Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:A tak wogole to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc Grzes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Kunie to pod maska sa zamkniete, zeby nie pouciekaly :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ssak lesny na avatarze ?? [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 08:49_________________________________________________KERCZI masz te chromy ?? Na weekend majowy sie wybieram i pasuje cos zalozyc na bryczke :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ale ludzie sie boja pustego auta
-
[Małopolska] Widziany, widziana
tak, tylko że jak ten akurat parkuje to cała GK drży w posadach :gwizdanie: Bo ciezko taki krazownik gdzies ustawic... :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
JErzyk kurdna ale Ciebie wogole nie widac Dobrze ze ja wysoko siedzialem bo jak szybe otworzyles to od szyi w gore widac ykk Ciebie to cieszy, ze wszyscy przechodnie skacza za ogrodzenia jak Ty jedziesz ?? To nie dlatego, ze sie boja, tylko mysla ze samo auto jedzie :gwizdanie: BTW: Czy Ty cos tam widzisz wogole ??[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:02_________________________________________________Jeden taki juz jest na forum co ma czujniki parkowania a parkuje w mysl zasady: "Zderzak sluzy do zderzania...i hak..."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: , ale mnie wszystko boli... Co tydzien z lizakiem i codziennie z lizakiem na forum... Powinienes ogolic glowe na lyso i zmienic nicka na KOJAK WSZYSTKIEGO NAJ... NAJ... NAJ... KAMIL !!! 100 LAT !!! WYMARZONEGO FURAKA !!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja czekam na foty sokola...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niema juz co i niema z kim... do jutra...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heya Wladuje sobie turbo od AWX-a, ja tak zrobilem i jest gitara... u Rogala wszystko robilem i polecam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CUBER i THEMON !!! Noto jutro bal...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do 16 moze padac bo itak w robocie jestem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, haj, hello- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alarm Ci nie pomoże Pingwinie... przydałoby się kupić tanio jakiegoś murzyna... ...albo pingwina... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...dopiero sroda...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty już zrobiłeś ścigankę Spoko, spoko... nie ma sie co lamac jeszcze 10 miechow... :gwizdanie: Cale szczescie, ze tylko tak to sie skonczylo...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam... kiedy sciganka Pingwina z Kerczim ??- [Małopolska] Widziany, widziana
KERCZI 7:00 Pl. Centralny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil masz juz tego office-a ?? Bo jak co to ja tez mam A tak wogole to witam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obzarciuchy O Wy paskudy, rtocki z PABLO nie daliscie mi swiatla zgasic... Jeszcze dobrze sie nie ulezaly krawezniki a pingwin juz je zdemontowal- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Obecnie zarzynam N4S Pro Street, gierka miazdzy...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A w tle sokola bryka :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 18:27_________________________________________________Sciagnal mi sie pro street lece testowac [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 19:20_________________________________________________Gierka lux, zaje... realistyczna [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 02:07_________________________________________________Noto w koncu dotrwalem Gasze swiatelko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex z tymi fotkami to przegiales... :polew: Chyba ja tez nie wezme jajka do ust... Jeszcze raz Wszystkim Wszystkiego Najlepszego !!! - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!