Treść opublikowana przez kukui
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktos namiary na sprawdzenie vin w miare szybko wiem ze dred z akp sprawdzał ale nie odpisuje widiaem na zakupie ja sie jakis gosc ogłasza ale nie wiem czy to nie wałek
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
mozna wiedziec jakie koszta I jeszcze pytanie na przyszłosc po 2007 roku szły 2.0 bez wad tak czy sie myle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie zostane przy jednej ale musi dobrzeleżec bo na alledrogo kupiłem jednego worka i sytrach zakładać Musze sie w końcu wybrac na spota to moze bys miał z dwa na prezentacje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie zalezy bo czasmi l jest dobra a czsem xxl mam 198 cm duzo ale co zrobic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
da rade przymierzyc przed zakupem
-
[B6 BFB] S-Line avant
Pikna ale mi brakuje jednej podstawowej rzeczy Q a tak to miodzio powodzenia na drodze
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
ptyanko kupiłes tu czy za granica jak i ile dałes z ciekawosci pytam bo takie wozidełko tez chodzi mi po głowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dołąaczam sie do zyczeń i co najwazniejsze zdrowych
-
[ALL B6] dokładka xsenonów ew bi-xsenonów porady
Czemu chcesz sprzedac i za ile
-
[ALL B6] dokładka xsenonów ew bi-xsenonów porady
letallec dzieki a zapytam z ciekawosci czy miałes u siebie czy dokładałes a i jak z tymi spryskiwaczami i ta regulacja to tez czeba dokupic?
-
[ALL B6] dokładka xsenonów ew bi-xsenonów porady
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20850.0.html Przeczytałem ten wątek i wychodzi na to ze nie bedzie tak ze kupie lamy bi załoze i tyle tylko czekaja mnie jakies przeróbki ale jak kupie zwykłe xsenony to podejda bez tz rezania czy zezania tak dobrze to zrozumiałem
-
[ALL B6] dokładka xsenonów ew bi-xsenonów porady
Właśnie sie rozgladam za autem i niektróre ciekawe nie posiadaja xenonków i dlatego pytam zeby załozyc takie światełka
-
[ALL B6] dokładka xsenonów ew bi-xsenonów porady
Witam mam pytanie czy sa jakies duze problemy z załozeniem lamp xsenon lub bi jak w temacie czy wystarczy same lampy czy musi byc cos do tego zeby działały jak orginalnie załozone. dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem z Krakowa . Poszukuje wymarzonej audi mam nadzieje ze otrzymam pare wskazówek pozdr