Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

start2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez start2

  1. Też inny objaw, o którym zapomniałem napisać: troszkę dusi obroty po dłuższej jedzie. Tak na 5 sekund i potem wracają do normy. Nie wiem co jest grane. ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- A poza tym: lekkie pocenie to jest od góry, a od dołu to spory wyciek. Popatrzcie na ostatnie zdjęcie. Pozdrawiam
  2. Witam. Mam spory problem. Zauważyłem, że moje auto w ostatnim czasie zaczyna "brać olej"! Bardzo mnie to zaciekawiło i znalazłem wyciek (zał. zdjęcia). Czy możecie mi mniej więcej powiedzieć ile naprawa czegoś takiego będzie kosztowała. Z tego co ja już się zorientowałem to wyciek jest na urządzeniu odpowiedzialnym za powrót części spalin do silnika (ekologia ). Ile ewentualnie by mnie to kosztowało w autoryzowanym servisie. <br /><br />
  3. ŚWIECA ŻAROWA DENSO DG-190 AUDI A3 A4 A6 2.0 TDI (2445567916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. OK. A czy takie świece będą odpowiednie i czy to dobry producent?
  4. Czy wymieniał już ktoś z was świece żarowe w 2.0 TDI CR ? Jeżeli tak to jaki to przybliżony koszt i jakie świece polecacie?
  5. start2 odpowiedział(a) na start2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dzięki, jak zwykle można liczyć na pomoc
  6. Czy jest ktoś wstanie powiedzieć jak mogę przerobić swój standardowy zamek schowka na taki zamykany na kluczyk. Zdarza mi się czasem trzymać mniej lub bardziej wartościowe rzeczy w samochodzie, no sami wiecie nawigacja, komórka, jakieś pieniądze itp. Wolałbym to nieraz zamknąć na kluczyk i mieć święty spokój. Wiecie może jak mogę dokonać takiej przeróbki i jaki będzie jej koszt?
  7. Dziękuję bardzo za przydatną informację. Pozdrawiam
  8. Jak już wiecie mam nową AUDI B8 2009 2.0 TDI. Chciałbym prosić o wypisanie numerów katalogowych i cen wszystkich filtrów (oleju, paliwa, powietrza, kabiny). Oczywiście ma tu na myśli oryginalne produkty, a nie zamienniki. Pozdrawiam
  9. Witam wszystkich. Kupiłem swoją wymarzoną B8 z przebiegiem na dzień dzisiejszy 112 000 km. W aucie jest teraz wlany olej 5W30. Bardzo mnie to zdziwiło, gdyż w swojej poprzedniej furce oczywiście również AUDI, tylko że B7 do ostatniego dnia jeździłem na oleju CASTROL EDGE 5W40 TURBO DIESEL. Moja była B7 w dniu sprzedaży miała 210 000 km. W związku z tym mam pytanie czy przy następnej wymianie oleju mogę zlać wg mnie najlepszy olej, czyli: CASTROL EDGE 5W40 TURBO DIESEL? Jakie to będzie miało skutki dla mojego silnika? Jakie są wasze opinie czy dobrze zrobię zmieniając na 5W40 czy lepiej jednak będzie pozostać przy 5W30?
  10. start2 odpowiedział(a) na start2 temat w Audi A4 B8
    To czemu w takim razie gość z allegro coś takiego oferuje?
  11. start2 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Potrzebuję dorobić kluczyk do swojej Audi A4. Znalazłem pewną ofertę na allegro. Oto ona KLUCZ pilot kluczyk AUDI A4 A5 Q5 KODOWANIE kraków (2373481164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Po rozmowie telefonicznej gość jest w stanie zrobić mi tą usługę za 1100 zł. Czyli zaprogramuje sam pilot i przygotuje grot. Po zapytaniu faceta czy można kupić używany kluczyk i przeprogramować go, odpowiedział, że nie ma takiej możliwości. Dzwoniłem jeszcze do serwisu - tam koszt kompletnej takiej usługi to: ok. 800 zł. Może wy wiecie gdzie mogę wykonać taką usługę za tańsze pieniądze? Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
  12. Problem z rozrusznikiem miałem i to w dodatku na środku skrzyżowani Skrzynia była ustawiona w trybie awaryjnym i nagle silnik zgasł. Koszt naprawy to około 600 zł. Czy to dużo czy mało, oceńcie sami!
  13. Jest to podobno popularna usterka skrzyni 7 biegowej skrzyni biegów multitronic. Zanim do tego doszedłem to najpierw rozebrałem i wyczyściłem płytkę, która znajduję się pod lewarkiem skrzyni biegów, ale niestety nic to nie pomogło. Kolejnym krokiem była wymiana na nową płytkę, niestety to również nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Regulowałem linkę, która która łączy lewarek ze skrzynią. Ostatnim krokiem, który okazał się być słusznym, była regeneracja modułu skrzyni biegów. Gdyby ktoś również miał podobny problem, chętnie pomogę w jego rozwiązaniu podam telefon i adres osób, które zajmują się regeneracją modułu.
  14. Pisałeś, że masz zamontowane w podsufitce i w zagłówkach. Chciałbym zobaczyć jak Ci to wszyszło.
  15. Na samym początku napisz przyjacielu jaką masz skrzynię biegów!!!
  16. Czy mógłbyś wrzycić zdjęcia z wnętrza swojej A4. Chciałbym sobie zobaczyć jak to wszystko u Ciebie wygląda.
  17. Witam!!! Posiadam telefom iphone 3GS. Na samym początku nie miałem problemu ze sparowaniem iphone'a z MMI. Teraz telefon nie chcę się połączyć. Wiecie co może być tego przyczyną?
  18. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Gratuluję pomysłowości!!!
  19. Witam serdecznie! Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Ale nie będę teraz o tym w tym dziale pisał. Jako, że często zdarza mi się spędzać dużo czasu na tak zwanym postoju w samochodzie zdecydowałem się na zamontowanie w mojej Audi A4 B7 AVANT 8E0 telewizji. Co o tym sądzicie jakie są wasze opinie, doświadczenia w tej sprawie, jak to funkcjionuje itp. itd.? Znalazłem ofertę na portalu aukcyjnym allegro.pl. Oferuje on właśnie taką usługę. http://allegro.pl/item1155193037_audi_telewizja_audi_tuner_tv_mmi_tv_audi_tv.html Czy ktoś już z jego oferty korzystał? Jeśli tak to jakie macie doświadczenia?
  20. Witam wszystkich klubowiczów. Jak widać jestem tu nowy. Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 i jestem pewien, że już zostanę przy tej marce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.