Treść opublikowana przez SID
-
AUDI S4 SID
da sie jezdzic normalnie po miescie jak poprzednio, sprzeglo masełko ale po miescie raczej woże się clio
-
AUDI S4 SID
Rownoczesniej z moja stroila sie druga S4 czarny sedan. Checi byly na moc 600 PS ale sie nie udalo, IC byl za slaby a dalej kto wie, to auto niebawem wraca na hamownie z nowym IC wowczas zobaczymy. U mnie 521ps i za 6 tyg. będzie strojenie na metanolu - kto wie czy też do 600ps nie dociagne Pozniej jezdze do marca i sie zastanawiam czy będe potrzebowal wiecej mocy :>
-
AUDI S4 SID
463 KM i 513 Nm - IC chinol odmówił chłodzenia będzie wydajniejszy i pewnie 600 Km pęknie :>
-
AUDI S4 SID
maska i antena CB nie odlecaily przy 300 km/h ?
-
AUDI S4 SID
wykres bez wtrysku metanolu - może już będzie z ... :>
-
AUDI S4 SID
Auto dzis zaliczyło strojenie wynik : 521 KM i 553 Nm !
-
[B5 S4 APB] 310 KM / 425 Nm by Jetronic
w DE połowa poważnych firm zakłada K&N a druga woli seryjne. Zdania są podzielone. Jeśli filtr jest założony poprawnie nie ma opcji zasysania śmieci, K&N wchodzi na ścisk, wiele razy widziałem nie dokonca wciśniety filtr lub za lużny - wówczas śmiecie będą. wynik świetny - auto zdrowe (inne S4 mogą pozazdrościć bo na mniej wiarygodnych hamowniach ciężko uzyskać 310ps) tylko Nm coś uciekło wydech i masz 10-15ps na +
-
[B5 AGB] 320 KM i 460 NM made by jetronic
no te IC są wielkie - RS4 przy nich wygladaja śmeisznie :> do 300 PS są i tak za duże - masz teraz powód aby robić więcej
-
AUDI S4 SID
dzięki - już poprawiłem linki wysrał się pasek w czasie jazdy, silnik już złożony - jutro auto znowu będzie jezdziło i czekało na hamownie
-
AUDI S4 SID
RNS-E jest u mnie już od 2 lat jest na dole na foto w kolejce czeka to :
-
AUDI S4 SID
na strojenie trzeba będzie dalej poczekac, wysrała się pewna rzecz mechanicznie, kilka dni opóżnienia . . . no to teraz się zaczną pytania i opinie :> ech
-
AUDI S4 SID
Wczoraj osobiście byłem i sprawdziłem stan prac. pierwszy widok jaki zobaczyłem to : Pierwszy raz widziałem auto ze zderzakiem kochane zegar'ki Auto czeka na strojenie, tylko teraz pytanie na czy stroic ? na tym ... czy na tym dzwięk wydechu filmik'>http://www.youtube.com/watch?v=kistwwK9kF8&feature=player_detailpage"]filmik wydechu nie wiem jak go dodać by widać było
-
AUDI S4 SID
w RS4 przy mocy 500-600 PS V-max to 315-325 km/h patrzac po innych RS4 z tą moca
-
AUDI S4 SID
foto nie wyszło najlepiej - felga brudna
-
AUDI S4 SID
pracujemy już nad tym widze że jakieś przecieki są z warsztau
-
AUDI S4 SID
najlepiej z nowych rs6 400 lub 420 mm ceramike :>
-
AUDI S4 SID
auto juz stoi na tych hamulcach i felgach 18'' na inne felgi 18'' może byc problem gdyz felgi od RS maja dodatkowy "garb" do wewnątrz felgi ale i tak uważam iż ham. są za małe dalej - wychodzę z założenia iż czym większe tym lepsze :> na wiosne zawitają felgi 19''
-
AUDI S4 SID
dzis auto dostało większe hamulce 365x34mm(w poczekalni nowe lepsze tarcze) i kierownice powietrza, na dniach dojdą dodatkowe kierownice ze zderzaka do łask wróciła maska carbon jak dobrze pójdzie w nast. wekeend strojenie
-
AUDI S4 SID
koniec tego miesiąca planowany termin strojenia tongue.gif Prace wymagały troche czasu a co chwila coś się w projekcie zmieniało. Co już ukonczone: - blok 2,8l rozwiercony dla większych tłoków wink.gif - wał 2,8l przygotowany, wyważony - silnik złożony, wał, kute tłoki, korby, głowice - głowice obrobione, wypolerowane kanały + patenty pm-motorsport cool.gif - silnik dzięki nowym tłokom został odprężony biggrin.gif - koło jednomasowe pm-motorsport - sprzęgło spiec i docisk Radzikowski - podkładki pod kolektor ssący pm-motorsport - skrzynia RS4 zamontowana - podpora skrzyni biegów pm-motorsport - ukonczony duzy przedni IC o nietypowych kształtach, wydajności do 650-700 PS tongue.gif - ukonczone wszelkie orurowania IC, dolotu - zmodyfikowana chłodnica klimatyzacji - zmodyfikowany przedni pas pod IC tongue.gif - nowa chłodnica wody wykonana specjalnie dla nowego IC i zmienionego pasa przedniego - nowy dodatkowy wiatrak chłodnicy wody - cały nowy wydech, jeden tłumnik i katalizator, koncówki RS4 - nowe kolektory wydechowe odpowiednie dla większego turbo - pompa Bosch 044 zamontowana - i inne Co zostało do zrobienia: - nowa większa chłodnica oleju - juz czeka - dodatkowa chłodnica skrzyni - juz czeka - nowe świece - owinięcie wydechu, kolektorów bandażem temp. - odizolowanie termiczne dolotu - zamontowanie wtrysku metanolu i zbiornika - zamontowanie turbo timera - zamontowanie wskaznika cisnienia paliwa i kupno mieszanki paliwa DEFI - montaż podpory mostu, podpory wału, nowych HI poduszek pod silnik - zmiana na zegar RS4 - dodatkowy dolot dla filtra - hamulce 365x34mm osobisście w srode zamontuje cool.gif - dojazd/dotarcie do Wrocławia smile.gif - powrót maski carbon z nowym zapięciem i może wlotami - i inne Co się robi: - chłodnica wody, klimy, IC, kolektory poszły do sprawdzenia
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
cos sie dzieje za plecami
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
ładne to foto wsio dopracowane gratulacje za tempo
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
o których tunerach z Podkarpacia piszesz - mało ich tu mamy, malo
-
AUDI S4 SID
byłem dzis osobiście, widziałem i sfotografowałem... "banan" na gębie brakuje tłumnika koncowego(ma być na dniach) i moich pięknych koncówek (niech mi je zepsują a ) IC w nast tyg dam foto bo się robi rura od turbo koncowa
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
głowice moje zrobiłem na wzór RS4 wieć w silniku Rs4 nie trzeba nic dodawać tylko zakucie by się przydało, przebieg nie młody już, właściciel pewnie i mocną noge ma za 2 tyg. podjade zobaczyć jak prace idą
-
AUDI S4 SID
chciałbym aby wszystko było tak pięknie, szybko i dobrze niestety w tej branży jest cięzko dużo bym dał aby sobie samemu auto złożyć, mieć czas i warunki he he wczoraj byłem w Wa-wie, coś ruszyło u spawacza IC w połowie skonczony, kolektory wczoraj zaczęte bo flansze przyszły foto mam dostać przy nast wizycie silnik przd robota