Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trzeciaq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trzeciaq

  1. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ja mam narty kto sie pisze ??? na slide
  2. nie ma zadnego opisu do esp 8.0 ale u mnie B6 bedzie chyba 5.7 czy sie myle ?
  3. min 18" musza byc , wzor super ale firma ;(
  4. skoro nigdy nie zmienialas to skad wiesz ze nie ma roznicy dopasowujac ustawienie odpowiednio do rozmiaru tarczy i klockow ?
  5. http://forum.skodaclub.pl/viewtopic.php?f=14&t=1950 tu chlopaki pisze ze zmieniaja po wymeinie felg, tarcz i widac roznice to czemu uwazasz ze nie bedzie zadnej roznicy ?
  6. hej jestem wlasnie przed zmiana z 288 na 320mm w A4 b6 i co z tym kodowaniem ABS'u trzeba zmeniac ? Mam 18/225/45mm na lato Szukam konkretnej odpowedzi a nie "mi sie wydaje" ze nie ma sensu.
  7. male przerobki sa potrzebne ale jakos da sie rade[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________ Zakupiona instalacje, czekam az przyjdzie i do założenia
  8. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    chyba tak, ale twardo cene trzema, jako grupowe mowi ze nie policzy ciezka sprawa
  9. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    170ps CR Przyszla niedlugo bedzie fungować
  10. 170ps CR Przyszla niedlugo bedzie fungować
  11. nie nie chodzi glosno, mechanik tez mi tak powiedzial ale jak to lekko uslyszal to uznal ze nie bo to metaliczny odglos bardziej. znajomy sie przejchal i mowi ze moze lopatki turbiny sie zapiekly i dlatego tak slychac a jak dostanie cieplego oleju to sie rozgrzewa. dwumas mialem robiony na 170tysi w serwisie. wiec chyba odpada ?? W sumie teraz zauwazylem ze slysze to caly czas dopuki sie nie rozgrzeje tylko na niskich obrotach musze jechac bo jak wejdzie na wysokie to wiadomo ze silnik zaglusza ten odglos. i co najistotniejsze gdy nie zmieniam biegu tylko lekko przygazuje i puszcze pedal tez go lekko slychac
  12. hej ja sie tez pisze na grupe, kolega podstawi passata, gadal juz w dynosofcie ze da rade zrobic ze 101ps 140ps. wiec wpiszcie mnie
  13. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    jeszcze nic nie robilme, tyle co z zakopanego wrocilem, w tym tyg. sie wezme[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 19:31_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=ZF_dnGVbXkM&feature=player_embedded#
  14. mirass robi gotowce , czy indywidulany pod kazda noge z hamownia ?
  15. witam zauważyłem od kilku dni ze po odpaleniu maszyny przez pierwsze 2-3km jazdy, podczas zmiany biegu badz wrzucenia na luz słychac dziwne tarcie przez 1-2sek. po czym milknie, odglos przypomina dzwiekiem jak miedzy tarcze a klocek wlecji jakis kamyczek - cos takiego. Co to moze byc ?
  16. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    suwak masz na dole
  17. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    jakos nie dotarliscie
  18. 19561 - Valve for Intake Manifold Flap (N239): Open or Short to Ground P3105 - 35-10 - - - Intermittent tez to mam na VAGu , jakies pomysły ?
  19. 3 bieg i 100-120km/h niech pojedzi, traske zrobi 200km i sie sam przeczysci
  20. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    zapraszamy
  21. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    tak smiga, ale z vagiem trzeba sie upewnic. zakupy puki co udane, czekam, jak bedzie to wstawie foty z nabytku[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 20:08_________________________________________________nadal cos nie tak z turbem bo odcina turbine
  22. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    kolo stadionu nie ma gdzie, narazie zostaje podwale puki co do wiosny a pozneij jak zwykle drag testy na cieplowniczej ;d
  23. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    1. dokladki na progach 2. parktronic przod /tyl 3. turbo brd 4. led postojowy 5. lusterko wsteczne 6. navi 7. usmiech na dwie rurki ( tu bym negociowal z tym ori !! ) 8. 3cie swiatlo STOPU ????
  24. hej, czy ktos kupowal badz wie cos o tych firmach ?? Chce u nich kupic turbo BRD 170ps, cena jest atrakcyjny, tylko czy idzie tez za tym jakosc ?? Prosze o opinie ludz doradzwo gdzie taka turbinke kupic i zalozyc ?
  25. ja rok temu przseczyscielm N75 pojezdzielm 15tysi i teraz do wymiany, raz sie da reanimowac raz nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.