Treść opublikowana przez trzeciaq
-
Spocik w Wieluniu
wlasnie jestem po tuningowisku we WRO, niech załują ci ktorych tam nie bylo !!!
-
Spocik w Wieluniu
czepiacie sie szczegolow
-
Spocik w Wieluniu
tylko bez nazwisk i kryptonimow !!!! wolno sobie pojezdzic nie mozna, głowa sie kreci wokół szyji i szybko sie nie da
-
Spocik w Wieluniu
tam jest tez konkretnie, w cieniu bo drzewka rosna i suki tez sie zakreca bo tam kamery. to wsumie sa 2 pomysly. 1. parking kolo muzeum 2. parking kolo ratusza (ogrodki to raczej kicha)
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
miernika nie maja, za zdrogi interes, nawet na stacji diagnostycznej na nie wszystkich maja. zalezy od miska czy skor.... czy w miare
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
we wroclawiu polecam AUTO STYLE, 600 razem z przodem ,400 sam tyl, puki co solidnie. nic nie ogranicza widocznosci w sedanie, po to kolego masz lusterka boczne zeby w nie patrzec, a nie po to zeby ladnie wygladalo. Nikt nie wycina szyby bo to ryzyko przy wklejaniu ze bedzie ciekolo, jak dobry zaklad to tylna szybe zrobi w jednym kawalku, wiadomo ze polke i kanape trzeba zdemontoac bo jakos tam trzeba wejsc. a jak nie ma mozliwosci zeby polozyc w jednym kawalku to laczenie foli zrobia na nitce od podgrzewania szyby i tez nie bedzie widac. Dziwne jest tylko to ze przepisy zakazuja przyciemniania szyb przednich zeby kierowcy nie ograniczac widocznosci w 180stopniach jak sieci. A na foliach podaje sie ze przepuszczalnośc swiatla jest np. 20%, 50%, ale z zewnatrz samochodu do wewnatrz a nie na odwrot, wiec widocznosc kierowcy pozostaje taka sama. Przepis jest idiotyczny [br]Dopisany: 10 Maj 2009, 21:31_________________________________________________poczytaj http://www.isic.krakow.pl/dzial_w_s.html
-
Spocik w Wieluniu
to jak w borynie impreza, to miejsca wolnego na parkingu pewnie nie bedzie duzo
-
[B6 AVF] Nowa turbo do AVF - obecnie 131KM docelowo 170KM
wlasnie widzialem tez na allegro ze jaro4444 sprzedaje ale regenerowane a nie nowe, jak juz wydawac 2 kola na nowke, dajcie znac jak sie sprawuja
-
Spocik w Wieluniu
a moze by tak bardziej w miejsce znależć miejsce , a nie poza miastem jak nic nie widac. jak w w-ruszowie bylismy to ludziska podchodzili i ogladali, jest taki parking kolo edenu na przeciwko TERIANA tego z zabawkami , powiedzmy z tył muzeum. wieci zeby wiecej ludzi zachecic ????
-
[B6 AVF] Nowa turbo do AVF - obecnie 131KM docelowo 170KM
ale wczesniej chyba tego nie bylo i dodatkowo slychac takie lekkie skrzypniecie przy gaszeniu silnika
-
[B6 AVF] Nowa turbo do AVF - obecnie 131KM docelowo 170KM
powoli zaczyna sie juz chyba konczyc, ma najechane 196tys. i zaczyna lekko swistac przy dodawania gazu, tak jakby cos zasysalo powietrze
-
[B6 AVF] Nowa turbo do AVF - obecnie 131KM docelowo 170KM
witam Znalazlem takie cuda na allegro http://moto.allegro.pl/item624905355_turbosprezarka_turbina_vw_audi_2_0_tdi_170km.html i nie wiem czy warto to kupic, bo duzo jest ludzi co wypucuja przechodzone turba i popychaja jako nowe. Ze zdjęc wyglada ze wporzadku, co myslicie ??
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
gałka sie zurzyla ,ale juz mam nowa na oku
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
no nie, tylko zawieszenie ale itak sprawia duzo radosci z jazdy
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
się obrabiaja, daj chociaz z 15 min
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Witam wszystkich, swoimi 4roma kółkami ciesze się od 2 tygodni ; W wypasie posiadam : ABS, ESP Alufelgi 18" MAM, Zawieszenie S4 s-line montowane w niemieckiej stajni, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby 2x, Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier metallic czarny, Poduszka powietrzna x8, Radio CD Concert, Reflektory Bixenon samopoziomujący + spryski, Skórzana tapicerka kolor coffe, Szyberdach, Tempomat, Wspomaganie kierownicy, bluetooth, LODÓWKA, podgrzewane fotele, skrzynia 6 biegowa, kierownica multi funkcyjna elektryczne i podgrzewale lusterka centralny zamek sterowany z pilota + domykanie szyb z pilota Po małej modyfikacji układu wydechowego, założony od 2.5TDI Tak było: To się zmieniło: A tak jest w tej chwili: A teraz przeróbki które zaistniały przez rok użytkowania: - Lotka od S-line + wydech na dwie rurki z końcówkami owalnymi 74x92 + lampy tył LEDowe - Ledki w podświetleniu tab.rejestracyjnej - Przyciemnione tyle + przednie szyby tyl 35 przód 50% Najblizsze mody: - wymiana przednich hamulcy na 320mm (tarcze,klocki,jażma, zaciski) zrobione - plyn hamulcowy DOT 5.1 zrobione - wymiana turbo na 170ps CR z modelu 2.0 03L145702E zrobione - chips na 170-180ps zrobione - parktronic tył ( zderzak juz jest, tylko czujniki i centralka) zrobione - RNS zrobione - Lusterko fotochromatyczne zrobione - Czujnik zmierzchu + coming home zrobione - światła do jazdy dziennej zrobione - czujnik jakości powietrza zrobione - Quattro zrobione - FMIC
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkim, pozdro wieluń