Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. :polew:A tak wogole to
  2. :polew: Kunie to pod maska sa zamkniete, zeby nie pouciekaly :gwizdanie:
  3. Ssak lesny na avatarze ?? [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 08:49_________________________________________________KERCZI masz te chromy ?? Na weekend majowy sie wybieram i pasuje cos zalozyc na bryczke :gwizdanie:
  4. Ale ludzie sie boja pustego auta
  5. tak, tylko że jak ten akurat parkuje to cała GK drży w posadach :gwizdanie: Bo ciezko taki krazownik gdzies ustawic... :gwizdanie:
  6. JErzyk kurdna ale Ciebie wogole nie widac Dobrze ze ja wysoko siedzialem bo jak szybe otworzyles to od szyi w gore widac ykk Ciebie to cieszy, ze wszyscy przechodnie skacza za ogrodzenia jak Ty jedziesz ?? To nie dlatego, ze sie boja, tylko mysla ze samo auto jedzie :gwizdanie: BTW: Czy Ty cos tam widzisz wogole ??[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:02_________________________________________________Jeden taki juz jest na forum co ma czujniki parkowania a parkuje w mysl zasady: "Zderzak sluzy do zderzania...i hak..."
  7. :hi: , ale mnie wszystko boli... Co tydzien z lizakiem i codziennie z lizakiem na forum... Powinienes ogolic glowe na lyso i zmienic nicka na KOJAK WSZYSTKIEGO NAJ... NAJ... NAJ... KAMIL !!! 100 LAT !!! WYMARZONEGO FURAKA !!!
  8. Ja czekam na foty sokola...
  9. Niema juz co i niema z kim... do jutra...
  10. Heya Wladuje sobie turbo od AWX-a, ja tak zrobilem i jest gitara... u Rogala wszystko robilem i polecam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CUBER i THEMON !!! Noto jutro bal...
  11. Do 16 moze padac bo itak w robocie jestem
  12. alarm Ci nie pomoże Pingwinie... przydałoby się kupić tanio jakiegoś murzyna... ...albo pingwina... :gwizdanie:
  13. Ty już zrobiłeś ścigankę Spoko, spoko... nie ma sie co lamac jeszcze 10 miechow... :gwizdanie: Cale szczescie, ze tylko tak to sie skonczylo...
  14. Witam... kiedy sciganka Pingwina z Kerczim ??
  15. KERCZI 7:00 Pl. Centralny
  16. Kamil masz juz tego office-a ?? Bo jak co to ja tez mam A tak wogole to witam
  17. obzarciuchy O Wy paskudy, rtocki z PABLO nie daliscie mi swiatla zgasic... Jeszcze dobrze sie nie ulezaly krawezniki a pingwin juz je zdemontowal
  18. Obecnie zarzynam N4S Pro Street, gierka miazdzy...
  19. A w tle sokola bryka :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 18:27_________________________________________________Sciagnal mi sie pro street lece testowac [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 19:20_________________________________________________Gierka lux, zaje... realistyczna [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 02:07_________________________________________________Noto w koncu dotrwalem Gasze swiatelko
  20. nex z tymi fotkami to przegiales... :polew: Chyba ja tez nie wezme jajka do ust... Jeszcze raz Wszystkim Wszystkiego Najlepszego !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.