Treść opublikowana przez BrunoNH
-
Internetowa gra online
co za debil cienkiego za 100k sprzedaje na gieldzie [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 22:47_________________________________________________Kaska :bicz3:
-
Internetowa gra online
Kasa jest potrzebna na miejsca w teamie !!! Madas ile masz buly ??? Jezyk tak ciula na team, ze do tej pory cieniasem jezdzi bidok....
-
Internetowa gra online
A od ktorego levca jest jakas audica
-
Internetowa gra online
Jak beda miejsca to wyslijcie mi zapro
-
Internetowa gra online
Powinien sie ostatni przejechany ustawiac w okienku bo juz kilka razy jechalem po polach a chcialem co innego
-
Masakra ... przednia atrapa (grill)
Nie swiruj Poziek, jedna opinia o niczym nie swiadczy ale tysiac owszem... czyz nie...
-
Internetowa gra online
A to moje, klikac bo ... http://xracer.pl/index.php?ref=188
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tytusie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pijoki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba pracowników TRUE No w moim fachu czyli w poligrafi to nie za wesolo jest teraz, szukam juz tyle czasu i nic nie moge namierzyc... :wallbash: Chyba najwyzszy czas zmienic branze... albo kraj :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 00:21_________________________________________________ ...jak sie oglada w mediach ile ludzi na lewym chorobowym siedzi to kto ma pracowac... :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 00:25_________________________________________________ Kto dzis gasi ? Ja mam juz dosc kompa, ide w kime :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale w dzisiejszych czasach ciezko znalezc jakas robote... :wallbash:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No w avancie to se możesz ale lepiej przesunąć przednie fotele i git Zboki jedne :gwizdanie: Odezwal sie ten co go plec piekna nie interesuje
-
[Małopolska] Widziany, widziana
nie pomalowałem i to zeczywiscie byłem ja. Latwiej Cie rozpoznac :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zalałeś formę :gwizdanie: raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie: jak tam dach ? Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w skladasz tylne siedzenia i jazda... Przeciez chyba ma dom i łózko Ale to nie to samo W bryczce to prawie jak pod golym niebem :gwizdanie: jak za malolata w poldku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zalałeś formę :gwizdanie: raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie: jak tam dach ? Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w skladasz tylne siedzenia i jazda...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
OZI Ty dalej nie pomalowales zderzaka ??? Jesli tak to widzialem Cie dzisiaj kolo tunelu pod dworcem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja chyba też się nie wyrobię... malowanie muszę dokończyć Malowanie w niedziele...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie dalej sam pije do lustra... :gwizdanie: A tak wogole to niedziela 10 godzina, podobno ma byc 30 stopni ... ...a wiec BASEN TIME....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wczoraj zagladam pod moja niunie bo sie cos tluklo i patrze a tam na wysokosci tylnej osi jakas blacha aluminiowa w ksztalcie takiego korytka urwala sie z zaczepow Nie wiecej gdzie mogl bym podjechac na duzy podnosnik na moment zeby sobie to przykrecic i zeby mnie nie skasowali za duzo ?? Na podnosniku nie chce mi sie meczyc z tym... Ta blacha skoro tam jest to jest do czegos potrzebna... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe... w radiu mowili ze Kubica zastapi Masse http://www.eurosport.pl/formula-1/season/2009/kubica-w-ferrari_sto2016355/story.shtml- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paniska- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ludzie obiad a Cuber drugie sniadanie :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dixi mam nadzieje ze im lapka nie pokazales :gwizdanie: Jeszcze by Ci z tych swoich bolidow 320 konnych jakiegos wirusa zapodali... [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 09:59_________________________________________________ Nie ma czasu pisac z nami na forum bo pisze nowego VAG-a albo sie szlaja po BP i szpieguje... :gwizdanie: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!