Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. wstyd sie przyznac został u miszki we gólfie
  2. Bulik , lepiej gadej czy sie Twojej rysunek podoba czy mam rysować jeszcze raz
  3. od 5 do 12 lat toś to widać , że do siebie kupił kolejka elektryczna też już złożona ?
  4. no to dla Gliwic sprawa być albo nie być Przynajmniej raz Katowickie zobaczą jak sie spoty organizuje ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: u nas na normalnych spotach cotygodniowych jest dwa razy więcej aut
  5. a ja możliwe , że wyrobie sie czasowo dopiero na 17.55 ale powinienem być punktualnie w SG
  6. mój kumpel zna właściciela jak coś wiem, znam twojego kumpla PS. wszystkim rozpowiada, że mnie zna :gwizdanie: wszyscy wszystkich znacie ale tylko ja tam byłem ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i waliłeś konia w kiblu
  7. http://allegro.pl/szukasz-prezentu-na-swieta-i2004422309.html?source=pr jakby ktoś jeszcze nie miał prezentów kupionych
  8. mój kumpel zna właściciela jak coś
  9. to odrazu jadymy na Qu.. potańcówkę ?
  10. Ty tez masz 4y miejsca to co sie cieszysz zamknij się a przepytac Cie z boksu :polew: :polew:
  11. wynajętym autokaryrem
  12. keżor odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    który to Ty ?
  13. koleżanki w robocie uczulone na mak ?
  14. [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 13:05_________________________________________________dziś jest wigilia wigili wigili
  15. Dajesz fure na święta do blacharza ... ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak gupek w miejscu gdzie Bulik wyleciał nie poradziło sobie nawet Q , także i tak dobrze , że tylko takie straty Daj namiary,będę omijał to miejsce szerokim łukiem :gwizdanie: jak będziesz kiedyś jechał do Zabrza i nagle GPS poinformuje Cie , że jesteś poza trasą to to jest tam
  16. dlatego Kędziora nie ma na forum
  17. Dajesz fure na święta do blacharza ... ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak gupek w miejscu gdzie Bulik wyleciał nie poradziło sobie nawet Q , także i tak dobrze , że tylko takie straty
  18. ja se radze nawet z letnimi
  19. zaktualizowałem podpis
  20. Spisek żarówkowy - nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności jak ktoś ma więcej czasu to polecam. to jest jakaś masakra jakimi jesteśmy pionkami na świecie
  21. Spisek żarówkowy - nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności
  22. pewnie tak ino mu chodziło o karte do gry w brydża
  23. siema... będe musiał chyba zimówki w końcu wciepnąć
  24. Hub , Ty lepiej poszukaj jakąś pojemną karte SD , bo masz niezłą kamerke , a na takim spocie , jak jeszcze będzie Pelex to musi być jakiś dzwon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.