Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trzeciaq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trzeciaq

  1. od 3.0tdi ale trzeb troche pociac zderzak zeby wskoczyl w swoje miejsce
  2. ICek Ickowi nie rowny, wszystko takze zaleyz od stanu pompek, jak sa dobre to dmuchaja na 200, ale napewno nie sa to pompki seryjne. Serja starczna na okolo 170 -180ps
  3. na moim AVF jest w tej chwili 184ps i 385Nm. IC jest seryjny a turbo od od 170ps 2.0
  4. ciekaw jestem jak to sie skonczy, daj znac
  5. zoabcz w regulaminie czy nie ma zapisu ze ubezpieczenie zaczyna dzialac po wplywie pieniedzy na konto. bo z reguly tak jest i moze sie tak zdarzyc ze nie dostaniesz( ale to nie tylko wAXA tak robia, to jest powszechny zapis)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 15:51_________________________________________________ja mam inny problem. ubepieczylem sam w AXA mialem szkode przedniej szyby i wyplacili bardzo dobrze, ale teraz musialem zrobic cesie do banku i rzeczoznawca AXA przez teleofn wycenil moj samochod na 27 tysi a ubezpieczeni 10miesiecy wczesniej liczone bylo od 38400tys.. I co tu teraz zrobic, po 10 miesiacach srednia wartosc rynkowa spada o 30% ? delikatnie mowiac zjebalem pania na infolini, pewnie ze nie jej wina ale ona byla poslancem i niby czekam na konkat kolegi jeszcze raz od wyceny, tylko ze tydzien prawie mija i cisza. Jak bedziecie sie ubezpieczec w ktorym kolwiek, pytajacie o wartosc pojazdu w trakcje trwania umowy. Bo najpierw biora srednia cene katalogowa ile rocznik powinien kosztowac do wyliczenia skladki. a jak jest szkoda to srednia wartosc rynkowa zanizona min przez przebieg samochodu. nadmienie ze moja ma nalate 216tys. auto jest z 2004 roku wiec to tylko 30tys na rok, to jakos duzo ? mi sie wydaje ze to srednia europejska. skoro niemiec robi 50tysi na rok to 30 w polsce to chyba normalny wynik ?
  6. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    chlopaki wrocilem z HR, furka sie spisala na medal 6.4l /100 w 4 osoby, sr. V = 104km
  7. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    to lipsko, ja sie bede smażył w HR 08/08
  8. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    nie powinien byc teraz spot 01/08 ??
  9. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    cisza tu jak nie wiem, wszyscy wyjechali czy co ?
  10. A co jest z ATE ze nie polecasz ?
  11. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ktos sie pisze ? http://www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec,4/new/58181/__Polska-Robert-Kubica-wyst%C4%85pi-17-lipca.html tylko konkretne propozycje !!
  12. to chyba 20" bedziesz musial zalozyc ?
  13. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    kiepsko jak mnie nie ma
  14. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ale wczoraj makrony polecialy 3:2 az mi sie lepiej zrobilo
  15. hej, jak felga stalowa 18" wejdzie na heble 320mm ?
  16. Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
  17. Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
  18. trzeciaq odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
  19. Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
  20. Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
  21. trzeciaq odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
  22. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
  23. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    no i co ????? nikt z was nie pojechal
  24. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Dzwoń do Seata lub do Grześka z Krakowskiego Przedmieścia to załatwią ci wąż w do piątku. za 200zl to ja tez moge sobie na jutro zalatwic. a 50 to nie 200-300 zl [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 21:46_________________________________________________ to chyba nie jezdziles audiczka po programie. Ja uwazam ze skoro katalizator wlozyli dla ekologi to powinno sie iscz postepem i go uzywac a ne wyzucac, po to zeby miec 2ps wiecej niz Z.
  25. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    a mi wąż od turba strzelil przetarl sie i d*pa [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 09:49_________________________________________________jedzie ktos w sobota/niedziela do wieruszowa na spot ??? http://tuningklub.wielun.biz/ mi rozerwalo wąż do turba jestem uziemiony chetnie sie z kims zabiore

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.