Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trzeciaq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trzeciaq

  1. Raczej wina telefonu, u mnie nokia sie laczy z BT ale nie ma ksiazki adresowej i nr ktory dzwoni pokazuje sie bez opisu. kolega posciagal jakies bajery do NOKI w sensie soft do oblugi ksiazki tefefonicznej z modulem BT w Audi i mu juz smiga. Raczej telefon do wymiany u mnie jest np. taki trik ze co jakies 20-30 dni BT sie wiesza i nic nie moge zrobi, albo rozlaczyc kable jak jestem w trasie albo VAG i reset.
  2. moj AVF ma 320NM , AWX alexa ma 280NM w std. ale wiadomo ze po wirusach do 400 NM sie dociaga. reszta tak jw.
  3. jak masz dokladke zderzaka na 2 rurki to tylko wydech i koncowki ci zostaja + oslona termiczna. wiec wtedy kosz <800zl, a jak nie to trzeba bulic te 1300zl
  4. ja mialem podobny problem prz y100km/h tez mi wchodzila w tryb awaryjny. najpierw to bylo raz na miesiac, pozneirj na tydzien a pozneij co dziennie. Przeczyszczony zostal elektrozawor od sterowania turbem i wszystko wrocilo do normy.
  5. AVF sa chyba tylko z 6 biegowa skrzynia a AWX tylko 5
  6. super sprawa przydał by sie jakis SWAP
  7. czytalem, Bartowi wyszlo 1300 zl tez
  8. czasami szczecie w nieszczesciu, ale jeszcze nie zwrocili
  9. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    podsumowująć : wydech znalazlm za 300zl + srebrzanka 10zl + pedzel 3zl = montaz ukladu + koncuwki 140zl koncowki po 42zl z allegro + przesylka dokladka wraz ze zderzakiem(parktronic) 300zl + malowanie 350zl oslona termiczna 108zl i jeszcze jedna nasrodek musze zalorzyc, koszt 68zl 313+140+97+650 = 1376 850 najprawdopodobnije zwroci mi zarzad drug za maly incydent wiec jakies 530zl
  10. wydech znalazlm za 300zl + srebrzanka 10zl + pedzel 3zl = montaz ukladu + koncuwki 140zl koncowki po 42zl z allegro + przesylka dokladka wraz ze zderzakiem(parktronic) 300zl + malowanie 350zl oslona termiczna 108zl i jeszcze jedna nasrodek musze zalorzyc, koszt 68zl 313+140+97+650 = 1376 850najprawdopodobnije zwroci mi zarzad dróg za maly incydent wiec jakies 530zl
  11. "czips" jest w planach ale to chyba na nastepny sezon w tym jeszcze parktronic na tył jest do zamontowania i brak funduszy. Potencial jest zeby cos podnies, moge zrobic malym kosztem juz od 400zl albo przejechac sie do wawki i pod "super pewna reka" za odpowiednia opłata zrobic na cacy( temat na 2010)
  12. kołka M.A.M. 18" ale po 2 sezonach roku używania, maja juz wrzery pod lakierem na srebnym polu, niby oryginał ale kiepskie wykonanie. W nocy o wiele lepiej te lampy sie prezentuja
  13. aż takiej tragedii nie ma, 130 + przesylka 20zl to promocja. Ogulnie lexus looki sa juz oklepane, mam pomysl je rozebrac i to sreberko w srodku pomalowac na czarno a tylko sredbne obramowki wokół żarówek zostawić
  14. docelowo na tyle i przodzie beda inne ledy za te dalem 150 zl okazionalnie sie trafilo
  15. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
  16. aktualne zdjecia z koncokami i reszta
  17. dokladka juz jest, jutro sie zakladaja koncowki, lotka od S-line tez jest. zrobie, to zrobie zdjecia z upgrade i wrzuce
  18. no nie, tylko zawieszenie ale itak sprawia duzo radosci z jazdy
  19. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    kto sie zabiera za cos takiego ?? http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.autopartuk.com/images/library/8229_Lenso_Granzo_Audi_A4_Estate_S-Line_04.jpg&imgrefurl=http://www.autopartuk.com/index.php%3Fpage%3D_productgallery%26gallery_description%3DAudi&usg=__1oEONAWQgXhV7IpOTwyePjFaAX0=&h=500&w=700&sz=139&hl=pl&start=24&um=1&tbnid=WkVzh3HUplr_TM:&tbnh=100&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Ba4%2Bs%2Bline%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26start%3D18%26um%3D1
  20. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Dla tych co nie mają albo co chcą mieć : Tak jest w tej chwili:
  21. ja własnie tez swoją czarnulke na dwie rurki przerobilem, pozdro i dzieki za swap
  22. Załozyłem Ledy do B6 na tył i oczywiscie wyswietla mi zeby sprawdzic chamulce, czY ktos wie jak oszukac czujniki ?? Czy programowo czy trzeba lutowac oporniki ??
  23. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    bez B7 bo to nie z tego tygodia
  24. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    gdzie sa zdjecia dla nie obecnych i film z youtube ?????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.