Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No ładne to, nie powiem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zapraszamy w poniedzialek , najprawdopodobniej jak zwykle DaGrasso o 19 Dudi - chyba, że skończymy w Bałtowie, bo się taka koncepcja pojawiła
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nasi czasami nie są lepsi... Kiedyś mnie zatrzymali na ul. 11. Listopada, akurat wracałem z myjki. Po spisaniu danych jeden z mundurowych inteligentnie zauważył: "A co panu tak płynie spod tego samochodu?" (lekki spadek był). No to odpowiadam, że właśnie byłem na myjni, więc woda. A on na to: "A... czemu tak dużo?" W tym momencie się poddałem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i chyba się przeniosło... Był ktoś w ogóle?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Frekwencja minimalna się zapowiada To może faktycznie przełóżmy to na inny dzień, tym bardziej, że dziś wszędzie pewnie tłumy będą.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Walne tynki obchodzę z daleka, więc będę available. Ale niech się wypowiedzą "sparowani" spotowicze, czy ich połowice z domów wypuszczą
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie mamy nic przeciwko Co masz na myśli?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bolek - mówiłeś ostatnio o rowerach... To może downhill? (oglądać w HD!)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzięki za dzisiejsze kuleczki! W te mniejsze jakoś szło mi chyba lepiej :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja chętnie, ale jak się ociepli i wyschnie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bolek - żebyś znowu miał wymówkę by się nie pojawić? No kurde co do moich obecności to nikt nie może się przyczepić Na zlotach "bałtowskich" Cię nie było
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bolek - żebyś znowu miał wymówkę by się nie pojawić?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zadowolenie z przyciągania ziemskiego :polew: Takie życie: ojca oszukasz, matkę oszukasz, ale grawitacji nie oszukasz... :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A to jęczenie na końcu to co niby miało być? [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 00:42_________________________________________________Obczajcie nowy szwedzki pomysł - u nas się raczej nie przyjmie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Rytmika inna, ale przesłanie podobne do tego kawałka, który zamieściłem powyżej Sorry, ale jak słyszę tekst "w dresach i adidasach - jak zawsze klasa", to reakcja może być tylko jedna Poza tym z chłopaków z teledysku wyłażą kompleksy: śpiewają, że są z Lublina, ale nagranie robili na ulicach Warszawy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Hardkor BMW! ;D [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:02_________________________________________________A dla kontrastu - obiecany na spocie filmik z przelotu yamahą R1 przez zakorkowaną Moskwę:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No panowie, co to za absencja? Za nieobecność na spocie należą się :bicz:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to jak, o 19.00 zbiórka pod DG, a potem kierunek Bałtów?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Proponuje aby na najbliższy spot wybrać się za miasto na skiing :> Super rekreacja! Wśród klubowiczów mamy instruktora Dzięki chłopaki za wskazówki na stoku Mnie się podoba ta koncepcja :> Tylko nie wiem, czy damy radę wyjechać samochodami na stok
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dokładnie :> Trzeba zacząć urozmaicać spotowanie, a nie tylko ciągle pizza i cola [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 22:50_________________________________________________A dziś powtóreczka w Bałtowie była [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:28_________________________________________________Panowie: wyklepie się?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzięki, wreszcie wiem, jak to działa
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kiedyś takie będą mi podjazd odśnieżać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty na spota przyjedź, a nie będziesz do alkoholizmu namawiał
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Czosnek, cebulka, tego typu używki. Zapodaj sobie wieczorem ząbek czosnku, popraw gripexem czy rutinoscorbinem (x2). I pij dużo wody, bo katar bardzo odwadnia. Nie stroń też od soku pomarańczowego. A w razie potrzeby zapodaj sobie sposób, który polecił mi znajomy Kanadyjczyk. Bierzesz miarkę ginu, miarkę gorącej wody, do tego trochę miodu i soku z pomarańczy albo cytryny. Po kilku dawkach zapominasz o chorobie :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Fajne :> Zwłaszcza blondi z parasolką Yamahy :gwizdanie: