Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wicek2.8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wicek2.8

  1. Wesołych Swiat :> i wszystkiego dobrego w nowym roku
  2. czy ja wiem zależy jak leży :>
  3. mnie mróz nie straszny mnie mróz nie straszny pracuje w tych mrozach
  4. mnie mróz nie straszny
  5. wiem wiem może jutro
  6. jeszcze nie patrzałem w te klapy dziś wymiana przegubów :gwizdanie:
  7. a masz bledy na klimatroniku? moze jakas klapa od sterowania sie przywiesza Błędów nie ma oby była jakaś klapa
  8. dzieki spadam do wyra
  9. to bedzie to jutro tam zajrze
  10. ale na progach miales czarne bloto posniegowe i to rozrzuciles po parkingu [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:29_________________________________________________ poszukaj na forum też ... pewnie coś tam jest o podobnym problemie ... do następnego spota oki dzieki a co masz z klimatronikiem? no nie grzeje
  11. poszukaj na forum też ... pewnie coś tam jest o podobnym problemie ... do następnego spota oki dzieki
  12. Dzieki za spota, było [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________a i dzieki za pomoc z klimatronikiem
  13. :polew: :polew: dobre
  14. ja z kolegą wpadniemy 6 grudnia ale teraz gdzie do Poznania czy do Piły...? spot następny będzie 12 .12 ale nie wiadomo jeszcze czy w Pile czy w Poznaniu ... no to będziemy czujni [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________dziś mielimy wpaść ale kac nie pozwolił
  15. ja z kolegą wpadniemy 6 grudnia ale teraz gdzie do Poznania czy do Piły...?
  16. spoko następnym razem osobiście Was zaprowadze dobrze by było
  17. sory ze sie nie pożegnaliśmy,nie mogliśmy znaleźć kawiarni
  18. ja byłem pierwszy raz :gwizdanie: no i było zajefajnie
  19. witam jutro jest aktualny spocik w KingCrossie
  20. -:Rogoźno:- Witam wszystkich wszystkich posiadaczy czterech kółek!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.