Treść opublikowana przez miron78
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
bardzo fajna sztuka i wypasik całkiem całkiem wszystko na plus - cena hhmmmm
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
z czasem może i lotka wpadnie A co do dystansu to chyba nie bo już teraz jest na równo z nadkolem
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
dokładnie - mega mi pasuje to koło rotor z RS5 + 5mm dystansu przód i tył Jedyne koło jakie mi jeszcze chodzi po głowie to 5 ramienny wzór z rs4 b9 rs5 b9 - wygląda cudnie i ma et22 srebrna w połączeniu i grafitem i czarnym jest dostępna Tyle że mało tego jak narazie i ceny też wysokie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie panikuj hehe
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
kupiłem
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
zawias już seria - h&R będę sprzedawał
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Jedrekx - właśnie wróciłem z firmy oklejającej fury - listwy progowe 300zł lusterka 400zł (czy tam odwrotnie)
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
no to nieźle
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Problem tylko w tym że furka czym nowsza tym trudniej o manuala
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Nawet nie strasz bo jak coś sie sypnie to wracam do pewnego i przez lata sprawdzonego manuala
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Jedrekx tu mam kilka fotek z dnia zakupu gdzie przypadkowo miałem na wekend młodszego brata w tym samym pakiecie kolorystycznym i właśnie te listwy i lustra są w czerni
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
masz racje - to też jest w fazie rozważania
-
Spoty Katowice i okolice
Porobiłem jakies fotki i po raz kolejny przedstawiłem furke na forum Link dla tych co nie mieli jeszcze okazji zobaczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Porobiłem jakies fotki i po raz kolejny przedstawiłem furke na forum Link dla tych co nie mieli jeszcze okazji zobaczyć
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Na tą chwile cieszę się tym jaka jest - mody jakieś pewnie się znajdą - te które chciałem zrobić to auto już ma czyli cały zew. pakiet S5 Na tą chwile jedynie wpadnie program w najbliższych 2 tygodniach i chcę aby lusterka dołączyły do pakietu czerń tak jak to seryjnie jest w najnowszych A5
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Od razu jeszcze dodam (bo pewnie co drugi by zapytał ?) że ten mały mod przedniego zderzaka to próba zmiany seryjnego wyglądu, która w każdej chwili może wrócić do serii - zrobione 2 dni temu - na razie pytam o zdanie innych i zastanawiam się czy to dodało czy odjeło uruku autku
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Witam ponownie Człowiek się starzeje - więc rozpisywał się nie będę Po kilku miesiącach szukania udało się wrócić do auta, którym z wszystkich jakie miałem jeździło mi się najprzyjemniej Tym samym udało się po raz trzeci wejść w posiadanie wersji kolorystycznej biel+pakiet czerń (szukanie miałem o tyle ułatwione/bądź utrudnione że w grę wchodziło tylko i wyłącznie białe, czerwone lub daytona) a za wiele tego w ogłoszeniach nie ma. Po raz szósty udało się wejść w posiadanie wersji silnikowej najbardziej cieszącej w moim przypadku 3.0tdi tym razem CDUC I po raz drugi (po 4 manualach) wejść w posiadanie skrzyni automatycznej tym razem s-tronic Podsumowaując: A5 sportback 3.0tdiQ CDUC 245ps 2012r sprowadzy z de 02.2018 przebieg 210tyś km s-tronic Co do wersji wyposażenia to niestety nie jest to moje B7 czy przedliftowe A5 które były wersjami wypasionymi na maxa - jest to seryjna i przeciętna wersja która niestety nie ma np : - B&O - 3xklima - select drive - składanych lusterek - parktronic przód Z tego co cieszy posiada (oczywiście pomijając najlepszą jak dla mnie wersje kolorystyczną) : - pakiet s-line wew. - pakiet S5 zew. + aktywny wydech SQ5 (brzmienie przerosło moje oczekiwania - mruczy cudownie) - elektryczne i grzane stołki - szyberdach (bardzo mi na nim zależało) - mmi 3G+ - multi kiere z płaskim dołem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W tym kolorze jeszcze tych foteli nie widziałem https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A5-Sportback-2.0-TDI-Q-2x-S-Line-Leder-B/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_31_,frn:2012,prx:22500,ful:diesel,pwn:140,drc:four_or_five,fwd:true,xhl:true/pg:vipcar/269883789.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to zlotujemy i w ten piątek - chyba mi nic nie wyskoczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co do zlotów to jakoś strasznie ciasno się na tym forum zrobiło Teraz w piatek ma być fajna pogoda - jak coś to można zlota powtórzyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sezon zimowy to nie ma problemu - można spotykać się częście Dzięki Hamer - szkoda że nie byłeś wcześniej na forum to byśmy się kompem pobawili - jestem ciekaw czy coś tam da się pozmieniać od środy już będę latał A5 o standardowej wysokości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widać ludzie faktycznie już tu nie zaglądają - Tomi też jakoś zaginął
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
........ w dniu zapomnianych zlotów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przeca jest napisane że jutro spotykamy się w Gliwicach standardowo na FORUM na podziemiu Hamer - ale ja też nie mam serii tylko cały aktywny wydech z SQ5 z możliwością regulacji dźwięku z mmi - tylko się zastanawiam czy jeszcze ten dźwięk można kompem jeszcze podrasować - bo już nawet teraz jest mega dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to to nie było rs6 Ps. ciekawe czy u mnie da sie coś przekodować z dżwiękiem wydechu w A5