Treść opublikowana przez trzeciaq
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czy ktoś ma spisz części które należy podmienić i które należy dokupić do moda?
-
Spocik w Wieluniu
szkoda kata i innych gratow, juz lepiej ale przy -15 -20 mam problemy z odpalaniem, musi troche pokrecic rozruchem i zaskakuje za 5-8 obrotem rozrusznika.
-
Spocik w Wieluniu
u mnie odma zamarzla, jakiegos szajsu sie nagromadzilo i jak przymrozilo -15 to sie diabelstwo zamarzlo, olej szedl przz komin i dymil jak 20letni star na 3 biegu ;P ale juz przedmuchane i turbo pompuje, jutro logi czy sie cos nie zapieklo i dalej garek do spodu
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
Auto-system Czarnożyły
-
[ALL B6] Problem z hamulcami - blad sie nie zapisuje w VAGU
Przecież napisałem : "Oczywiscie klocki maja przejchane jakies 10tys a plyn w zbiorniczku jest " Po pewnym doświadczeniu wyszło że to chyba czujnik od zbiorniczka, bo gdy zewrze obwód (wtyczkę która wciskam) to ostrzenie świeci się cały czas, natomiast jak odłącze (bez zwierania) wtyczkę od zbiorniczka to nie ma żadnych ostrzeżeń.
-
[ALL B6] Problem z hamulcami - blad sie nie zapisuje w VAGU
witam Od pewnego czasu mam problem z hamulcami a mianowicie, hamulce działaja bez zarzutu ale przy skrecaniu "juz teraz nawet łagodnie" zapala sie na FISe mrugajaće ostrzerzenie ze znaczkiem reczne hamulca i napisalem BREMSE. Co dziwne znika po 3-5s i tak do nastepnego zakretu. Nie ma zadnego zapisanego bledu w komputerze jak sprawdzam Vagiem. Ktoś ma pomysł co to może być ? Oczywiscie klocki maja przejchane jakies 10tys a plyn w zbiorniczku jest
-
Spocik w Wieluniu
bralem od dzika, oleje filtry i nne drobiazgi i puki co nie ma problemu. wiec tez moge polecic.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Hej kolego wrclaguna , a to ostatnio to kiedy bylo, bo mam wlasnie ten sam dylemat zakupilem juz jakisz czas temu zamiennik ale czasu nie bylo zeby załozyc a potem pojawil sie ten post o akumulatorze. Może poprostu kolega mial pecha ze dostał zwarcia, przypadek 1 na 100 ?
-
Spocik w Wieluniu
Patrzeć , bo tylko jeden reprezentant był
-
Spocik w Wieluniu
no i dobrze, potrzebujemy takich
-
Spocik w Wieluniu
deszcz pada , d*pa z pucowania ostatnio mam pecha z pucowaniem bo albo deszcz albo ptatki
-
Spocik w Wieluniu
w niedziele tam za duzo sie nie dzieje, wiecej do zobaczenia jest w sobote
-
Spocik w Wieluniu
mówisz o tej imprezie http://yfrog.com/0qplakatgotowymaawersjaj może zlot zrobimy wyjazdowy :gwizdanie: Zawsze wszyscy duzo gadaja a nikt sie nigdzie nie wybiera
-
Spocik w Wieluniu
2.0 sie psuje, to silnik trzeba wymieniac ,,, e tam jakas padake chcesz zaprezentowac ;D Jakby ktos chcial doprawic sobie felge i dostac odszkodowanie to mam dobre miejsce
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
jaka masz teraz temp w dolocie ?? przy rozgrzanym silniku ?
-
Spocik w Wieluniu
cisz cisza nic nie nie dzieje, nikt nie modzi - a sezon się już prawie zaczoł
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
koncówki u mnie zardzewialy po 6miesiacach. pisalem do goscia z allegro co to za badziew sprzedaje a ten mi odpisal ze to nie nierdzewka a chromowana blacha ma swoją zywotnośc i tyle <wrrrr> koncówki 80x50 sa skosne w pionie nie na bok, tzn z kazdej strony zderzaka wystaja stroche tam gdzie zderzak ma zaokrąglenie. Takie skosne sciete znalazłem ale byly duze chyba 120x80 mialy cos takiego
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
zderzak na tyl z allegro sie naszukalem i znalazlem[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 18:17_________________________________________________ koncuwki sa owalne ale teraz juz nie pamietam jaki wymiar ale czyba 80x40. ja kupilem je na allegro z tym ze one nie sa ze stali nierdzewnej - tylko chroowane i cale sie juz poszly jeb...(zardzewialy). ciezko jest znalezc skosne i z nierdzewki i z dyfuzorem (dufuzor nie wiele daje troszke zmienia barwe wylotu ale nie duzo)
-
Spocik w Wieluniu
ja postawilem swoj , przyjemnosc 2tysie
-
Spocik w Wieluniu
,ciągłe buuuu i drgania budy przy przyspieszaniu w okolicach obr 1600-2100/min. Silnik na jałowym drga zbyt silnie. Jestem po wymianie plecionki(łącznika elastycznego) i wyciąłem kata ( zastąpiony tłumikiem przelotowym) B. chętnie bym się zjawił ale ponownie miałem kłopoty z dotarciem. a poduszki na skrzyni i silniku w jakim stanie ?
-
[ALL] Problem z AXA
Tak kolego ale wydac 2500zl a 1100 PLN to jest różnica. Dzis dzwonila babka do mnie z AVIVY i wyliiczyla mi audiczke na 35tysi ubezpiecznie i skladka 2200zl, Mbank kotry sie reklamuje z GWARANCJA NAJNIZESZ CENY <HAHAHA> wyliczyl skladke na 2200tez
-
Spocik w Wieluniu
padaka jka nie wiem co, trzebylo przedzownic to bym podjechal bylem chwile - poprstu zenada. A propokarty to sie zapisalem w poscie i czekam czy cos ktos napisze
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
tez jestem chetny na karte, komu kaske przelac ?
-
[B6 AVF] FMIC do AVF
jak wymienisz dokladne na od S-line to ten od 3.0 wchodzi bez ciecia ( podobno) i jest wtedy wystarczajacyd od modzenia. a drudzy mowia zeby zalozyc najwiekszego chinczyka jaki wejdzie bez ciecia - do 250ps wystarczy spokojnie chinol. bo przy 3.0 trzeba troche belke spilowac