Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wstyd sie przyznac został u miszki we gólfie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik , lepiej gadej czy sie Twojej rysunek podoba czy mam rysować jeszcze raz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od 5 do 12 lat toś to widać , że do siebie kupił kolejka elektryczna też już złożona ?
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to dla Gliwic sprawa być albo nie być Przynajmniej raz Katowickie zobaczą jak sie spoty organizuje ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: u nas na normalnych spotach cotygodniowych jest dwa razy więcej aut- Spoty Katowice i okolice
a ja możliwe , że wyrobie sie czasowo dopiero na 17.55 ale powinienem być punktualnie w SG- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mój kumpel zna właściciela jak coś wiem, znam twojego kumpla PS. wszystkim rozpowiada, że mnie zna :gwizdanie: wszyscy wszystkich znacie ale tylko ja tam byłem ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i waliłeś konia w kiblu- Spoty Katowice i okolice
http://allegro.pl/szukasz-prezentu-na-swieta-i2004422309.html?source=pr jakby ktoś jeszcze nie miał prezentów kupionych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mój kumpel zna właściciela jak coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to odrazu jadymy na Qu.. potańcówkę ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty tez masz 4y miejsca to co sie cieszysz zamknij się a przepytac Cie z boksu :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
wynajętym autokaryrem- Siłownia
który to Ty ?- Spoty Katowice i okolice
koleżanki w robocie uczulone na mak ?- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 13:05_________________________________________________dziś jest wigilia wigili wigili- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dajesz fure na święta do blacharza ... ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak gupek w miejscu gdzie Bulik wyleciał nie poradziło sobie nawet Q , także i tak dobrze , że tylko takie straty Daj namiary,będę omijał to miejsce szerokim łukiem :gwizdanie: jak będziesz kiedyś jechał do Zabrza i nagle GPS poinformuje Cie , że jesteś poza trasą to to jest tam- Spoty Katowice i okolice
dlatego Kędziora nie ma na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dajesz fure na święta do blacharza ... ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak gupek w miejscu gdzie Bulik wyleciał nie poradziło sobie nawet Q , także i tak dobrze , że tylko takie straty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja se radze nawet z letnimi- Spoty Katowice i okolice
zaktualizowałem podpis- Spoty Katowice i okolice
Spisek żarówkowy - nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności jak ktoś ma więcej czasu to polecam. to jest jakaś masakra jakimi jesteśmy pionkami na świecie- YouTube - filmy warte obejrzenia
Spisek żarówkowy - nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie tak ino mu chodziło o karte do gry w brydża- Spoty Katowice i okolice
siema... będe musiał chyba zimówki w końcu wciepnąć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hub , Ty lepiej poszukaj jakąś pojemną karte SD , bo masz niezłą kamerke , a na takim spocie , jak jeszcze będzie Pelex to musi być jakiś dzwon - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE