Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. fel to 20 cali ale już od dawna są inne na aucie
  2. piknie Panie Szkoda że nie pojechałem bo na 1/4 mili nudy na maxa były Ps. daj cynka jak coś ciekawego będzie organizowane
  3. jak ma wsadzić koła z rs z ET26 - chyba nadkola by musiał naciągać Ps. Fotele za to masz mistrzostwo świata - silnik 2.0 a za fotele ktoś nieźle przy konfiguracji ktoś wykartkował - mega opcja - ogólnie mało ich bardzo w ogłoszeniach (tych foteli)
  4. miron78 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    w moich ochach mały sens zmiany z przed na po lifta - dla lamp i zderzaków
  5. miron78 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    to słabo
  6. mam pomysł - grill w rudach - w dawnym ośrodku buk Ale to ogólnie do ustalenia - tak żeby dzieciaki mogły pobiegać i sie nie nudzić
  7. przydał by się jakiś wakacyjny grilowy zlocik - rodzinny - taki sobotni
  8. dawno mnie tu nie było
  9. miron78 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Cuber a jak samo wnętrze - są jakieś znaczące i cieszące różnice ? albo czy wogóle jakieś są ? bo mało siedzę w A6
  10. bardzo rozsądne spalanie jak na takiego potworka - poziom spalania akceptowalny dla normalnego śmiertelnika - pomijając sam zakup pewnie serwis będzie najbardziej odczuwalny dla portfela
  11. KTO CHĘTNY ZAWITAĆ NA SOBOTNI GRIIL PROSZĘ O ZAPISANIE SIĘ
  12. KTO CHĘTNY ZAWITAĆ NA SOBOTNI GRIIL PROSZĘ O ZAPISANIE SIĘ
  13. KTO CHĘTNY ZAWITAĆ NA SOBOTNI GRIIL PROSZĘ O ZAPISANIE SIĘ
  14. UWAGA !!! 1. Podział na domki w pierwszym poście (tym razem mamy te 3 ostatnie patrząc od wjazdu i tam też mamy nasze palenisko) 2. Zapraszam wszystkich na 12.00 - jak się wszyscy sprawnie zbiorą wyjazd planowany 12.30 a nie 13.00 3. Oficjalny griil 18.00 4. Śniadanie podane do domków (a nie jak w roku ubiegłym) 9.00
  15. Zaczynamy zapisy wraz z wpłatami za osoby/dla osób bez noclegu - tylko impreza grilowa Jak już pisałem w pierwszym poście - opłata 20zł/os. dotyczy tylko osób dorosłych (dzieci nie płacą) UWAGA !!! - w razie braku pogody i odwołania grila te osoby w 100% otrzymają zwrot pieniędzy Także zapraszam wszystkich chętnych
  16. Artur w razie pogody większość naszych połówek ma przyjechać rodzinnie z dziećmi jak rok temu
  17. hej w ten imprezowy dzień W pracy dziś do 12.00 i spadamy się bawić
  18. po raz kolejny moje konto odnotowało 100% wpłat Mamy 22 osoby z noclegiem dzięki czemu bez konieczności dopłat na wszystko w 100% wystarczy Ps. włącznie z ziemniakami i sosem andaluzyjskim Jeżeli z rowerzystów nikt nie odpadnie a pogoda dopisze i Dawid pojedzie to mamy 23 rowerzystów a to już naprawde mega grupa sie robi Trasa będzie fajna więc zostało się modlić o pogodę i brak niespodzianek
  19. Janse Rafał że jest opcja - dopisuję Cie do listy i możesz wpłacać kase
  20. Zapraszam na zlota - wpadamy klubowo na zlot 200+ Lany poniedziałek - 17.00 Knurów Parking Intermarche 17.30 Gliwice Europa centralna ZAPRASZAM 1. Miron 2. Egon 3. Mario 4. Majki
  21. 2 osoby dodane do listy - pewniaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.