Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.partybox.pl/prod_9314_kostium_hodowca_owiec.html http://www.partybox.pl/prod_17330_kostium_lozko_dwuosobowe.html http://www.partybox.pl/prod_13286_kostium_big_willy.html http://www.partybox.pl/prod_7673_kostium_kondomman.html
-
Spoty Katowice i okolice
PS. A dlaczego oglądasz stroje damskie ? to jest męski strój bo będe miał bal architekta i temat jest lata 20te myślicie , że moge w czymś takim wyskoczyć ?
-
Spoty Katowice i okolice
"Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka)."
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.partybox.pl/prod_15487_kostium_second_skin_niebieski_-_m.html za***iste
-
Spoty Katowice i okolice
nie śpie już od dobrych 15 minut [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 13:45_________________________________________________ ja mam jedną 2ke i cztery 9ki :polew:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 13:49_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oczywiście regulaminowo warunki spełniłeś - trzeba mieć jeszcze kilka cech, których regulamin nie określa, miedzy innymi trzeba być osobą kojarzoną przez innych i tego Ci zabrakło gdyż większość głosujących nawet Twojego nicku nie kojarzyło. Wyjaśnienie w odpowiedzi na Twoją kandydaturę otrzymałeś na PW Na zimowym poznasz większość ludzi, oni Ciebie i będzie GIT Ps. Może za wcześnie wystartowałeś po status - nic się nie martw - przyjdzie i czas na Ciebie Guru był pokolorowany dopiero za 9 podejściem a Czester za 11 więc głowa do góry Ps. odpowiedź na Twoje pytanie " co jest najważniejsze żeby dostać klubowicza " brzmi PRZELEW ja na pocieszenie dodam , że Miron nigdy nie był klubowiczem
-
Spoty Katowice i okolice
100 lata Basia jak to prawda
-
Spoty Katowice i okolice
idzie petarda
-
Tacierzyństwo
no to z czego te korki byly różnie francuski , grecki jak sie nie ogoliły to włoski
-
Tacierzyństwo
nie obili Ci ścian w pokoju steropianem 10tką ? nie wiem czy tu coś styropian by pomógł ten pisk jest tan cieńki , że pod drzwiamy przełazi
-
Tacierzyństwo
k**wa, młoda od bracika jest tu drugi dzień dopiero , a kape drze bardziej niż laski które do mnie czasami na korepetycje przychodzą
-
Spoty Katowice i okolice
też już wstałem jakby co Dave Chappelle o kobietach i facetach [ PL ] :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
3 stawy ? na razie dwa ale to pewnie kwestia czasu Starość nie radość. :polew: :polew: i to jeszcze tak dziwnie - lewy górny i prawy dolny prawy dolny to chyba banan
-
Spoty Katowice i okolice
3 stawy ?
-
Spoty Katowice i okolice
dlatego ja zostane przy sierpniu
-
Spoty Katowice i okolice
seski nas znalazł, ja myślę, że na zimę warto się przenieść ( dużo cieplej) niech sie Seski wypowie czy cieplej , bo był dziś na obu
-
Spoty Katowice i okolice
i jak ? lepszy ten parking ? znalazł was seski ? przenosimy sie tam na całą zime ?
-
Spoty Katowice i okolice
niestety mnie nie będzie :/ j**ana choroba mnie trzyma jak pijany płota
-
Spoty Katowice i okolice
BICHT !! I'm trying to learn
-
Spoty Katowice i okolice
to jest taki mały zielony czujnik koło kolektora ssącego ?
-
Spoty Katowice i okolice
taaa , podobnooo
-
Spoty Katowice i okolice
też już wstałem
-
Spoty Katowice i okolice
01 04 11 sonda tv morąg http://www.facebook.com/tvmorag1
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie ładnie ładnie to było jak poszło 100 stron w jeden wieczór To tylko na Katowickich jest możliwe Takie coś w historii forum miało miejsce jeden, jedyny raz i było to na Gliwickich i raczej szybko rekord nie zostanie pobity. Pamiętaj jak poszedłem wtedy do kibla, wróciłem po kilku minutach i było sto kilka postów więcej - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE