Treść opublikowana przez Milczar
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
5. Mr. Muscle 6. Mr. Proper 7. Mr. President Się stawię się na pewno się Piątek o 20:00 akurat będę wolny więc spokojnie mogę podjechać. Klaudiusz lecimy razem z M-WEKa ? Gdzie dokujesz swój statek bo jakoś Cię chyba nie widziałem na mieście PS. Pany, głupie pytanie do Was mam Czy nie ma któryś może kawałka płyty MDF lub sklejki o wymiarach max 1m x 1m (mogą być trochę mniejsze) i grubości 1-2cm. Zwiedziłem okoliczne składy budowlane, sklepu typu Leroy Merlin, Praktiker, Castorama itp. i nigdzie nie ma. Znalazłem jedynie płytę MDF w sklepie w Milanówku zajmującym się blatami kuchennymi itp. ale musiałbym zapłacić za całą płytę a oni by mi wycięli tylko kawałek jaki potrzebuje Jak by ktoś z Was posiadał to byłbym bardzo dźwięczny za możliwość odkupu takiej płyty za jakąś ludzką sumkę lub browar.
-
Spotkania na drodze
Ciemne (chyba) b7 avant z nadgryzionym jabłuszkiem na klapie, lepą i ramkami widziane dziś ok 13 na Łopuszańskiej Próbowałem gonić ale za późno się ogarnąłem i mi się światło zmieniło na czerwone :/ Pozdrawiam kierownika
-
Mrówki w samochodzie
W robocie mam dokładnie taką jak pokazał mily, prostokątna, zielona kratka z podstawką. Twoja widocznie jest słabsza bo i zdecydowanie mniejsza bo moja ma ok 15x7cm. Ważne, że działa
-
Mrówki w samochodzie
Taką zieloną płytkę mam w pokoju w robocie. Działa świetnie ale problemem jest jest bardzo nieprzyjemny zapach utrzymujący się ok 2-3 dni w dużym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu więc jestem ciekaw jak to będzie z taką płytką z małym zamkniętym szczelnie aucie.
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki bordowej A4 b7, numerów nie pamiętam ale chyba na L się zaczynało, na pewno nic warszawskiego Wpuściłem Cię dziś przed siebie na światłach w Pruszkowie przy Zniczu a potem jechałem cały czas za Tobą aż do końca Łopuszańskiej
-
Wybór lampy błyskowej
Nie ma co żałować kasy na lampy systemowe. Nawet jeśli ma być używana sporadycznie to na pewno się na niej nie zawiedziesz. Bierz SB600 a będziesz zadowolony. Z używkami jest taki problem, że palniki mają swoją żywotność i można trafić model "na wykończeniu" ale to już musiałbyś kupić lampę po kimś kto nie zdejmuje jej w ogóle z korpusu, więc nie masz się co martwić nawet o używkę, posłuży Ci długo Ja mam Canona Speedlite 580EX II zarówno podpiętą pod 40D jak i używaną w plenerach na radiu i naprawdę polecam systemówki. Sprzęt solidny i niezawodny. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na tą lampę.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gram już od ok miesiąca i przyznam, że jest bardzo fajny. Grafika też niczego sobie jak na darmówke, lagi praktycznie nie występują (zdarzyło mi się ze 3 razy może 1sek przycięcie). Trzeba uważać na początku z kasą i nie wydawać na głupoty bo potem brakuje na fajne bronie Na początek najlepsze AK-47 tylko trzeba go opanować, siła miotania nieziemska
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Nie wiem jak jest w tej chwili ale kilka lat temu było tak, że Sony i Sanyo to było dokładnie to samo tylko, że w różnych budach i różnymi napisami Różniły się oczywiście także ceną Ale widzę, że nadal Sony każe sobie płacić tylko za znaczek
-
Spotkania na drodze
A pozdrawiam Akurat byłem na Komunii w tym kościele na Wyszyńskiego
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Wahałem się między 550 40" a 650 37" i wybór padł na droższy i mniejszy ale lepszy model 650 właśnie ze względu na gniazdo LAN, możliwość odtwarzania filmów z USB, większą ilość HDMI oraz 100Hz. No to chyba polubię tą grę Widziałem filmiki na YT i nawet ciekawie to wygląda, sąsiedzi też mają PS3 więc trzeba się będzie skrzyknąć w kilka osób Dziękować i być może do zobaczenia w jakiejś grze
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Dziś sprawiłem sobie mały prezent w postaci TV + PS3 Po przeczytaniu kilkuset postów na różnych forach, podpowiedziach paru kolegów i własnej obserwacji wybór padł na Samsunga LE37B650. Chciałem 40" ale w na sklepie mieli tylko 37", jednak jak przywiozłem do domu okazało się, że był to idealny wybór, 40" byłby za duży. Co do TV to jak na razie zrobiłem przesiadkę z 30" CRT na 37" LCD więc muszę ochłonąć zanim cokolwiek napiszę Do TV zakupiłem sobie jeszcze PS3 w zestawie z GT5 Prologue i Litle Big Planet. GT jest mega fajne a LBP jeszcze nie grałem Czas się zapisać do PS Network i zacząć zabawę
-
Strefa Śmiechu
Specjalnie dla wszystkich fanów zwierząt lotnych i nielotnych oraz chcących wyrywać okoliczne lachony aukcja JASZCZOMBA http://moto.allegro.pl/item1012729639_nexia_the_jaszczomb.html
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
labek a jaki konkretnie model masz ? I jaką kasę dałeś za niego (może być PW).
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Dzięki Pany za pomoc Właśnie takich odp jak Tomson potrzebowałem. edmondo dzięki za linka, właśnie przeglądam co tam mają
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Witam. Sprawa wygląda następująco. W ciągu najbliższego miesiąca kupuję PS3 i do niego TV LCD Full HD w rozmiarze ok 40". Problem jest tylko taki, że zastanawiam się co konkretnie wybrać. Cena w jakiej chcę się zmieścić z TV to 2300pln. Byłem ostatnio w MM i takich cenach to same Samsungi albo LG znalazł się jeszcze jeden Philips. Biorę pod uwagę tylko FullHD. Jeśli ktoś posiada TV, najlepiej której z wymienionych marek podpiętego pod PS3 i w tym rozmiarze to był bym bardzo dźwięczny za jakąś opinie Propozycję co kupić tez mile widziane. Odpadają sklepy internetowe bo potrzebuje wziąć sprzęt na raty razem z kilkoma innymi gratami AGD.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
I co z tym spotem ;> będzie czy nie ? Jak coś to ja podjadę ale się spóźnię.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
W ten weekend mam szkołę więc mogę się trochę spóźnić bo sobota do 17 a niedziela do 19 ale będę
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Volkswagen Corrado Lotus Omega Chevy El Camino Jako bonus Fiat 125p pick-up (na takiego poluje od dłuższego czasu ale wszystkie to totalne szroty)
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
'98 1.9 TDI AHU 90KM bez żadnego dłubania (na razie), ściągany z Belgii przelot przy zakupie: 182k km przelot po zmianie licznika: 315k km (i ten zostawiłem bo jest zdecydowanie bliżej prawdy) przelot przypuszczalny: ok 400k km Jutro będzie wlany nowy olej więc będę mógł ocenić bo teraz trochę go zgubiłem przez niedokręcony korek wlewu Innych wycieków brak.
-
Spotkania na drodze
Musti widziany dziś po 16 w Grodzisku Maz. Czyżbyś wracał od Rzeczka bo chyba z panną jechałeś Mijaliśmy się na wysokości Orlenu, ja właśnie jechałem na jakiś deserek
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A no pogoda była nie bardzo nie za specjalna. Co do zdjęcia to najlepiej się ustawić w jakiś wolny weekend w ciągu dnia i zrobić parę porządnych zdjęć z oświetleniem, blendami itp. Tylko pierw trzeba fury wyszorować
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Z tego co pamiętam to chyba 7 osób czyli 7 fur, bez padaki mustiego będzie 6 Spocik ogólnie udany
-
Spotkania na drodze
Nie dam sobie nic uciąć ani dokleić ale wydaje mi się, że była zielona Chociaż mogłem się pomylić bo jakoś tak niewiele dziś ogarniam :/
-
Spotkania na drodze
Dziś ok 15:30 na skrzyżowaniu Jerozolimskich z Łopuszańską widziana zielona A4 b5 Avant z lepą na klapie. Numery LRY... Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki (nie widziałem kto prowadził bo auto przejechało obok mnie).
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Powinienem się stawić :gwizdanie: