Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a patrząc na liste to nawet jak tylko 5 osób dotrzyma z decyzją do niedzieli to i tak będzie fajny wypad tymbardziej że pewnie jeszcze jakieś pojedyńcze osoby z sąsiedztwa się dokoptują- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jak się pogodowo uda to myślę okolice 9.00 będą idealne żeby nie tracić całej niedzieli a mimo wszystko coś tam pośmigać Jakieś 30minutowe ewentualne widełki można założyć ale chyba jakoś specjalnie później nie ma co - szkoda niedzieli - jak myślicie- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
info przeniesione na Gliwickie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pogoda dopisze to w najbliższą niedziele pierwszy klubowy zorganizowany wyjad rowerowy - na rozgrzewke sezonu 2018 Na tą chwile chętni 1. Miron 2. Diman 3. Stasiu 4. Pucek 5. Waladadaradetopojedzie 6. Majki 7. Damian 8. Mario- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ps. temat pojedyńczych wyjazdów przenieśmy do ogólnego wątku Gliwickiego - ten temat zostawmy w tematyce strykte urodzin- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Wy tam tyle tych kursów robicie że za niedługo będziecie większymi handlarzami niż mpmoto- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
na rozgrzewe i piewszą sensowną pogodę zrobimy lajtową trase max 40km Ps. potem małą przerwa i powrót- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
1. Miron 2. Diman 3. Stasiu 4. Pucek 5. Waladadaradetopojedzie 6. Majki 7. Damian 8. Mario- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
no to pięknie - nic tylko trzymać kciuki za pogodę pozostaje- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
czym prędzej zaczniesz tym prędzej sie dupsko przyzwyczai bo jak będziesz czekał żeby z nami jechać na moment co będziemy robić trase 10 km to się nie doczekasz- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
ja na tą chwile na nidziele też jestem chętny - tylko do piątku cza poczekać co z pogodą się pozmienia- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Właśnie dostałem na maila ostateczne potwierdzenie naszej rezerwacji z wszelkimi uzupełniającymi informacjami. Udało sie ostatecznie zarezerwować 3 domi - tak więc mamy jeszcze miejsca noclegowe dla chętnych. Mamy rezerwacje paleniska z drewnem i szpikulcami. I mamy klepnięte te śniadanie podane do domków (menu podają nam w maju). Dla jadących samochodami bezpłatny parking na terenie ośrodka. Osoby, które chcą przyjechać bez noclegu na samą impreze grilową - 20zł/os. Do naszej dyspozycji mamy coś czego nam brakowało w Zatorze czyli boisko do siatków plażowej i boisko do piłki nożnej (ogrodzone i stosunkowo małe czyli nawet w 6 osób da się zagrac ) nie trzeba jak w zatorze 20 osób bo boisko pełno wymiarowe A jeżeli ktoś będzie chętny albo przyjedzie z drugą połówką której może się nudzić to mamy 10% rabatu na spa&wellness który znajduje się 10 kroków od naszych domków (cennik mam na mailu).- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ło rany ale fajną rowerową pogode na wekend zapowiadają masakra - ciekawe czy się prognoza sprawdzi - 12-15 stopni na plusie i jeszcze bezdeszczownie- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
pożyczyłem - znam dobrego doradcy- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
To z kim dzisiaj śpisz - z Anią czy z rowerem- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Pucek nic nie martw - jeszcze w sumie jest zima Zaraz se ograniesz stopke, lampi, licznik, jakieś torby i zmieścisz się w 600zł potem tylko ciuch na upał, na zimno + deszcze zmieścisz się w 700zł i na koniec tylko jeszcze kask okulary i rękawiczki zamkniesz się w 400zł - a buty możesz mieć zwykłe do chodzenia bo nie musisz wszystkiego na raz kupować- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
burżuj- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Fajny tylko patrząc na wysokość siodełka to widać że pierwsza na nim Ania śmigała- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
no to Pucek zostaje mi tylko Cie zaprosić na pierwsze Knurowskie kilometry szkoda że wczoraj roweru nie miałes to byś go przetestował Pucek ciesze się że nie zapodałem tematu zlotu na kładach bo byś miał pewnie dzisiaj pod domem nowy kład na 25 tyś zł- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
No to idealnie bo z tego co wiem to strasznie zabiegany jesteś Czyli jak tam dojedziesz to będziesz miał cały sezon 2018 zaliczony a jak wrócimy to i sezon 2019 będziesz miał z głowy No i zawsze jest opacja pojechania tam autem ....................................no ale..............Ty nie dasz rady- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
PS. Kolor czerwony na liście chętnych oznacza opłaconą zaliczke- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ucho trase dopiero będziemy ustalać ale jako odległość minimalna będzie to ok 50 km Uwierz mi że nie jest to odległość którą aby pononać trzeba być zawodowcem Wystarczy że do tego czasu wsiądziesz kilka razy robiąc po ok 30km aby przyzwyczaić tyłek po czym bez problemu zrobisz z nami te 50km W dużej grupie zupełnie inaczej się jedzie - kilometry szybciej lecą a i tempo jest dużo mniejsze niż jak się jedzie w 3 czy 4 osoby Potraktuj to jak wezwanie zakończone nagrodą pitną- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
co tam wcześnie - wydam to a w połowie maja się będę zastanawiał za co domki zapłacić - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE