Treść opublikowana przez wicek2.8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych Swiat :> i wszystkiego dobrego w nowym roku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy ja wiem zależy jak leży :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie mróz nie straszny mnie mróz nie straszny pracuje w tych mrozach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie mróz nie straszny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem wiem może jutro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie patrzałem w te klapy dziś wymiana przegubów :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a masz bledy na klimatroniku? moze jakas klapa od sterowania sie przywiesza Błędów nie ma oby była jakaś klapa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki spadam do wyra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to bedzie to jutro tam zajrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale na progach miales czarne bloto posniegowe i to rozrzuciles po parkingu [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:29_________________________________________________ poszukaj na forum też ... pewnie coś tam jest o podobnym problemie ... do następnego spota oki dzieki a co masz z klimatronikiem? no nie grzeje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poszukaj na forum też ... pewnie coś tam jest o podobnym problemie ... do następnego spota oki dzieki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki za spota, było [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________a i dzieki za pomoc z klimatronikiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z kolegą wpadniemy 6 grudnia ale teraz gdzie do Poznania czy do Piły...? spot następny będzie 12 .12 ale nie wiadomo jeszcze czy w Pile czy w Poznaniu ... no to będziemy czujni [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________dziś mielimy wpaść ale kac nie pozwolił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z kolegą wpadniemy 6 grudnia ale teraz gdzie do Poznania czy do Piły...?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko następnym razem osobiście Was zaprowadze dobrze by było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sory ze sie nie pożegnaliśmy,nie mogliśmy znaleźć kawiarni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja byłem pierwszy raz :gwizdanie: no i było zajefajnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam jutro jest aktualny spocik w KingCrossie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-:Rogoźno:- Witam wszystkich wszystkich posiadaczy czterech kółek!