Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie - słuchawki na uszy (koniecznie!) i uruchamiamy poniższy filmik: AXE Virtual Hair Action in 3D Holophonic Sound (use headphones!)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
6.Silver Szykuje się mocna grupa pod wezwaniem :oklaski: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:33_________________________________________________Co do transportu: jadę samochodem, ale zostaję w Warszawie do soboty, więc bez drugiego pojazdu się nie obędzie.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 23:22_________________________________________________I jeszcze coś: GT5 i sprawdzenie z rzeczywistością:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To oni tam mają bankomaty?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
3. cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na spocie wynikła kwestia węgierskich pieniędzy i płacenia kwotami z kilkoma zerami. Zerknijcie na to: Pewnie można za to kupić bochenek chleba...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja obstawiam, że coś się rozłączyło... :gwizdanie: :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zabierze ktoś VAGa? Wciąż mnie inspekcja irytuje :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Też będę, ale później, jakoś pewnie po 20.00
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
150zł na konto i jestem 15:00[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 11:57_________________________________________________ duże frytki 99zł(strefa dobrych cen :polew: ) keczup 9zł wpłata na konto jestem 14:30widzę że w dobrej chwili na rynek wszedłem :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: Rozumiem, że przy takich cenach hostessę dodajesz gratis?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ma butlę gazową, więc wstawił kuchenkę i hamburgery robi
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Odśnieżanie w drifcie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kilku się odgrażało, że przyjedzie - Prezes, dudi, żółty-leon... :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będzie ktoś dziś? Sezon czas zacząć :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Najlepszego, panowie, tylu powrotów co wyjazdów i lepszej frekwencji na spotach w przyszłym roku - nie to, co w ubiegły poniedziałek, gdzie parking pod DG świecił pustkami
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wygląda na to, że wszyscy się dziś regenerowali Parking pod DG świecił dziś pustkami
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tylko uważaj na drapieżne błotniaki, mogą zrobić dziurę w błotniku A co do spociwa, to chętnych jakoś nie widzę. W takim razie biorę się za świąteczne porządki
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No niestety, do Włoszczowy mi daleko, więc nie pomogę [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 17:09_________________________________________________Gdyby ktoś chciał kupić auto, którym jeździł "Niemiec-emeryt,tylko do kościoła" :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, byłem dziś w DG. Nasza ulubiona obsługa, czyli panna... tfu, pani Paulina może się nami zająć m.in. w środy. Optuję, by przenieść termin spotów z poniedziałków na środy właśnie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jednego właśnie wypychaliśmy, więc mamy już opracowaną technikę :> Na drugi raz musimy jeszcze całą ekipą kominiarki założyć Błyskawiczna akcja była! Marcin - Da Grasso dało radę, ale już wymyśliliśmy miejscówkę na następne spotkanie A nieobecni
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi - paintball był w sobotę, trzeba było się odzywać telefonicznie albo coś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i dudi jednak nie dotarłeś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Szykujesz nam jakąś niespodziankę?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Już sobie wyobrażam myśli Novackowego ojczulka: - No co za chamstwo tymi ałdicami jeździ, człowiek jedzie spokojnie, a tu trąbią jeden z drugim! I dla fanów Gran Turismo 5:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przesadzasz - teraz już przynajmniej będzie z górki Ja na razie zaliczyłem tylko zakopanie się na parkingu w zmarzniętych koleinach :> Dudi - pain(t)ball byśmy urządzili w Rudce Kościelnej, tam organizatorzy mają do dyspozycji budyneczek przystosowany do celów wojenno-malarskich Pewnie jechalibyśmy z Ostrowca na kilka samochodów - najlepiej maksymalnie zapełnionych, bo jest koncepcja, żeby potem przy jakimś ognisku zasiąść z kiełbaskami i paliwem rakietowym
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przede wszystkim, dla tych, których nie było: zbieram zapisy na paintballa, na 11 grudnia. Koszt udziału to 50 pln za zestaw startowy - strój, maska, rozpylacz i 200 kulek. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie Foto na zachętę: