Treść opublikowana przez CARLO
-
Nowy kompresor
Płukanie to już tylko w zakładzie zajmującym się klimatyzacjami specjalnym płynem. Układ jest zasyfiony przez opiłki z zatartej sprężarki, jeśli się ich nie usunie dojdzie do zatarcia nowej sprężarki.
-
Nowy kompresor
Jeśli powodem wymiany kompresora było jego zatarcie to oprócz wymiany zaworu i osuszacza musisz jeszcze wypłukać cały układ. kompresor jeśli był kupiony u pewnego sprzedawcy pewnie jest już zalany olejem.
-
Jaki V-max waszej 130??
Mój AWX rozpędza się do 225 km/h
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
ja do oświetlenia przestrzeni nóg pod fotelami wpiąłem się w przewody idące obok foteli do czerwonych lampek w tylnych dzrwiach
-
Przednia szyba czy pasuje ??
ja taką zamontowałem (z angola) wycieraczki zrobiły mikroskopijne rysy w prawo, których nie było widać. wyszły dopiero kiedy założyłem europejskie wycieraczki, efekt: słaba widoczność w deszcz i w nocy światła innych samochodów widać jak rozmazane.
-
[ALL] Błąd poduszki powietrznej bocznej.
tak dokładnie to ta żółta kostka
-
[ALL B6] jak nazwać tę część
żaluzja chłodnicy
-
[ALL] Błąd poduszki powietrznej bocznej.
Wywal kostkę pod siedzeniem gdyż na 90% to jej wina, wilgoć z dywaników robi swoje a przewody zlutuj. Ja tak mam zrobione przednie fotele.
-
Wymiana Oleju W Skrzyni Biegow
Wymieniałem olej w skrzyni 1,9 awx w ubiegłym roku, zalałem castrol taf-x. Wrażenia po wymianie: skrzynia ciszej pracuje, biegi wchodzą lżej a minusem jest to, że w mrozy dopóki skrzynia się nie rozgrzeje biegi wchodzą z lekkim oporem.
-
Urzad celny + akcyza
Mnie rzeczoznawca skroił na 250 pln
-
Przednia szyba czy pasuje ??
z anglika odradzam.
-
Drgania budy podczas przyspiesznai
Miałem dokładnie to samo tzn. wibracje w przedziale 90-120 km/h, mój mechanik również stwierdził że to wina zawieszenia. po wymianie zawieszenia wibracje pozostały a winnym okazał się przegub wewnętrzny mimo, że nie miał wyczuwalnego luzu.
-
klapa tylna,nie otwiera sie na pilota.
Miałem podobną sytuację u mnie pomogło włożenie i przekręcenie klucza w zamku
-
Problem z licznikiem
Jedyny błąd jaki wyrzuca vag to błąd czujnika abs w lewym przednim kole. Dodam jeszcze że licznik normalnie liczy kilometry
-
Problem z licznikiem
Witam. Mam problem z licznikiem a mianowicie nie działa prędkościomierz. Problem pojawił się kiedy wczoraj żona wjechała w dziurę na drodze krzywiąc felgę. Dodam że świeci się abs i esp.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Meyle Hd wytrzymały u mnie 23 tkm, zawias 1be 225/40/18r. Pierwsze posypały się banany, potem góra a co dziwne dolne proste były ok. Ogólnie są słabe. Teraz latam (za namową kolegi) na regenerowanych i jestem bardzo zadowolony zrobiłem na nich 37 tkm i póki co cisza.
-
Poduszka silnika
fimic faktycznie mam ale ta belka na której jest poduszka pozostała bez zmian ja próbowałem odkręcić tylko element 17 i dlatego nie chciał wyjść. Wielkie dzięki za pomoc. Pozdr
-
Poduszka silnika
Witam potrzebuję informacji jak wymienić przednią poduszkę silnika(odbój) AWX, która mocowana jest na pasie przednim. Za nic nie mogę wyjąć łoża mocowanego do silnika w którym ta poduszka leży. Prosiłbym o pomoc bo wydaje mi się że skończy się opuszczaniem silnika a to trochę roboty.
-
[B6 AWX] Długi postój diesla
Auto należało do starszego pana, który nie był w stanie od kilku lat go prowadzić. Dopiero po jego śmierci sprzedał go jego syn. Hamulce napewno do roboty gdyż nie dało się go na początku ruszyć z miejsca
-
[B6 AWX] Długi postój diesla
Witam nie wiedziałem w którym dziale napisać więc piszę tutaj. Za kilka dni przyjeżdża do mnie z Włoch auto A3 1.9 tdi ASZ 2002r. Problemem jest to że auto przez ostatnie 5 lat stało nie zapalane, zastanawia mnie czego mogę się spodziewać (od strony technicznej) po tak długim postoju i czy opłaca się próbować go reanimować czy lepiej przeznaczyć go na części?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów!