Treść opublikowana przez miron78
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Szalejecie Panowie - szalejecie Ps. no ale za takie wypaśne C6 - to się nie dziwie
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Stasiu kasa na racibora dotarła - później się rozliczymy - aczkolwiek i tak mnie zastanawia co jest powodem takiego gestu z twojej strony ? aż się będę musiał z tej skrzynki napić normalnie
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
ok to później się zgadamy i rozliczymy dokładnie
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Pucek a Krolu na rower się nie pisze ? W tym roku idziemy na rekord - już jest rowerzystów o kilka osób więcej niż rok temu
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Info dla osób bez noclegu Dla tej grupy zapisy będę na tydzień przed samą imprezą Osoba dorosła opłata 20zł/os (dzieci nie płacą) Płatność przelew lub na miejscu - ważne abym wiedział kto na 100% będzie żeby dla nikogo nic nie zabrakło oraz żeby później nie trzeba było latać do miasta dokupywać jedzenia bo to tylko niepotrzebne zamieszanie. Grill to oczywiście wersja podstawowa (kiełbasa, pieczywo, ketchup, musztarda, ogórki, ziemniaki i zimne napoje) - wszelkie inne wypasy we własnym zakresie
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Dopisany Pucek postaraj się wpaść wcześniej - nie gwarantuje że nie będe już spał o 21.00
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
wiem Pajda wiem......... - ale jak coś to miejsca mamy
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
mamy 100% wpłat - nikt nie odpadł Żeby się wszystko finansowo spieło przydało by się jeszcze 2-4 osób z noclegiem więc jak ktoś ma kogoś chętnego to pisać
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Czekamy na wpłate już tylko 2 osób i mamy wymagane minimum osób
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
WPŁATY KASIORY DO PIĄTKU - ZOSTAŁY 2 DNI
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
zapisy dla osób bez noclegu będą na kilka dni przed imprezą zaś zapłata na miejscu
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Przelew zaliczki do ośrodka wysłany TERAZ CZEKAM Na WASZĄ KASE I KOLORUJE Mam nadzieje że nikt więcej nie odpadnie a i jeszcze kilka osób się dopisze - bo za domki płacimy 350zł od sztuki i 100zł palenisko z drzewem i szpikulcami (drog ale co zrobić) Popytajcie - może jeszcze kilku chętnych by się znalazło
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
PŁATNOŚĆ DO 12.04 (PIĄTEK)
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Panowie mamy 18 osób czyli równo na 3 domki (oczywiście + miesjca w zapasie) natomiast jeżeli teraz ktoś z listy odpadnie i nikt nie wskoczy na jego miejsce to niestety to miejsce będą musiały zapłacić osoby jadące Także pisać gdyby ktoś miał odpaść a najlepiej jakby jeszcze asekuracyjnie z 2-3 osoby się dopisały
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Miszka + 1, Rajmund, Jaca - piszcie czy wy na rowerach na na samą impreze
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Tomi - mam nadzieje że to bardzie na 100% niż wstępnie - i zapytaj Krzyśka czy nie chce jechać A co do trasy i tempa to zamierzam zabrać Dawida - więc bez strachu mi tu o dojechanie - jak 11 latek da rade to Wy stare konie też ................panie Tomaszu
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
szkoda Pucek
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Dawno jesteś na liście
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
ok
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Jak możecie to dajcie znać każdemu kto Wam przyjdzie do głowy - bo jeżeli ilość chętnych się bardzo nie zmieni to opłace 2 domki lecz później nie będzie możliwości domówienia domku i dodatkowych miejsc noclegowych
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Wpłaty można i w sumie trzeba dokonać już - tak aby była pewność kto jedzie na 100% Zaliczki to można było wpłacać na Zator gdzie rezerwacja domków była z 5 miesięcznym wyprzedzeniem - pamiętajcie przy wpłacie podać swój nick w tytule Wpłata całości na nr konta 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Oczywiście osoby nie jadące na rowerach a chętne na nocleg i impreze też proszę o zapisanie się
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Miejscowość Szymocice ośrodek "Leśna Polana" Termin to wypad z soboty na niedzielę 11/12 maj Cena 100zł/osoba i zawiera: nocleg 350zł/domek, sobotni grill z opłatą paleniska, niedzielne śniadanie nr konta do wpłat 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377 DOMEK NR 5 1. Mario 2. Łukasz 3. Piterra 4. Polko 5. Pucek 6. Majki 7. Tomaszu 8. Diman DOMEK NR 6 1. Stanley 2. Jaca 3. Pajda 4. Ucho 5. Miszka 6. Bulczas 7. Rajmund DOMEK NR 7 1. Miron 2. Osiek 3. Tomi 4. Krzysiek C. 5. Dominik C. 6. Seves 7. Adam Kto jedzie tylko na grila ? opłata 20zł 1. Krolu 2. Dorota (Mirona) 3. Ania (Pucka) 4. Kasia (Dimana) 5. Basia (Stanleya) 6. Agnieszka + Dominika + Paweł (Tomasza) 9. Majkel, Żaneta 11. Ewa (Majkiego) - zapłata na mijescu 12. Tolek - zapłata na miejscu 13. Zosia (Tomiego) SOBOTA Zbiórka Knurów ul.Grunwaldzka 14 - od godz. 12.00 do godz. 12.30 (tu się rozpakujecie, zostawicie fury i przesiądzecie na rowery) WYJAZD 13.00 - jak się udy wyruszymy 12.30 (trasa będzie podana na zbiórce i nie przekroczy 50km) Planowany przyjazd do ośrodka w przedziale 16.30-17.00 Na miejscu mamy rezerwacje paleniska ze szpikulcami i we własnym zakresie robimy sobie grila - cena zawiera: (sztućce, talerzyki, kubki, ketchup, musztarda, kiełbasa, pieczywo + napoje coca cola i sprite) we własnym zakresie alkohol+szkło Na miejscu bezpłatnie możemy skorzystać z boisk siatkówka plażowa + piłka nożna oraz odpłatnie wioska spa NIEDZIELA 9.00 mamy podane do domków śniadanie lub z niego rezygnujemy i robimy we własnym zakresie 10-11 pakujemy się i ruszamy w drogę powrotną Jeszcze kilka ogólnych info Osoby chcące uczestniczyć w imprezie/grilu ale bez noclegu mają do poniesienia koszt 20zł (uczestnictwo w grilu) Ilość takich osób muszę znać do czwartku 09.05 Rowerzyści - jeżeli chodzi o nasze sprzęty to zabrać jakieś zapięcie - będziemy je mogli razem spiąć bezpośrednio przy domkach Ja zorganizuje transport który na ośrodek dostarczy nam wszystkie rzeczy na grila, natomiast rzeczy osobiste i jakieś ubrania do przebrania bądź cała reszta jaką chcecie zabrać musicie się spakować żeby mieć to w trasie ze sobą - plecaki te sprawy. Dlatego że tak jak w tamtą strone nie ma problemu i możemy to wrzucić do auta tak w drodze poerotnej już transportu nie będzie więc i tak musimy to mieć ze sobą Pogoda W razie pogody uniemożliwiającej zrobienie grila (na miejscu brak paleniska zadaszonego) grila zamieniamy na zamówienie pizzy (cena zostaje bez zmian) W razie pogody totalnie skrajnej uniemożliwiającej wyjazd na rowerach wyjazd jest aktualny i ruszamy z tego samego miejsca tyle że rowery zamieniamy na samochody a godzine wyjazdu z 13 zmianiamy na 15.00
-
Bukowina 2019 - podziękowania
Pozdro dla wszystkich z którymi udało i nie udało się pogadać Dzięki wszystkim za całokształt imprezy i do zobaczenia za rok - oby w identycznej pogodzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za kolejny, pozytywnie wspólnie przeżyty zlot i wspólną droge Zaczynamy powoli ogranizać rozpoczęcia sesonu rowerowego w Szymocicach