Treść opublikowana przez bigjasiu
-
Wymiana czujnika advanced key w Audi A4 B8
Nie trzeba demontować tapicerki! Jak otworzysz drzwi z boku jest taka zaślepka, pod nią jest śruba (chyba torx 20) odkręcasz i i wyciągasz element klamki. czas operacji wymiany dla wprawionych ok 20min. jak będziesz przejazdem przez moje miasto to zapraszam, to wymienimy
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
..... Powiem tak. Gdy temperatura ok -10 to ok jak jest 20 na klimatroniku, ale gdy jest -30 to średnio.....
-
Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Problem rozwiązany!!! przynajmniej mam taką nadzieję u mnie problem był ze strony mechanicznej (zatarty mechanizm do otwierania drzwi od zewnątrz) . Rozkręciłem zamek i nasmarowałem go ponownie, na chwilę obecną po 300 Krotnym otwarciu i ponownym zamknięciu działa ok. czas na naprawę ok 2h
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
Ja koledzy 2.0 CAHA 170 Quattro letnie 255/35/19 spalanie w okolicach 9,5 l/100 przy średniej prędkości ok 36km/h, trasa poezja, przy średniej prędkości 70-80 km/h spalanie na poziomie 6,8-7,5 P.S. Ale silnik ma co obracać 4x19 CALI !!!
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Jak na forum to śliski temat ale może ktoś się znajdzie pamiętaj jedna że jak koś się upora to i tak w ASO wyjdzie kupa jak towar będzie z "ciepłej" ręki...
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Jest Możliwość zakodować temperaturę na klimatroniku na wyższą niż 20 stopni?? zawsze jak załączam webasto to wyskakuje mi 20 stopni, choćbym dzień wcześniej zostawił 24 stopniach...
-
Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Witam, mam następujący problem, a mianowicie gdy otwieram drzwi z pilota to drzwi kierowcy nie zawsze chcą się otworzyć!!! Wtedy albo się bawię kilkanaście sekund OTWÓRZ, ZAMKNIJ, OTWÓRZ.... i wtedy załapie albo wyciągam grot z kluczyka i jak za starych czasów kluczykiem Jeśli chodzi o inne drzwi to jest OK. Może ktoś z forumowiczów miał w/w problem??? Proszę o info
-
[ALL B8] Moja A4 B8 1.8 TFSI
będę kolego w chacie na weekendzie to ci podam co to za moduł i jak się go podłącza.
-
[ALL B8] Moja A4 B8 1.8 TFSI
Czy fajny... kolega ma stary pilot z niebieskimi przyciskami czyli bez zmiennego kodu! czyli smiało można było rezać fabrycznego homelinka!!! Co do pilota w zapalniczkę to odradzam!! zakupiłem owy firmy hormann i nie można zamknąć popielniczki, jest o ok 3mm za długi. Ja boksowałem się z bramą ze zmiennym kodem ok 2 miechów ale sobie poraddziłem zakładająć dodatkowy moduł. i wszystko gra.
-
[All B8] Audi A4B8 FL 2013
Kolorek bajka Fotele musowo muszą OUT! a pakiet zewnętrzny S-line Plus musowo IN bezawaryjności Ci stary życzę!!
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
nie lubię, nie lubię tego robić ale na pierwszy rzut oka rzucają mi się za wysoko pozostawione wycieraczki, tzn. ktoś mógł, ale nie musiał wymieniać przednia szybę i popełnili mały błąd podczas montażu jak u mnie w B7 i na drugim zdjęciu kolor zderzaka jest trochę w innym odcieniu, mam nadzieję ze to tylko kont padania światła to uczynił co do B&O to mi się zdaje że ma trochę więcej niż 10 głośników A teraz stary po tych negatywach powiem jedno, lakierek prima vera, moje marzenie którego nie mogłem zrealizować bo wszystkie "niemcory" kupują/zakupywały czarny w roczniku w który ja trafiałem. Co do modów to od razu wrzucaj NEON na tył, zmieni twoją furkę nie do poznania. Życzę Ci stary bezawaryjności, szerokości i ilości wykonanych modów tyle co kartek w Starym Testamencie
-
Tuner TV pod MMI 3G
Podpinam się do pytania tylko że posiadam MMI 2G
-
Wyświetlanie informacji z radia na FIS
0 błędów! wcześniej było wszystko ok!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sorki, po 100 krotnym sprawdzeniu w/w czynność nie funkcjonuje... coś musiało mi się pop...ić mój błąd
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Z opóźnieniem ale jest obym nie pomylił piecyk 8R0265105A, Standheizung H11 0110
-
Wyświetlanie informacji z radia na FIS
Witam, od pewnego czasu nie wyświetlają mi się informacje z radia na fisie.... Wszystkie inne info działa, tzn. połączenia telefonu, informacje o niskim poziomie płynu w zbiorniczku itp. Czy ktoś się spotkał z w/w przypadkiem... Na kompie 0 błędów!!!!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Można otworzyć wlew bez otwierania samochodu.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nowy czujnik kupiles z korym numerem? Nie pamiętam numerów! Ale jak co to kupuj tylko te co poddałem w linku, są całe zalane plastikiem i woda nie ma szans się dostać... K Jak z kazdym rezaniem 4 klamki z czujnikami 3 anteny zmiana panela wokół lewarka przycisk START/STOP okablowaniem w 4 drzwiach wiazka do KOMFORTU Klamek nie trzeba zmieniać... chyba że ktoś jak ty zakładał podświetlanie i musiał wyrezać otwory pod leda i jeszcze okablowanie do wlewu
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co do Keyless Go to super sprawa, po sprowadzeniu furki miałem problem z dwoma czujnikami w otulinie silikonowej ( było pęknięcie i dostawała się woda, na foto widać problem https://www.google.pl/search?q=8K0927753A&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RA8tVK-HGoq6ygOemoLgDw&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1440&bih=775#facrc=_&imgdii=_&imgrc=T91r67712S9C7M%253A%3BHhyPaafNizS8jM%3Bhttp%253A%252F%252Fgnairpg.fly.free.fr%252Fimages%252F_IGP8246.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforums.audipassion.com%252Ftopic%252F147940-probleme-keyless%252F%3B2048%3B1371) po wymianie na: https://www.google.pl/search?q=8K0927753A&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RA8tVK-HGoq6ygOemoLgDw&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1440&bih=775#facrc=_&imgdii=_&imgrc=DIbmvIvZ7SWNxM%253A%3BjE54WmCkUvrHSM%3Bhttp%253A%252F%252Feasy-link.pl%252Fusers%252Ferton%252F5%252Fp38.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwum.allegro.pl%252Foferta%252Fczujnik-klamki-drzwi-keyless-8k0927753b-audi-a6-a7-i3981377702.html%3B624%3B474 jest już Jak się uporasz z modem będziesz miał paru chętnych na rezanie Co do zawiechy, jak będziesz zakładał ADS, to proszę mnie wpisać na LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA MONTAŻ
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Keyless Go
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Po pierwsze to szacun, gdybym nie posiadał fabrycznie zamontowanego to bym od razu REZAŁ POLECAM WSZYSTKIM moda !!!! Ja mam CAHA z 2009 ( sterownik to, to ustrojstwo co jest w bagażniku koło modułu PDC??)
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Stanął w miejscu nie mam pomysłu co mogło by być nie halo... co któryś raz jak chcę zamknąć klapę z przycisku opada o 2 do 5 cm i staje, coś cyknie w MC9. Co do reszty to działa gites
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Jeżeli można, to proszę o foty końcowego efektu
-
Różnice pomiędzy silnikami przed i po liftowymi 2.0TDI
Co miałeś na myśli pisząc kewlar? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Z tego co pamiętam to Grzechu wysyłał sprzęgło do regeneracji i okładzinę zrobili mu z kewlaru, tylko jak dobrze pamiętam to twardo mu chodziło. Może z przejechanymi kilometrami zrobiło się lepiej ....
-
taki tam oswojony BRUTAL
Pierwszy raz widziałem B7 na rotorach... Kosa na maxa stary!!! co do silnika to marzenie, któregoś pięknego dnia się spełni i u mnie GRATULACJE MEN