Treść opublikowana przez trzeciaq
-
Spocik w Wieluniu
ja mam narty kto sie pisze ??? na slide
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie ma zadnego opisu do esp 8.0 ale u mnie B6 bedzie chyba 5.7 czy sie myle ?
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
min 18" musza byc , wzor super ale firma ;(
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
skoro nigdy nie zmienialas to skad wiesz ze nie ma roznicy dopasowujac ustawienie odpowiednio do rozmiaru tarczy i klockow ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://forum.skodaclub.pl/viewtopic.php?f=14&t=1950 tu chlopaki pisze ze zmieniaja po wymeinie felg, tarcz i widac roznice to czemu uwazasz ze nie bedzie zadnej roznicy ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hej jestem wlasnie przed zmiana z 288 na 320mm w A4 b6 i co z tym kodowaniem ABS'u trzeba zmeniac ? Mam 18/225/45mm na lato Szukam konkretnej odpowedzi a nie "mi sie wydaje" ze nie ma sensu.
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
male przerobki sa potrzebne ale jakos da sie rade[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________ Zakupiona instalacje, czekam az przyjdzie i do założenia
-
Spocik w Wieluniu
chyba tak, ale twardo cene trzema, jako grupowe mowi ze nie policzy ciezka sprawa
-
Spocik w Wieluniu
170ps CR Przyszla niedlugo bedzie fungować
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
170ps CR Przyszla niedlugo bedzie fungować
-
[B6 AVF] Dziwne tarcie podczas jady do 2500 rpm
nie nie chodzi glosno, mechanik tez mi tak powiedzial ale jak to lekko uslyszal to uznal ze nie bo to metaliczny odglos bardziej. znajomy sie przejchal i mowi ze moze lopatki turbiny sie zapiekly i dlatego tak slychac a jak dostanie cieplego oleju to sie rozgrzewa. dwumas mialem robiony na 170tysi w serwisie. wiec chyba odpada ?? W sumie teraz zauwazylem ze slysze to caly czas dopuki sie nie rozgrzeje tylko na niskich obrotach musze jechac bo jak wejdzie na wysokie to wiadomo ze silnik zaglusza ten odglos. i co najistotniejsze gdy nie zmieniam biegu tylko lekko przygazuje i puszcze pedal tez go lekko slychac
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
hej ja sie tez pisze na grupe, kolega podstawi passata, gadal juz w dynosofcie ze da rade zrobic ze 101ps 140ps. wiec wpiszcie mnie
-
Spocik w Wieluniu
jeszcze nic nie robilme, tyle co z zakopanego wrocilem, w tym tyg. sie wezme[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 19:31_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=ZF_dnGVbXkM&feature=player_embedded#
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
mirass robi gotowce , czy indywidulany pod kazda noge z hamownia ?
-
[B6 AVF] Dziwne tarcie podczas jady do 2500 rpm
witam zauważyłem od kilku dni ze po odpaleniu maszyny przez pierwsze 2-3km jazdy, podczas zmiany biegu badz wrzucenia na luz słychac dziwne tarcie przez 1-2sek. po czym milknie, odglos przypomina dzwiekiem jak miedzy tarcze a klocek wlecji jakis kamyczek - cos takiego. Co to moze byc ?
-
Spocik w Wieluniu
suwak masz na dole
-
Spocik w Wieluniu
jakos nie dotarliscie
-
[ALL B5] Prośba o analizę błędów
19561 - Valve for Intake Manifold Flap (N239): Open or Short to Ground P3105 - 35-10 - - - Intermittent tez to mam na VAGu , jakies pomysły ?
-
[B7 BPW] Problem z katalizatorem
3 bieg i 100-120km/h niech pojedzi, traske zrobi 200km i sie sam przeczysci
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
tak smiga, ale z vagiem trzeba sie upewnic. zakupy puki co udane, czekam, jak bedzie to wstawie foty z nabytku[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 20:08_________________________________________________nadal cos nie tak z turbem bo odcina turbine
-
Spocik w Wieluniu
kolo stadionu nie ma gdzie, narazie zostaje podwale puki co do wiosny a pozneij jak zwykle drag testy na cieplowniczej ;d
-
Spocik w Wieluniu
1. dokladki na progach 2. parktronic przod /tyl 3. turbo brd 4. led postojowy 5. lusterko wsteczne 6. navi 7. usmiech na dwie rurki ( tu bym negociowal z tym ori !! ) 8. 3cie swiatlo STOPU ????
-
[B6 AVF] Turbojulita z Wrocławia, Disel Service z Siedlec
hej, czy ktos kupowal badz wie cos o tych firmach ?? Chce u nich kupic turbo BRD 170ps, cena jest atrakcyjny, tylko czy idzie tez za tym jakosc ?? Prosze o opinie ludz doradzwo gdzie taka turbinke kupic i zalozyc ?
-
[B6 AWX] Autko podczas jazdy przechodzi w stan awaryjny!!!
ja rok temu przseczyscielm N75 pojezdzielm 15tysi i teraz do wymiany, raz sie da reanimowac raz nie