Treść opublikowana przez miron78
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
I na tyle blisko że dziewczyny mogą wpaść na grila z dzieciakami jak będą chciały
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Dajcie znać całej reszcie co będę wiedział ile chętnych
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
i własnie wskakuje na liste czarny koń wśród rowerzystów z numerem 10
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Zapomniałem, że masz tam dodatkową działkę jeszcze he he i zapomniałeś że tam mam jeszcze drugą awaryjną brame własnie na takie specjalne okazje
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Impreza tak się spodobała że nawet moja powiedziała że pojdzie Alem jako serwis ale bez noclegu
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Nie ma opcji - Diman całą zielona przestrzeń koło blaszaka jest do dyspozycji - z 15 aut sie zmieści
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Zapraszam
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
nie wyobrażam sobie tej imprezy bez Ciebie kilka godzin i już zbieramy ludzi na drugi domek - coś czuje że nam domków braknie
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Tomek konto podam pod koniec zapisów - teraz nie chce kasy od nikogo bo ją wydam A tu zaliczka jest mała więc ją zapłace bo nie ma ryzyka że się impreza z braku chętnych nie odbędzie
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Oczywiście wszelkie osoby towarzyszące też są mile widziane mogą sobie przyjechać autem na samego grila, mogą jechać na rowerach (jak dają radę) a i spać można tylko na liście muszą wylądaować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
https://a4-klub.pl/topic/417528-rowerowe-picie-2018-i-edycja-zamienna-zatoru/- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
lista już jest a nic tam wcześniej nie trzeba zawozić tym bardziej o cały dzień bo graty się wszystkie wsadzi do mojego auta i ktoś nam to na konkretną godzine przewiezie Ale na takie detale przyjedzie czas Macie liste macie termin i tyle Reszte ogarniemy w samym maju- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
daj ostatecznie znać czy mam Cie zapisywać czy nie i jak jedziesz I w pierwszym wątku masz napisane że cena jest z jedzeniem na grila - ogarnij się chłopie- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jeszcze w końcu będzie tak że z Zatoru zrezygnowaliśmy a na Szymocice będzie chętnych na 6 domków- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
nie zrozumiałem tekstu- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
pełne info w pierwszym poście- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
No i wszystko już wiem, wszystko pochytane i ogarnięte Wszelkie ostateczne info będzie lądować w pierwszym poście- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
i takie podejście do tematu mi się podoba będzie dobrze, inaczej i sportowo Ps. zrobimy se fajną wycieczke ze spokojnym tempem - kto dojedzie ostatni ten piz*eczka- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
tak więc na tym etapie ucinam temat - wrócimy do niego bliżej terminu - dam tylko Wam znać odnośnie kosztów po zarezerwowaniu domków- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
A trase się dopasuje do możliwości kondycyjnych osób - można zrobić trase 30 a można z niej zrobić 70km Date każdy zna - zawsze to łątwiej się wyrwać na jeden dzień niż cały wekend a będzie i sportowo i będzie czas na alko Domki wstępnie dwa zarezerwuje, tam pogrilujemy i rano rowerowy powrót czy tam do południa i na obiadek wszyscy grzecznie w domu Nie nazbieramy ani 20 ani 30 osob na zator jak do tej pory więc zrobimy w tym roku sobie przerywnik Zatory i zorganizujemy troszke inaczej- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Stasiu to zrobimy tak że zrobi się zbiórkę u mnie pod domem = zrobimy impreze jednodniową (sobotnią) w Szymocicach (leśnej polanie) - część pojedzie samochodami a pozostała część pojedzie rowerami a auta zostawi się u mnie od tych osób I zrobi się z tego taki męski wypad rowerowo pijacki - z soboty na niedzielę i tak ja to widzę - terminu się trzymamy tego co jest Odległość jest jaka jest (30km) więc nawet ktoś kto nigdy na rowerze nie siedział jak tylko będzie miał chęci to da rade A gdyby tak wspaniale się poukładało że 100% osób jechała by rowerem to moja wsiądzie w ALA i zawiezie nam tam wszystkie graty TAK JA TO WIDZĘ- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Na jedną noc jest problem z rezerwacją w Zatorze - bo wolą wynająć komuś innemo (a chętnych mają w ciul) na cały wekend zarabiając więcej a wynajmując nam na jedną noc automatycznie na drugą noc mają domki wolne bo już mają problem je wynająć Na jedną nie ma problemu z ich strony ale w środku tygodnia Popatrzcie na to w ich strony biznesowo - sam bym tak postąpił- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Walada - na ciul jakiś bus jak każdy mieszka w innym rejonie - odległości mamy między sobą po 30km Więc wytłumacz mi po co brać busa którym żeby razem jechać trzeba i tak autami w jedno miejsce dojechać i jeszcze się zgrać godzinowo na jedną godzine Każdy jedzie swoim o której chce i z kim chce - bus to nic mądrego i ułatwiającego w tym wypadku- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jeżeli chodzi o pobyt jednodniowy to nie wiem czy nie lepszym wyjście jest rezerwacja domku bardziej na spokojnie czyli w tym samym terminie ale z soboty na niedziele Mi tam w sumie bez różnicy - czy z piatku jedna noc czy z soboty to się dostosuje i Dawa domki na jedną noc to raczej nie temat na Zator - ale dopytam - Spoty Katowice i okolice