Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bigjasiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bigjasiu

  1. Ja pytałem w Nowym Sączu i powiedzieli mi że owa kalibracja może kosztować nawet 600 pelenów , ale z powodu braku "przeszkolonego" personelu kazali mi podjechać do krakowa. U mnie po montażu jest wszystko git, przynajmniej tak mi sie wydaje , co do drugiego to może masz słaby kabel!?
  2. Dzięki Ci panie za to kodowanie! W B7 miałem webasto które podgrzewało również silnik a w B8 już tylko sam środek, myślałem że tak już zostanie... Sprawdziłem kodowanie i mam już tak zakodowane jak napisałeś wyżej, przypuszczam, że wina leży po SILNIKU CAHA, tzn jego słynne niedogrzewanie. W B7 jak webasto miałem ustawione na 30 min, przy temperaturze -25 +- to temperatura płynu chłodzącego była powyżej 70 stopni, a w B8 nawet nie drgnie od minimum. pozdro
  3. Witam forumowiczów. Czy któryś z was wymieniał intelcooler na większy/ wydajniejszy.. np: z 3.0 tdi ( jak w ogóle podejdzie) do 2.0 tdi. Czy jest jakiś sens, czy będzie jakikolwiek efekt... Proszę o info. pozdro P.S. Dla kolegów którzy będą chcieli mi doradzić wirusa, to na chwilę obecną nie wchodzi w grę! 3.0 TDI BITURBO 2.0 TDI vs 3.0 TDI http://www.audizine.com/forum/showthread.php/426556-B8-A4-intercooler-comparison-thread?s=e2d77bedb90923b6c103afeb122f9b81&p=9717413&viewfull=1#post9717413
  4. Ten twój znajomy ma ładne paznokcie
  5. Wedle informacji ze stronki http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b8/s4-limousine/ w/w auto posiada zbiornik 64 litrowy, 45 litrów to mój dziadek miał ale w astrze II
  6. Chłopaki dziś to już przeszło siebie, skakał jak poje.... chyba zrobię jak mówicie, kupie jeszcze jeden, ale obecnie mam z INNY... jaki kupić?? I "chyba" problem zażegnany!!! bo od dwóch tygodni nie było w/w objaw. Powód tych problemów był za długi pasek o ok 3cm, i dopiero trzeci zakupiony był o odpowiedniej długości co oni sprzedają w tych sklepach...
  7. Heh, to ja ostatnio w weekend to parę 0,5 widziałem
  8. Witam, ostatnio chciałem sprawdzić poziom oleju w swojej B8 2.0 CAHA, z poziomu mmi i wyskoczył mi następujący komunikat zredukować poziom oleju w silniku ), sądzę że jest to wina "naszych" cudownych inżynierów, którzy wyposażyli nasze furki w DPF (filtr cząstek stały). Pewnie chciało się cudeńko wypalić a ja go wyłączyłem co w pewnym stopniu mnie poinformowało jak po zgaszeniu silnika wentylator włączył się na ok 5min, co już pisałem o co kaman z tym wentylatorem w innym poście.... resztka paliwa ściekła po gładzi cylindra do miski olejowej i pewnie stąd ten komunikat. Pytanie teraz koledzy czy wymienić olej który był wymieniany ok 3000 km temu, czy odessać ok litr i uzupełnić do maximum nowym...
  9. a jak można sprawdzić ile jest sadzy w dpf-ie??
  10. Hejka, komuś się udało z w/w problemem, bo mam te same objawy... niby nic, ale daje do myślenia. pozdro
  11. obroty niewiele ponad 900, ale jak kolega dawidg2 podpowiedział bym wyłączył klimę i spadło do 0,8-0,9 tak że ok, a tak z innej beczki czy to normalne ze jak zgaszę samochód po normalnej jeździe to mi się załącza wentylator i tak sobie chodzi ok 2min po wyłączeniu samochodu, nadmienię że po NORMALNEJ JEŹDZIE!!!!
  12. Witam, jak w tytule mam spalanie w przedziale 1,1-1,3 l/h, czy to normalne??
  13. Poczyniłem według podpowiedzi, tzn. miernikiem sprawdziłem okablowanie, jak i również organoleptycznie ponownie wszystkie kostki. Wszystko jest OK. mam pytanko czy może to być spowodowane tym że nie mogę zakodować 3C??? albo ze moduł J769 jest uszkodzony....
  14. Witam kolego, poradziłeś sobie z błędem (03157 - Functionality limited due to Communications Disruption ), też mi wyskoczył ostatnio
  15. Właśnie jestem po montażu nowego okablowania do przycisku! Z nadgorliwości wykonałem instalację w przekroju 0,5 CAŁĄ. Podpiąłem do kompa i nadal błąd... czy to możliwe ze mam walnięty nowy przycisk z ASO!!??
  16. Heh, dobre. po prostu włączyłem przycisk, obskoczyłem samochód wokoło i nic... było już grubo po 1 więc dałem sobie siana. wczoraj wyjechałem i wszystko było ok.
  17. Temat ogarnięty. Nie wiem czy to normalne, ale bez odpalonego silnika dźwięk nie działa!!! W B7 miałem inaczej... Pozdro
  18. Jestem własnie po modzie, "wszystko" mi śmiga jak trzeba, tylko nie mam dźwięku akustycznego na przód i tył... w MMI jak chce zmienić tony czy głośność przedniego/tylnego brzęczyka jest wszystko ok!! tylko podczas cofania czy podjeżdżania brak dźwięku. SUGESTIE!!!
  19. Tak, zakodowany lecz wyskoczył mi błąd (02849 - Control Module for Lane Change Assistance (j769).....
  20. Tak, instalacja jest już położona, czujniki na swoim miejscu, Co do GATEWAY to mam z końcówką Q, według opisu Grzegorza to jest max
  21. Pytanko chłopaki, czy jest możliwość przerobienia starych lusterek ( dołożenia lampek + wymiana obudowy) ?? bo mam lusterka "full" bez pamięci i w/w asystenta. ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 18:27 ---------- Hej. Mam pytanko, bo napotkałem trudności przy kodowaniu!!! Na dzień dobry nie chce mi wejść do 3C-LANE CHANGE. Może ma ktoś pomysł...
  22. Tylko pamiętaj, jak będziesz wiercił to "staraj" się trzymać prostopadle do zderzaka bo ci wyjdzie jajko jak u mojego znajomego
  23. Hejka. Jaką średnicą wiertła robiliście otwory pod czujniki z gumkami?? ---------- Post dopisany 06-07-2014 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 11:43 ---------- Dla potomnych, jest to średnica 18mm, ja wierciłem "łopatką" do drewna, bo wiertło robiło straszne zadziory. pozdro
  24. A czy "różne" siłowniki mogą mieć z tym coś wspólnego, chodzi mi o producentów! ---------- Post dopisany 27-06-2014 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 20:40 ---------- Hej. Wymieniłem dziś w/w przewód na 0,5 mm. Przeszczep nie przyniósł pożądanego efektu!!! może jakieś sugestie... P.S. Jaki jest numer siłowników do elektrycznej klapy, z tego co pamiętam to są o 100Nm słabsze.
  25. Hej. Nie dalej jak trzy tygodnie temu odebrałem swoją od lakiernika. Wcześniej miałem B7 z korozją, a teraz mam(miałem) B8 z korozją... po prostu lipa na maxa z tymi błotnikami!!! (mój brejdak ma ZAFIRĘ A z 2003r i nadkole plastikowe nachodzi na owy rant i po problemie!! a tu w audiczkach za grubą kasę takie cyrki)) Lakiernik doradził mi "DOBRY" patent, na krawędziach błotnika nakleić taśmę 3M bezbarwną. Uczynił to u mnie zaraz po lakierowaniu. Po zabrudzeniu nie widać że jest tam coś naklejone!!!. Jak przetrwa zimę to będzie git ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- A co do lifta, to mój funfel robił ostatnio w A5 i dowiedziałem się ze w 3.0 tdi maska i błotniki są w alu dla zmniejszenia masy, ale sadze że też będzie lipa przy lankach powyżej 235. Ja mam 255 i lanka kończy się na równi z błotnikiem ( owym rantem) i kamyki będą równo nadal sypały po rancie robiąc odpryski, ale przynajmniej nie będzie świecił się brązowy nalot yhy koszty wyszły go ok 13tyś :/ ale przyjechały części jak z ASO, zero rysek itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.