Treść opublikowana przez trzeciaq
-
[B6 AVF] FMIC do AVF
od 3.0tdi ale trzeb troche pociac zderzak zeby wskoczyl w swoje miejsce
-
[B6 AVF] FMIC do AVF
ICek Ickowi nie rowny, wszystko takze zaleyz od stanu pompek, jak sa dobre to dmuchaja na 200, ale napewno nie sa to pompki seryjne. Serja starczna na okolo 170 -180ps
-
[B6 AVF] FMIC do AVF
na moim AVF jest w tej chwili 184ps i 385Nm. IC jest seryjny a turbo od od 170ps 2.0
-
[ALL] Problem z AXA
ciekaw jestem jak to sie skonczy, daj znac
-
[ALL] Problem z AXA
zoabcz w regulaminie czy nie ma zapisu ze ubezpieczenie zaczyna dzialac po wplywie pieniedzy na konto. bo z reguly tak jest i moze sie tak zdarzyc ze nie dostaniesz( ale to nie tylko wAXA tak robia, to jest powszechny zapis)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 15:51_________________________________________________ja mam inny problem. ubepieczylem sam w AXA mialem szkode przedniej szyby i wyplacili bardzo dobrze, ale teraz musialem zrobic cesie do banku i rzeczoznawca AXA przez teleofn wycenil moj samochod na 27 tysi a ubezpieczeni 10miesiecy wczesniej liczone bylo od 38400tys.. I co tu teraz zrobic, po 10 miesiacach srednia wartosc rynkowa spada o 30% ? delikatnie mowiac zjebalem pania na infolini, pewnie ze nie jej wina ale ona byla poslancem i niby czekam na konkat kolegi jeszcze raz od wyceny, tylko ze tydzien prawie mija i cisza. Jak bedziecie sie ubezpieczec w ktorym kolwiek, pytajacie o wartosc pojazdu w trakcje trwania umowy. Bo najpierw biora srednia cene katalogowa ile rocznik powinien kosztowac do wyliczenia skladki. a jak jest szkoda to srednia wartosc rynkowa zanizona min przez przebieg samochodu. nadmienie ze moja ma nalate 216tys. auto jest z 2004 roku wiec to tylko 30tys na rok, to jakos duzo ? mi sie wydaje ze to srednia europejska. skoro niemiec robi 50tysi na rok to 30 w polsce to chyba normalny wynik ?
-
Spocik w Wieluniu
chlopaki wrocilem z HR, furka sie spisala na medal 6.4l /100 w 4 osoby, sr. V = 104km
-
Spocik w Wieluniu
to lipsko, ja sie bede smażył w HR 08/08
-
Spocik w Wieluniu
nie powinien byc teraz spot 01/08 ??
-
Spocik w Wieluniu
cisza tu jak nie wiem, wszyscy wyjechali czy co ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A co jest z ATE ze nie polecasz ?
-
Spocik w Wieluniu
ktos sie pisze ? http://www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec,4/new/58181/__Polska-Robert-Kubica-wyst%C4%85pi-17-lipca.html tylko konkretne propozycje !!
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to chyba 20" bedziesz musial zalozyc ?
-
Spocik w Wieluniu
kiepsko jak mnie nie ma
-
Spocik w Wieluniu
ale wczoraj makrony polecialy 3:2 az mi sie lepiej zrobilo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hej, jak felga stalowa 18" wejdzie na heble 320mm ?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
-
Spocik w Kutnie
Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
-
Spociki Radomszczańskie
Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
-
Spociki w Skierniewicach
Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
-
Spociki Łódzkie
Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
-
Spocik w Wieluniu
Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
-
Spocik w Wieluniu
no i co ????? nikt z was nie pojechal
-
Spocik w Wieluniu
Dzwoń do Seata lub do Grześka z Krakowskiego Przedmieścia to załatwią ci wąż w do piątku. za 200zl to ja tez moge sobie na jutro zalatwic. a 50 to nie 200-300 zl [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 21:46_________________________________________________ to chyba nie jezdziles audiczka po programie. Ja uwazam ze skoro katalizator wlozyli dla ekologi to powinno sie iscz postepem i go uzywac a ne wyzucac, po to zeby miec 2ps wiecej niz Z.
-
Spocik w Wieluniu
a mi wąż od turba strzelil przetarl sie i d*pa [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 09:49_________________________________________________jedzie ktos w sobota/niedziela do wieruszowa na spot ??? http://tuningklub.wielun.biz/ mi rozerwalo wąż do turba jestem uziemiony chetnie sie z kims zabiore