Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. No tak to mozemy leciec szymek - i głębia i odpowiedni kolor auta
  2. Szymek jaki kolor fury - bo nie chce Cie szukać jak będzie akurat w tym czasie więcej takich kamaro na stacji Szymek - dawaj kamaro na zlot - widzę że większa głębia w kołach niż w bmw
  3. dwie nocki i lecim pany
  4. a tu kilka foto majkowego B6 z bt 2018
  5. A shel to ten na kato jak lecisz
  6. Nie wiem czy on z kimś nie jedzie a ma 2 miejsca - jak coś to na parkingu przy bramkach sie zgadacie - wiem ze on sie zawsze wnerwiał ze ma kogoś wozić - dlatego pierwsze co zawsze robi to szybki browar na parkingu zeby go nikt nie meczył o przewiezienie . No i chyba jeszcze sam nie wie czym poleci
  7. W wątku ogólnopolskim macie zapisy na atrakcje sportowe - zapisujcie się
  8. Szymek - myślałem że Ty na jeden dzień lecisz albo śpisz gdzieś w zakopcu a teraz widzę że na liste wskoczyłeś
  9. Szymek - będziemy ruszać o 10.00 z parkingu za pierwszymi bramkami płatnej A4 - jak zawsze zresztą Możemy się spiknąć ewentualnie na tym shelu co ostatnio ok 9.30 Pewnie będziesz tam tankował bo nie wierzę że uzbierałeś kase i zainstalowałeś lpg Także jak wolisz - konkrety znasz Ps. i jeszcze jedno - jak przyjedziesz to żebyś nie był zdziwiony na parkingu Praktycznie większość z nas pozmieniała fury i praktycznie każdy ma już po programie także przemyśl dokładnie czym chcesz jechać co se siary nie narobisz. Pierwszy raz nie jedziesz to rozumiem o wklęsłości felg pisać nie muszę - większość naszych fur jedzie na mega wklęsłych a jedne audi ma nawet wypukłe felgi - więcej nie zdradzam
  10. Ciekawe jak polko, a4 tomek i grisza
  11. ja zawioze Dawida do szkoły na 8.00 i jestem wolny moge lecieć - oczywiście później też mogę typu 9-9.30 ale jak pojedziecie jeszcze później to lece sam bo szkoda dnia
  12. to czekamy niech się reszta wypowie - mi tam pasuje z rana bo nic mnie nie ogranicza akurat
  13. Ludzie a jak robimy z BT Standardowo lecimy razem - 9.30 z parkingu za bramkami czy inne propozycje Tym bardziej że dosłownie kilka aut leci
  14. wszystko piękne - mnie tylko razi ten wydech - przynajmniej na foto wydaje się przesadnie dużej średnicy
  15. Wpadać na zlota dzisiaj - wszyscy Ci którzy chcieli wcześniej a nic się nie działo
  16. jaki większy kto ma być cza więcej tu pisać niż na tym watsapie bo tam jeden wielki syf i ciężko coś znaleźć
  17. te felgi powalają swoją wklęsłością - jestem w szoku że o takich parametrach koło siadło do C7 ja do C6 allroad jedynie zmieściłem 9j et35 Szacun bo ta felga tak jak na foto wygląda zwyczajnie tak na żywo powala - bardzo trudno do dostania w używce byś kiedyś sprzedawał to daj znać
  18. ja od niego przywiozłem dla znajomych/rodziny już kilkanaście aut a na naszych śląskich zlotach to co drugie jest od niego
  19. Gratki fury - w końcu masz ten najładniejszy kolor i już na szczęście w odpowiednim dla niego black pakiecie - niech służy Na trasie do bt będziemy się dobrze prezentować
  20. w tym przełomowym zlotowym dniu
  21. Czester do spania zdeklarowały się pojedyncze osoby więc luz - jedynie wiadomo jest to biuro gdzie do dyspozycji jest jedynie podłoga a nie jakieś pokoje z łóżkami - więc we własnym zakresie przygotowania do harcerskiego noclegu a pow. biura to ok 280m więc raczej wystarczy ostatnio na imprezie w tym biurze ludzie na rowerze śmigali więc miejsca wystarczy hehe
  22. nie - nie wystawiam faktury w sobote rano - fakture wystawiam w piątek wieczorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.