Treść opublikowana przez miron78
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
udało się wykorzystać chwile wolnego czasu i zrealizować jedyną modyfikacje jaką od dnia zakupu planowałem w tym aucie zrobić - a konkretnie zmiana relingów z czarnych w satynowe (czarne mnie trochę raziły nie ukrywam)
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
tak od 4 lat użytkuje inny nasz klubowicz mieszkanko
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
dopiero co kupiłem RS4 i myślałem że mam coś czego jest mało a tu proszę jaki rodzyn
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
ładniutka - a jej unikatowość powala Ps. na pierwszych fotach widzę postój na stacji Orlen w moim Knurowie a w tle moje byłe mieszkanie i konkretnie mój balkon
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Te też ładne - pomyśle czy na zime ich nie dać
-
B8 TrOOOOp
Dopisze tylko z doświadczenia bo miałem i a4 i a6 allroad że jako osoba nie potrzebująca podnosić samochodu bardziej mi odpowiadało A4 - lepiej się prowadziło A6 mimo kół 20 cali i najniższego z ustawień było takie troche pływające i w zakrętach "pływało" Dla mnie pneumatyka fajna jako gadżet i dla kogoś kto faktycznie to wykorzysta i tego potrzebuje z racji np dojazdu. Dla samego prowadzenia A4 allroad znacznie lepiej (na tych samych kołach)
-
B8 TrOOOOp
A6 - tylko pneumatyka A4 - brak możliwości pneumatyki - wszystkie wychodziły na zwykłym zawiasie nie regulowanym
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
ww koła 21 cali założyłem do mojego a5 i mimo ze wzor świetny i mega pasujacy do b9, c7 to do budy b8 nie pasujący Inne linie inne kształty i juz sie to jakoś gryzło
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Dlatego rotor tu podkresla oryginalną całosc Nie ma tu co wydziwiać Mam w garazu kpl 21 cali z rs4/rs5 b9 ale nie pasuje moim zdaniem ten wzor do mojego b8 Blizej wiosny wrzuce na auto porobie fotki i sami ocenicie
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Wzór nie najnowszy ale ogólnie są ładniutkie i bardzo ciężko je dostać
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
A ty co sie czepiasz Dopiero 6 razy miałem rotora a to ze teraz mam 3 kpl rotora to przypadek ? Zima rotor 20 Lato rotor 20 Dojazdówka rotor 20
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Zdaje sobie z tego sprawe jednak na tą chwile obecny konfig kolorostyczny bardziej mi pasuje. Pakiet czerń jako alternatywa na przyszłosc jak obecny wygląd się opatrzy (o ile to nastąpi ?)
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Orzełek bardzo sie ciesze że auto z Twojej rodziny trafiło w moje ręce Obiecuje że bedzie sie miało dobrze Ps. Tak pierwsze 3 tygodnie wstawali Od 1 grudnia sie zrzucają na sumke dzięki której mogłem sie zwolnić i obecnie nie pracuję ?? A wszystko dzięki MGmotorsport
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Dzięki Hugo Furke udało sie kupić dzięki miesięcznym składką jakie wprowadziłem w 2017r na zlotach śląskich ?
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Ramka z poprzedniego auta - poprostu mi sie podoba wiec zostawiłem ?
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Zmiana miała byc na coś tupu a6/a7 c7 competition 2015-2017r, a5/s5 sportback b9 ale własnie fan z jazdy sprawił ze bez zastanawiania po 10min obcowaniem z tym modelem zapadła decyzja o zakupie - to auto ma to coś, czego nie oddają zdjęcia i wymieniowe wyżej auta
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Auto mam od miesiąca a 2 dni temu zrobiłem pierwszą dłuższą trase 700km Fotele wyglądają na takie mega torowe zaś w żadnym wypadku nie na codzienne użytkowanie a tym bardziej w trase. W praktyce jest szokująco inaczej czyli są w każde warunki - zrobiłem w nich w/w trase i złego słowa nie powiem wręcz wygodne i pięknie otulają człowieka na każdej wysokości Żona (lubi pomarudzić w kwestii foteli) te od razu polubiła i pochwaliła Zaś wspomnianą trase przejechałem z osobą neutralną (nie z zrytą głową na punkcie audi) i też po trasie powiedziała same dobre rzeczy
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Pora przedstawić moje dziewiąte audi a trzecie B8 Rozpisywał się zbytnio nie będę A5 sprzedane bratu jednego z klubowiczów (pojechało jakieś 300-400 metrów) RS kupiony od szwagra innego z klubowiczów Nowy nabytek to w sumie trochę spełnienie 2 marzeń jedym autem (1. posiadanie wolnossącego V8, 2.Posiadanie audi w kolorze Misano red ) Audi RS4 B8 4.2 V8 Produkcja 06.2013 Przebieg 121 tyś km Po pierwszym właścicielu w kraju (miał go 5 lat) pedantycznie zadbany, używany jako 3 w rodzinie, skrupulatnie serwisowane Wyposażenie : większe niż moje oczekiwania i kryteria szukania Ma wszystko co dla mnie ważne Bezwypdek, full serwis, brak najmniejszych śladów użytkowania, wszystko ori Koła lato ROTOR 20 cali 9j et26 opony 275/30/20 Koła zima ROTOR 20 cali 9j opony 265/30/20 Fotele Recaro Motorsport Modyfikacje: Układ wydechowy - całkowicie stworzony przez MGmotorsport Reszta - totalna seria Modyfikacje w planach: Zmiana relingów na satynowe (już kupione) Reszta - bez zmian
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
też jestem w szoku że nadkola C7 mieści ori rotora z ET26 i nic nie wystaje
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
....potwierdzam.......nie schodzi
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
zgodnie z opisem w mojej stopce Od czwartku użytkuje RS4 B8 Misano red w bardzo wysokim wyposażeniu w stanie kolekcjonerskim
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Audi od dziś posiada nowego właściciela Po raz kolejny auto sprzedane bez ogłoszenia i po raz kolejny ktoś po nie przyszedł a nie przyjechał tak miał blisko Docelowo w posiadaniu brata jednego z klubowiczów - garażuje 300m dalej od mojego miejsca zamieszkania Ps. miło się tak sprzedaje , jak się wie że idzie w dobre ręce i ktoś docenia włożoną prace
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
czyli wg mnie lepiej podświetlane niż z napisem quattro
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Śliczna gruba kiera
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
i ten przebieg