali na gadu o szczegolach
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
to do piekarnika ;D hhehe.... ale o czyms takim zeby suszarka naprawiac radio to nie slyszalem jestem ciekawy czy pomoze ...
- A4 Assistance
-
seryjne felgi
To jaka najlepiej zalozyc gume na jaka felge zeby bylo ladnie komfortowo i bezpieczne dla zawieszenia ? Ma ktos jakis zloty przepis na to ? ;P
-
gaśnic?
tez u mnie tam lezy razem z linka do holowani i jakimis pierdolami
-
seryjne felgi
bezpieczniejsze dla zawieszenia sa 16" niz 17" i reszta
-
zmieniarka mp3
Ja tez wlasnie mam problem taki poniewaz chcem podlaczyc zmieniarke a najlepiej jakis odtwarzacz mp3 i niebardzo wiem jak sie za to zabrac ;D
-
seryjne felgi
Ja tam nie patrze za bardzo na komfort jazdy ale na to zeby nie musial wymieniac w niedlugim czasie zawieszenie przedniego przez jakies duze alusy bo to nieoplacalny interes
-
seryjne felgi
To jednak koles mi dobrze mowil ze 17" na Polskich super drogach wywala przednie zawieszenie w szybkim tempie. Tak wiec trzeba bedzie zostac przy 16" jakis fajnych. Najlepiej cos z pajakow
-
wyswietlacz na desce
Palic pali malo bo jak zaleje to jezdze i jezdze .... a jaki koszt jest takiej wymiany wie ktos? ;]
-
wyswietlacz na desce
tak myslalem ;/ predzej juz wymienie auto .... to sie nie dowiem dokladnie ile mi auto pali ;/
-
seryjne felgi
O witam kolege z Gorzowa ta druga fotka z mojego osiedla ... A co do alusow to aj jezdze narazie na orginalach ale mam zamiar je wymienic a te zostawic na zime... pewna osoba radzila mi zeby wlozyc do a4 16" bo 17" i 18" na Polskich drogach nie sa za dobre poniewaz zle dzialaja na zawieszenie ktore w a4 jest dosc delikatne i drogie przy wymianie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale ta osoba zna sie na samochodach wiec narazie to mysle zeby wlozyc 16"... napewno odpadaja niskoprofilowane bo polskie drogi za szybko dobija alusy ;D