Treść opublikowana przez SID
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
dalej tak wydech daje jakby diesel w srodku siedzial :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
a wczoraj takie cos przyłapałem na fotce chyba jestem pierwszy w PL który to złapał (chyba mnie zabije właścicieł za to) :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
Okazało sie iz kółka lekkie aluminiowe nie pasuja do 2,7 V6 tzn: dwa duze maja mniejszy rozmiar (135 mm) niz orginalne od 2,7 (cos 140-145 mm) a male ma w miejscu mocowania ma 18 mm( to akurat by dopasowal) wyglada na to ze sprzedawca jak kupowalem sie pomylil i sprzedal mi do innego modelu audi i teraz prośba do Was Koledzy aby ktoś mi sprawdził w swojej A4 jaki ma rozmiar tych dużych kółek wowczas bede wiedzial czy mam racje i bede musial te aluminiowe sprzedac i kupic nowe z ECS co jak co ale mysle ze tutaj znajde najwiecej użytkowników A4 :> z góry dziekuje za pomoc auto wstepnie ma byc gotowe w okolicy świąt lub zaraz po nich czekamy jeszcze na wydajna całą aluminiowa chłodnice wody za wielkiej wody, na przewody do hamulców 365 mm 8-tłoczkowych Brembo i na powróc "mistrza strojenia" (maciek ) z rajdów
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
za ile czasu - jestes chetny na zakup teraz - mozemy dobic targu Co jest SID, podejżane to jest, jeszcze nie spróbowałeś a już chcesz sprzedać....Ja narazie cieszę się moją eską, ale Twój projekt bardzo mnie motywuje... widzi mi sie sedan w body od RS4, 19', duzo carbonu, silnik od RS4 i + 500 KM
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
za ile czasu - jestes chetny na zakup teraz - mozemy dobic targu
-
Audi RS4 by sportmile
no no RS4 same dobre opinie slysze o nim jak jezdzi - ale ja jeszcze nim nie jezdzilem, no wlasnie mam nadzieje ze moje S4 bedzie strojone maciek, bo droga do wrocławia daleka, wiele km co do dużego IC to mam woly razem z orurowaniem 2,25' lub 2,5' ja aby zalozyc wyrzucilem tylko halogeny, i tak ich nie uzywalem, ale jak bym sie postaral to bym je mogl zostawic bede mial nowe orurowanie aby ominąć wiele połączen obcenych
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
maciek - jesli zostanie mi S4 to widzimy sie za 8 miesiecy ponownie tylko tym razem mysle przeskoczyc RS4 "wasza" "wierce" temat teraz do kwietnia (nie chodzi mi o K04/16) i tym razem maska carbon ucierpi od Bosch'a ale to sie okaze jak wróce z Wa-wy do siebie S4 już i pamietaj - nie za grilem !
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
nie ma sensu robic takiego czegos jak ja - lepiej to kupic odemnie :-) jest ktos chetny na auto ?
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
mysle ze tylko bedzie trzeba nowe adaptery/jarzma zalozyc i nic wiecej no i oczywiscie fele 18' i to nie kazde wejda tylko wybrane :> dzis wycziscilem hamulce i zamowilem nowe przewody hamulcowe w stalowym oplocie i jestem na etapie poszukiwania nowych klockow
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
nowy nabytek do S4 - bede na czasie "dopasowywał" do auta i "dopasowywał" jakies 18' fele 8-śmio tłoczkowy przód 365 mm, tył 335 mm
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
a tak aby zobaczyc co w silniku siedzi
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
eeech Adam koncz to S4 bo mam juz dość CLIO 1,6 mozna w nim ogłupiec Maciek to Ty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moze i ja wdepne swoja S4 ale to sie okaze dopiero o 16 gdz wlsnie sie zbieram do rzeszowa po osobe na lotnisko i o 14 powrot do domu jak by ktos mnie widzial okolo 13 pod mediamarkt to dac znac http://img164.imagevenue.com/img.php?image=33043_DSC05996_122_881lo.JPG
-
[A4 B6] Navi RNS-E - TV?
a ja mam RNS-E w S4 buda B5 z 2000 r, mam dolozone : - TV tuner z telegazeta koszt 1200 zl używany - odtwarzacz DVD koszt 200 - 340 zl na pilota nowe - kamere TV bo tuner ma dwa wejscia AV koszt 40 - 60 zl nowa - sterownik Bluetooth do telefonu koszt 1500 zl - TV oczywiscie odblokowane podczas jazdy koszt 0 zl, kombinacja kabelkow - mam 4 anteny TV (zalecane) i odbior TV jest OK podczas jazdy nawet z 250 km/h :-) - polska najnowsza mapa DVD za 250 zl udalo sie kupic :-) - dolozone radio ktore ma mozliwosc odbioru i NADAWANIA z zakresie 0,3 - 998 MHz all mode i moca do 100 W koszt 5 tys zl mialem dolozyc interfejsc pod pendraiwa USB ale nie uzywal bym go wiec zrezygnowalem bo w odtwarzaczu DVD za 330 zl jest takowy
-
audi navi plus rsn-e
a oto fotki tego co zamontowalem odstatnio radio dziala w pasmie 0,3 - 980 MHz i ma moc do 100 W pracuje tez ładnie na pasmie CB
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
no no - Bogdan
-
no to dałem foto swego quattro
ty mi grila oddawaj ! a nie jakies sciemy :-) auto ma jezdzic w wtorek/srode juz i musi bo mnie rower juz dobija na maxa - dosc mam sportu
-
no to dałem foto swego quattro
moc 265 Km to mało, nie ma sie czym podniecac mojej obecnej mocy nie znam teraz przed ostatnimi modyfikacjami bylo 326 KM i 496 Nm (wykres z hamowni) po zmianie połowy wydechu (druga połowa juz była zmieniona) pewnie moc podskoczyła do okolo 335 - 340 KM i 510 - 515 Nm ale to i tak mało jest za okolo miesiac auto ma miec 400 - 420 Km i ponad 600 Nm, pewnie dalej to bedzie mało zreszta patrzac na inne mocne auta jezdzace po drogach to dzis trzeba miec przynajmiej 500 KM aby miec mocne auto
-
no to dałem foto swego quattro
auto takie dzis mozna juz za mala kase kupic - jest ich na peczki i tanio co do felg to nie sa avusy to sa Ronale - S4 seryjnie szla z awusami i ronalami, ale to i tak ten sam wzór wiec moje 17' sa na zime - nie do sprzedania
-
no to dałem foto swego quattro
aktualnie Ronal 17' Black bo w 18' RS miałem rozwalona opone i w nast. tygodniu zmienie na 18' RS
-
no to dałem foto swego quattro
tak jak chcieliscie foto, to podaje wheel 18' BBS www.keepmyfile.com/image/499ae0867295 www.keepmyfile.com/image/ed80cb867293 wheel 18' RS www.keepmyfile.com/image/912115781278 www.keepmyfile.com/image/e4fe0c781280 wheel 17' Ronal Black bez deklów www.keepmyfile.com/image/bf228b857213 www.keepmyfile.com/image/41076e857214 www.keepmyfile.com/image/a20900857215 wheel 17' Ronal Black z delami www.keepmyfile.com/image/49bad3857216
-
audi navi plus rsn-e
w A4 buda B5 od roku 98/99 założyż bez problemu RNS-E ja założyłem takie, założyłem TV, bluetooth, kamery, DVD osobne i itp foto www.keepmyfile.com/image/4d07f5864286 musisz miec can a jak nie masz to trza dokupic dodatkowa skrzynke okolo 300 zl imitujaca can sygnal
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
"jupo" zapodaj fotki z przodu i z tyłu :-) zobaczymy co koledzy powiedza na temat lamp :mrgreen: no i kiedy wreszcie oddasz mi mojego grila ?